833 Shares 5668 views

telefony jakości „Lenovo”: opinie, specyfikacje techniczne i inne cechy

Stosunkowo niedawno na krajowym rynku telefonii komórkowej pojawiły się telefony „Lenovo”. zostaną przedstawione inne ważne informacje dane techniczne i opinie w kontekście najbardziej popularnych modeli: A390, A820 i Vibe X. Pierwszy model – jest to urządzenie budżet klasa zbudowany w oparciu o procesor 2-jądrowej. A820 jest w średnim przedziale cenowym. To jest już używany przez CPU 4-rdzeniowego, a poziom wydajności jest znacznie wyższa. A oto ostatnie urządzenie – urządzenie premii. Można go rozwiązać każdy problem, dzisiaj.


Model A390

A390, A376, A630 i A369i – to najbardziej popularne „Lenovo” komórkowe w segmencie cenowym budżetu dzisiaj. Komentarze użytkowników wypowiedziane na rzecz pierwszego z nich. A376 jest oparty na CPU mniej wydajne przy porównywalnych kosztach gadżetu. W A369i przy pozostałych warunkach równych słabszych elementów kamery (3,2 mega pikseli względem 5 M) zamontowany. Ale A630 jest droższy. Dlatego optymalnym wyborem – jest to A390. Zdarza się w dwóch wersjach: z indeksem T (działające w sieciach CDMA) i bez (zorientowane na standardzie GSM). Jego serce jest obliczanie przez 6577 spółki MTK. Składa się z 2 jąder audytu A9 pracy przy 1 GHz. Podsystem graficzny jest realizowane za pomocą SGX 531 projekt PowerVR. RAM w tym devayse 512 MB, a wbudowany – 4 GB. posiada również gniazdo rozszerzeń dla kart microSD instalacji. Bateria 1500 mAh zapewnia do 3 dni życia baterii. Wszystkie wymienione powyżej, możemy śmiało powiedzieć, że jest to doskonały entry-level smartfon.

Model A820

A800, A820, S750 i S720 – jest podstawowym mid-range "Lenovo" telefony. Recenzje i stosunkowo równej wartości jest potwierdzone. Ale jest jeden lider – A820. Inne rzeczy są równe części składowe obliczeniowej i pamięci Podsystem lepiej. Wszystkie modele, oprócz A820, 2-core. Ale jest ona ustawiona przez CPU 6589 o tej samej firmy MTC. Jest na pokładzie 4 rdzeniowej wersji A7, bieg na 1,2 GHz. RAM jest również więcej (1 Gb na 512 MB). Ale ten sam zbudował – 4 GB. Również takie, które mogą zwiększyć koszt instalacji karty pamięci o pojemności do 32 GB. Bateria 2000 mAh kiedy przeciętne obciążenie eliminuje konieczność ładowania do 2 dni. W rezultacie, możemy powiedzieć, że jest to świetne urządzenie w średnim segmencie cenowym. Jego zasoby sprzętowe i programowe wystarczające dla większości codziennych zadań.

Vibe X

K900, S939 i Vibe X – najdroższe telefony "Lenovo". Recenzje mimo wszystko pamiętać, że ich parametry techniczne odpowiadają cenie. Pierwsze urządzenie jest realizowany w oparciu o chip Intela, a tam mogą być problemy z uruchomionych aplikacji. Z kolei S939 ma przekątną 5,5 cala – nie każdy jest wygodne z tak dużego urządzenia do pracy. Według tego kryterium, to jest bliżej do tabletek niż smartfony. Ale Vibe X (aka S960) pozbawiony każdej z tych niedociągnięć. Przekątna miał 5 cali oraz procesor 6589W jest zbudowany na architekturze ARM. W skład tej części procesora 4 rdzenie A7 bieg na 1,5 GHz. RAM 2 PL nim zintegrowana i 16 GB. Oznacza to, że może to zrobić bez karty pamięci. Telefon komórkowy „Lenovo” jest wyposażony w baterię 2050 mAh. Będzie ona trwać przez 2 dni na baterii. Vibe X – to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby uzyskać najlepszą wydajność w rozsądnej cenie.

Konkludując

W ramach tego przeglądu badanym telefony komórkowe „Lenovo” A390, A820 i Vibe X. Pierwszy z nich – jest to maszyna budżet, który ma podstawowy zestaw funkcji. Jest on idealny dla niewymagających użytkowników. A820 – jest przedstawicielem średnim przedziale cenowym. Poziom wykonania podobnego. Zupa będzie wystarczające dla większości codziennych zadań. Ale jeśli trzeba maksymalną moc obliczeniową, to lepiej niż Vibe X, coś trudno znaleźć. Oraz kosztów jest to po prostu nie ma konkurencji.