869 Shares 7416 views

Przenośny ładowania dla „iPhone 5” i innych typów ładowarek

Właściciele nowoczesnych gadżetów, często uciekają się do znalezienia ładowarek dla różnych powodów, może to być awaria oryginalnego urządzenia, i szukać ładowania z dodatkową funkcjonalnością. Nie ma wyjątków, a użytkownicy gadżetów amerykańskiej firmy Apple.

alternatywne ładowarki

To powinno być sprawiedliwe, by powiedzieć, że gadżety z Cupertino ma słabość – to ich baterii i ładowarki. Nawet nowoczesne wersje telefonów trzymać baterię raczej słabo, nie mówiąc już o starszej generacji telefonów. Szybko się rozładowuje baterie doprowadziły do wzrostu sprzedaży przenośnych baterii, więc to nic dziwnego, że wiele osób jest zainteresowanych w przenośnej ładowarki dla „iPhone” 5 pokoleń, stary człowiek, który stał się nieaktualny i już trudno wytrzymać nawet stres dnia. Producenci akumulatorów sobie sprawę, że byłoby miło, aby zawsze mieć pod ręką, aby naładować, tak aby nie działać na straty w poszukiwaniu gniazda, kiedy jest czas, aby naładować urządzenie.

Wiele osób woli, aby naładować swoje gadżety w samochodzie. W drodze do pracy, na przykład. ładowarka samochodowa wysoki popyt na „iPhone” 5 generacji, umożliwiając bezpośrednie podłączenie do gniazda zapalniczki i zasilania urządzenia na drodze.

Cóż, w końcu każdy właściciel „iPhone” wie, że kable przyjście w pakiecie z telefonem, nie najlepsza jakość (lame oporu). Więc nie wiem z pierwszej ręki, że zawsze należy mieć na uwadze niewykorzystany przewód zasilający, aby naładować „iPhone 5”.

Wszystko co nosić ze sobą

Będąc ciągle w ruchu, korzystając z telefonu w podróży, z dala od gniazda, a może od cywilizacji w ogóle, oczywiście, trzeba zadbać o to, samo w sobie było przenośna ładowarka. Dla „iPhone” 5. generacji to prawdziwe panaceum, zdolne do zapisywania urządzenie od startu, a po utracie komunikacji w najtrudniejszych sytuacjach. Korzyść z rynku jest nasycony podobnych gadżetów, z najtańszym i małej zdolności do pełnych stacji ładowania na wielu telefonach i tabletach.

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka ciekawych rozwiązań. Na przykład, LithiumCard: Hyper Charger – kompaktowy i stylowy akumulator, który mieści się w portfelu i będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy światło podróżować. Problemem tego rozwiązania jest jego niewielka pojemność tylko 1200 mAh, co oznacza, że będzie ona trwać tylko przez jakiś pre-ładować telefon i nic więcej.

Kolejny kompaktowy akumulator jest Mojo Hi5 Powerbank, który jest umieszczany bezpośrednio na telefon i nie tylko ma możliwość, aby całkowicie naładować telefon, ale również wykonuje funkcje zabezpieczeń.

Istnieje również bardzo stylowe i głośności opcje. Tak, przenośna ładowarka do „iPhone 5” może być piękne. Na przykład, Lepow Virtue, który oprócz swojej eleganckiej obudowie, posiada również potężny akumulator do 9000 mAh, która zapewni kilka doładowuje telefon.

Ale produkt najbardziej rynkowe i popularne jest teraz przenośna ładowarka dla „iPhone 5” z chińskiej firmy Meizu. Chińczycy lubią podobać ludzie są niskie ceny. Ich ogromny PowerBank M10 o pojemności 10 000 miliamperowych godzin będzie kosztować tylko 2500 rubli.

Podłączony do samochodu

Popularnym miejscem dla urządzeń ładowania jest samochód osobowy. Często trzeba poświęcić dużo czasu w samochodzie, podczas korzystania z telefonu, słuchanie muzyki, odbieranie połączeń, lub skorzystać z nawigatora. Możliwość ładowania telefonu w samochodzie – to nie tylko wygoda, ale koniecznością.

W większość problemów samochodów nie powinien pojawić się w ogóle, nowoczesne radio wyposażone w port USB, wystarczy podłączyć go do telefonu, a on stopniowo będzie pobierana. Jeśli portu USB nie jest dostępny, a następnie trzeba będzie specjalną ładowarkę, które mogą być podłączone do zapalniczki samochodowej (zapalniczki, jak masz?). Gama ładowarek oferowanych przez Belkin, cena waha się od 1 500 rubli.

Piorun kable – plagą dla wszystkich użytkowników „iPhone”

Tak, niestety, nowoczesny i szybki kabel Błyskawica z Apple, mimo wielu zalet w zakresie transmisji danych o wysokiej prędkości, do tyłu i inni, mają bardzo małą wytrzymałość. Mniej niż rok, koronki pakiecie z smartphone mody może zacząć się rozpadać na kawałki, i to jest główny, pożądany składnik, który obejmuje ładowania w „iPhone 5”. Cena z nich, nawiasem mówiąc, waha się od 80 rubli do nieszczęśliwego kilka tysięcy, to wszystko zależy od tego, jak długo kręgowego.

Oryginału lub alternatywa?

Jest to dość trudne pytanie, a raczej staje się tak szybko, jak to jest z cenami, przewód ładowania dla „iPhone” produkcja 5 generacji firmy Apple będzie kosztować 1500 rubli, które jest dużo dla paska, który żyje nie więcej niż rok. Dlatego wielu użytkowników preferuje inne rozwiązania.

Alternatywy też są różne. Można je podzielić na dwie główne kategorie: MFI (tych, które zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich wymagań Apple'a, certyfikowane produkty) oraz „chińskich zabawek” (zebranych w piwnicy skromnym chińskiego miasta).

MFi – nie zawsze tańsze, często wybór pada na tych kabli ze względu na ich wyjątkowość. często mają ciekawy, a co najważniejsze, funkcjonalny design. Na przykład, kabel szmatką lub tytanową powłoką, która, według producentów, gotowi służyć klientowi zawsze.

Chińskie kable wyjątkowo tanie, ale niosą ze sobą wiele niespodzianek. Najbardziej szkodliwe – to powolne ładowanie, bardzo powoli. Ładowanie jest wyłączona dopiero, niedostateczne zachowanie wyświetlacza, wyłączyć telefon – to wszystko i wiele więcej czeka na wszystkich, którzy zdecydowali się zamówić kabel za 100 rubli. Niestety, istnieją przypadki niebezpieczne zdolny urządzenie przed przegrzaniem, a nawet cios. Bądź ostrożny, jeśli trzeba ładować, iPhone 5 „S”, oryginalny, pomimo swojej ceny, najlepsze rozwiązanie, to samo dotyczy innych modeli.

zamiast wniosku

Nowoczesne telefony na pewno nosić wiele dobrego, ale wszystkie dobre rzeczy zawsze przyprawione łyżką smoły i trudności z baterią – jeden z nich. Ładowanie na „iPhone 5”, których cena często przeraża i Angers mogą zwłaszcza zepsuć wrażenia z korzystania z gadżetu. Niestety, to trzeba się pogodzić, najważniejsze – do dokonania wyboru na rzecz wysokiej jakości i sprawdzonej baterii, nie stanowi zagrożenia dla swojego życia.