312 Shares 4420 views

Jak poprawnie zainstalować siatki ogrodzenia z własnymi rękami?

Pozyskania gruntów, jesteśmy zawsze stara się określić swoje granice, oddzielone od sąsiadów. Nawet jeśli mieszkasz niedaleko miłych ludzi, strony nadal dzielić się w krzakach lub deszczu rowek. Bez względu na to, z jakiego materiału wybrać, aby użyć do ogrodzenia. W dzisiejszym liście, przedstawionym na rynku, są one ogromna liczba. ma swoje zalety dla każdej opcji. Wady można znaleźć również we wszystkich wersjach ogrodzenia.

należy zacząć od definicji powoduje, że chcesz. Jeśli chcesz, aby objąć całe terytorium fabuły złego oka, można zainstalować solidne ogrodzenie. Tu odpowiednie blachy stalowe deski drewniane, cegieł lub elementów spawanych. Pozwalają budować wokół swoich domów bastionowe ochronny.

Ale jeśli nie zalecają niewidomym struktur i ogrodzenie trzeba chronić swój ogród z przypadkowych zwierząt, wystarczy wybrać Siatka. Ręce mogą być instalowane, nawet bez specjalnych umiejętności. jego technika montażu obejmuje kilka etapów.

Krok 1. Określ długość przyszłego ogrodzenia, mierząc część granicy z wszelkich nieprawidłowości i rogach. Siatki ogrodzeniowe jest w rolkach lub odcinków jest w różnych rozmiarach.

Krok 2 oblicza wymaganą liczbę biegunów. Że wstęga nie będzie spływać, zaleca się, aby ustawić podparcia tak, aby odległość między nimi nie przekracza 3 m. Do rozważenia Przykład wykonania Wymiary przekroju gotowej części. Podjąwszy do ustalenia na miejscu ogniwa łańcucha ogrodzenia z rękami, należy zwrócić uwagę na siatce montażowej.

Krok 3. Wybór słupków do mocowania ogrodzenia. Tutaj należy zwrócić uwagę na montaż samego wsparcia i siatek mocujących. Przygotowany drewna mogą być tańsze, łatwiej z nim pracować, ale jest mniej trwały. słupy metalowe są dostępne z hakami, które pozwalają ustalić płótnie. trwają one znacznie dłużej, ale są droższe.

Etap 4. materiału wybranego przez użytkownika. Ogrodzenia z siatki są podzielone na naprężenie i w przekroju. W pierwszym przypadku, określenie wymaganą ilość wstęgi materiału rolkowego sklepu. Na rynku można kupić siatkę ocynkowaną, non-ocynkowane i zabezpieczone powłoką polimerową. kolor żywicy pozwala dać ogrodzenia przyjemny cień. Jeśli witryna ma gładką stroną oraz niewielki rozmiar, siatka ogrodzenia z ich rąk, można zamontować maksymalnie 2 dni. Zwłaszcza jeśli używasz odcinków gotowych z kompletem słupów i elementów złącznych.

Krok 5. Po zakupie wszystkich wymaganych instalacji próbkowania materiał początkowy. Przede wszystkim, należy ustawić bieguny na całym obwodzie. Następnie określić wsporników pośrednich dla siedzeń, od części o wymiarach albo długości części bocznej. Kolumny mogą być kopać, wzmacniając kamienie lub wlać cementu.

Po ustawieniu wsparcia punkty zaczynają ciągnąć oczek tkaniny. Że stateczny dłużej, to może być w górnej lub dolnej części komórki, aby trafić w poprzeczkę. Pozwoli to lepiej wyciągnąć siatkę. W miejscach, gdzie nie wygina lub nieprawidłowości, lepiej jest zainstalować dodatkowe bieguny. Wysokość siatki wynosi często 2M, ale zawsze musi być mniejsza od długości od punktu odniesienia.

Bez względu na wybraną opcję, aby zamontować siatkę ogrodzenia z jego rąk. Aby uzyskać pożądany efekt, należy pamiętać przy oznaczaniu miejsc zarezerwowanych dla bramy i brama.