432 Shares 8403 views

Jak uszyć przycisku na wszystkich zasad.

Tematem mamy dzisiaj, na pierwszy rzut oka, dość skromny. Wydaje się, że może być prostsze niż przyszyć guzik. Wystarczający do podjęcia odpowiedniego koloru nici, igły i zrobić kilka szwów. Jak jesteś w błędzie, moi przyjaciele, licząc proces szycia przycisk jest bardzo skromny. Postaram się odwieść cię od tego.

Zazwyczaj fabryka rzeczy zapięcie wykonane starannie, niepotrzebne szwy i nici nigdzie nie było widać. Jednocześnie przycisk przyszyte na własną rękę, każdy odróżnić szybko i łatwo. A często jest to widoczne nie tylko na niewłaściwej stronie. Ale w rzeczywistości, wszystko pięknie zrobić, tak naprawdę, nie jest zbyt trudne.

Zacznijmy od podstaw, jak zawsze, a dokładnie z instrukcją jak przyszyć guzika do koszuli mężczyzny. Wszyscy pamiętamy, że ubrania są używane jako małe, płaskie przyciski z krzyżem dziury. Nici do szycia, należy w jednym dodatkiem. Aby rozpocząć, należy określić położenie i podjąć pierwsze igły do nakłuwania. Umieścić przycisk na końcówce. Kilka szwów dołączyć dwa sparowane dziur. Następnie, po niewłaściwej stronie perebroste wątku i powtórzyć to samo, ale z drugiej strony. Igła przebicie ostatniego wydruku pod przyciskiem i owinąć nić kilka razy dookoła. Cewki musi znajdować się bardzo blisko siebie. Przez jeden z odcinka igły do nakłuwania po niewłaściwej stronie. W ten sposób mocując nici. Po pierwsze, aby małą pętlę, a następnie igła przechodzi przez niego i dokręcić. Powtarzamy czynność kilka razy, i przeciąć nić. Teraz nasz przycisk odbywa się tak, że zęby nie rozerwać. A my nadal rozwijać szycia mądrości.

Zgadzam się, bardzo niewielu, którzy myślą o tym, jak uszyć przycisk do górnej odzieży zgodnie z zasadami. W rezultacie, zip ciągnie, tworzą nieestetyczne fałdy. Po pewnym czasie przychodzi przycisk ściereczką. A wszystko dlatego, że została szyte zbyt mocno.
Doświadczeni szwaczki mają własne małe sekretiki szyć na przycisku do skóry, zamszu, futra i serwety tak, że jest dobrze zapięty i stanowczo. Myślę, i nie chcesz, aby je nauczyć.

Dwa rodzaje przycisków wykorzystywane są do odzieży: z otworami i na nodze. Oczywiście, technologia szycia będzie nieco inna.
Aby na miejscu otwór montażowy nie powstaje, jest możliwe od wewnątrz przyszyć guzików płaskich małą średnicę. To nie pozwoli tkanka złamać nawet przy wysokim napięciu.
Podczas szycia przycisk płaski do serwet lub skórę, pod nią kilka meczów do zamontowania na tyle wolny. Dla futra jest łatwiejszy w użyciu grzebienia z kilkoma zębami. W istocie odległość między przyciskiem a materiał musi być taka sama jak grubość płyt. Następnie, gdy gwint w pętli, nie występują naprężenia.

Przycisk na nodze też szyć dość swobodnie, wykorzystując do tego celu wątku w dwóch dodatków. Harmonogram na przód i spód układu siedzenia przycisków. Wyciągnąć igłę najpierw przez kotwienie otworów płaskich przycisków. Następnie za pomocą szmatki i nogę otwarcia, wyświetlić go na złej stronie. Przytrzymaj górny guzik palcami, uważając, aby nie zacisnąć nitkę. Aby naprawić igłę na obveyte wątku powierzchni druku pod stopą kilka razy pociągnąć do złej stronie i dołączyć w ten sam sposób jak to miało miejsce w przypadku koszuli.

Teraz pomówmy o tym, jak uszyć przycisku na urządzeniu. W moim subiektywnym zdaniem, ta metoda nadaje się tylko do produkcji przemysłowej. Czasami jednak chcesz to coś wykonane samemu wyglądać lepiej niż w fabryce.
Szyć przycisków na maszynie do szycia wymagałoby specjalnej stopy, zwykle nie jest odpowiednia do tego celu.
Sekwencja działa w następujący sposób:
* Wymień stopkę, zaznaczamy miejsce w klamrze,
* Przekłada trybu samochodowego „zygzak” i określenie odległości między otworami w celu ustawienia żądanej szerokości ściegu
* Przymocować przycisk pod stopą i wyłączyć mechanizm, który reguluje karmienie tkaninę przez szycie,
* Przyszyć guziki, obracać koło zamachowe ręcznie.