352 Shares 9222 views

Telefony bezprzewodowe z karty SIM telefonu stacjonarnego: przegląd najlepszych modeli i opinii

Telefon komórkowy w tradycyjnym sensie – to urządzenie z łatwością zmieści się w kieszeni i jest łatwe do przenoszenia na długich dystansach, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności w trybie autonomicznym. Ale tam są tzw telefonów komórkowych stacjonarnych. Z wyglądu przypominają one raczej z klasycznych modeli przewodowych, jak również dla głównych kontroli. Można je nazwać, na przykład, w podeszłym wieku, dla których telefon komórkowy w nowoczesnym nietypowym formacie. Lub, alternatywnie, w biurze, które z jakiegoś powodu nie jest podłączony do linii naziemnych. Jakie są główne cechy telefonów komórkowych stacjonarnych? Jakie modele odpowiedniego typu urządzeń są popularne na rynku rosyjskim?

Jakie cechy są najważniejsze przy wyborze urządzenia?

Dowiedz się, co co cechy telefonu z karty SIM należy zwrócić uwagę przy zakupie. Oczywiście, w niektórych aspektach stacjonarnego na telefon GSM z kartą SIM wybranego według subiektywnych preferencji użytkownika, na przykład, gdy chodzi o konstrukcję urządzenia. Ale jeśli mówimy o najważniejszych cech devaysa, wówczas wszelkie nowoczesne eksperci zidentyfikowali w poniższej listy:

  • GSM liczba obsługiwanych częstotliwości;
  • Nominalna czułość anteny;
  • SMA Obecność anteny zewnętrznej;
  • typ wyświetlacza, a także jego podstawowych cech;
  • pojemność baterii;
  • Zakres temperatur.

Będziemy badać ich konkretnych szczegółów.

Wsparcie dla GSM-częstotliwościach

Jeśli chodzi o obsługiwanych częstotliwościach GSM-większość GSM telefony stacjonarne dostępnych na rynku rosyjskim, taki czy inny sposób mogą pracować w standardzie GSM 900/1800. Inne częstotliwości rzadko stosowane przez wiodących operatorów. W związku z tym, w odniesieniu do tej cechy, jest praktycznie zagwarantowane do dowolnego telefonu stacjonarnego z karty SIM, sprzedawany w Rosji, będą spełniać kryteria kompatybilności z rosyjskim standardzie GSM. Ale jeśli urządzenie jest kupowana za granicą, na przykład w sklepie internetowym lub na aukcjach, ma sens, aby zwrócić uwagę na to, co obsługuje częstotliwości.

charakterystyka anteny

W odniesieniu do wydajności czułości modułu odbiornika jest pożądane, to co najmniej 100 dBm. Można zauważyć, że w większości przypadków modele urządzeń, które są powszechne na rynku rosyjskim, również spełniają to kryterium. Kolejna opcja – obecność dołączonego zewnętrznej anteny telefon-SMA. Ten komponent sprzętowy określa obecność telefonu do „złapać” sygnał do obszarów poza stabilnym zasięgu operatora, gdy konwencjonalne antena nie może poradzić sobie ze swoim zadaniem.

Wyświetlacz i bateria

Kolejnym ważnym aspektem wyboru telefon stacjonarny z kartą SIM – typ wyświetlacza. W większości przypadków, aby zaspokoić podstawowe potrzeby danego typu devaysa użytkownika za wystarczająco wyświetlacz LCD o rozdzielczości 128 x 64 lub wyższym. Optymalna pojemność baterii telefon stacjonarny z karty SIM – 800 mAh. Zawsze mile widziane, oczywiście, i wyższe stawki.

temperatura

Jeśli chodzi o zakres temperatur, w którym producent gwarantuje stabilną pracę telefonów devaysa stacjonarnej z kartami SIM tych modeli, które są najbardziej popularne w Rosji, może działać w środowiskach zwykle od -10 do 55 stopni. Po raz kolejny jednak, jeśli urządzenie zostało zakupione poza granicami Rosji, to będą przydatne do cross-sprawdzić jej odpowiednia cecha – jest możliwe, że urządzenie nie jest przeznaczone do stosowania, na przykład, w temperaturach poniżej zera.

Mamy teraz badać przykłady urządzeń, które spełniają podstawowe wymagania nowoczesnej stacjonarny telefon GSM, które rozważaliśmy powyżej, a zatem mogą być stosowane do skutecznego rozwiązywania problemów, które dotyczą instalacji w biurze lub w domu na odpowiednich modelach typu.

Telefony „termitów” główne cechy:

Dowiedz się, co jest stacjonarny telefon komórkowy z kartą SIM „Termite” w popularnej modyfikacji FixPhone v2. Urządzenie jest kompatybilne z sieciami największych rosyjskich operatorów komórkowych takich jak MTS, „MegaFon”, „Beeline”, oraz innych dostawców z GSM 850/900/1800/1900 infrastruktury. Oglądane telefon może, jak tradycyjny telefon komórkowy, wysyłać i odbierać wiadomości SMS, które mają być stosowane w telekonferencji z udziałem 3 abonentów, utrzymują opcję przekierowywania i blokowania połączeń. Dodatkowo, urządzenie wyposażone w dodatkowy głośnik, który może być używany w trybie rozmawiać przez zestaw głośnomówiący.

Oglądane telefon stacjonarny z karty SIM może pracować w trybie autonomicznym z baterii do 72 godzin (jeśli w trybie czuwania) lub 3 godziny (jeśli abonent rozmawia na nim). Urządzenie może być umieszczony na biurku lub na ścianie, – obudowa posiada specjalne otwory na pionowej urządzenia mocującego. Dołączony telefon ma antenę w pełnym wymiarze godzin, ale może to być wyłączone i zastąpione, na przykład, na ulicy, które mogą być bardziej wrażliwe na sygnale.

Phones „termitów”: Opinie

Jak ocenić telefon użytkowników stacjonarny z kartą SIM „Termite” w rozważanym powyżej modyfikacji? Właściciele tego urządzenia powiedzieć szczególnie stabilne połączenie, kontrolę systemu wygoda, a także funkcjonalność. Telefon stacjonarny w zasadzie ma te same podstawowe cechy, jak dobrze znanego urządzenia mobilnego. Wysyłanie i czytanie SMS przeprowadzić bez większych trudności, a także korzystać z innych funkcji urządzenia. Bardzo dobrze, właściciele wierzyli telefon, bateria wydajności devaysa: ma wystarczającą pojemność, aby zapewnić przyzwoitą wydajność czas życia baterii.

Telefony z „Rostelecom”: najpopularniejsze modyfikacje

Jednym z wiodących rosyjskich komunikacyjnej marki produkuje telefony stacjonarne z kartami SIM, w dość szerokim zakresie zmian. Zatem najtańszym modelem jest uważany E1. Urządzenie w modyfikacji S1 ma duże przyciski dostatecznie głośny sygnał i jasny ekran. Ponadto S1 obsługuje komunikację poprzez Bluetooth. Jeśli chcesz stałą telefon komórkowy z kartą SIM może pracować na 3G, można zwrócić uwagę na jednostki F2, również wyprodukowanego „Rostelecom”.

Recenzje devaysakh z „Rostelecom”

Tak więc, jednym z największych rosyjskich sieci telekomunikacyjnej produkuje kilka modeli stacjonarny telefon GSM. Co użytkownicy mówią o swoich doświadczeniach z ich pracy?

W zasadzie każdy stacjonarny telefon z kartą SIM „Rostelecom”, sądząc po opiniach właścicieli, charakteryzuje się przede wszystkim wysoki poziom stabilności. Rosyjska marka wykonane nacisk na niezawodność produkowanych urządzeń odpowiedniego typu. Jednak pod względem funkcjonalności, sądząc po opiniach, urządzenie „Rostelecom”, co do zasady, nie gorzej.

Urządzenia z „Megafon”: jaka jest ich specyfika?

Kolejnym co do wielkości marka telekomunikacyjna – „MegaFon” – produkuje również własne telefony naziemnych z kart SIM. Wśród najbardziej znanych modeli odpowiedniego typu urządzeń ETS3125i. Telefon stacjonarny z kartą SIM, może również pracować na zasilaniu bateryjnym. Jednocześnie zauważają eksperci dość dobre wskaźniki urządzenia żywotność baterii. Który jest dostępny dla użytkownika – bezprzewodową telefon stacjonarny z kartą SIM, które mogą być dowolnie przenoszone po mieszkaniu lub biurze, bez obawy, że akumulator jest rozładowany nagle. Dołączone devaysa mieć zewnętrzną antenę, dzięki czemu zapewnia stabilne działanie przy słabym devaysa sygnału sieci komórkowej. Warto zauważyć, że telefon stacjonarny z kartą SIM „MegaFon” może pracować tylko z kart SIM, które są wydawane przez producenta marki.

Recenzje telefonów z „Megafon”

Będziemy teraz badać co użytkownicy mówią o devaysakh z „Megafon”. W zasadzie podstawowe funkcje tych urządzeń nie są gorsze od innych marek produktów, które są obecne na rynku rosyjskim. Ale mają one cechę – zupa z „Megafon” jest kompatybilna tylko z kartami SIM, które są obsługiwane przez swoje marki producenta. Czasami, jak niektórych użytkowników może to być postrzegane jako brak odpowiedniego rodzaju telefonu. Ale jeżeli odbiorca ma kartę SIM „MegaFon”, urządzenie zapewni najwyższą jakość komunikacji. Poprawiono telefon komórkowy karty SIM „MegaFon”, może być korzystne, aby spojrzeć pewnej analogi na terytorium Federacji Rosyjskiej, który służył jedynie do „MegaFon”.

Kammunica

Innym znanym dostawcą urządzeń tego typu – Kammunica. Produkuje urządzenia Kammunica GSM-Phone – telefon telefonii stacjonarnej z kartami SIM, które charakteryzują się optymalnym połączeniem wydajności i ceny. Urządzenie jest wyposażone w ekran LCD multi-line, który może wyświetlać różne informacje na temat połączeń. Menu i klawiatura telefonu w języku rosyjskim. Można także interfejs angielskiego na ekranie. Litery i cyfry w urządzeniu są dość duże.

Oglądane stałe telefon komórkowy z kartą SIM, a także wiele innych modeli odpowiedniego typu urządzeń, wyposażony w baterię. Również nie jest dostarczone urządzenie anteny zewnętrznej. Urządzenie posiada wbudowaną książkę adresową z szybkiego dostępu do kontaktów. Pamięć telefonu stacjonarnego wybieranych, odebranych i nieodebranych połączeń. Urządzenie może wysyłać i odbierać wiadomości SMS. użytkownik telefonu może zmienić dzwonek. Wśród innych przydatnych cech badanego urządzenia – Service.

Telefony z Kammunica: opinie

Co użytkownicy mówią o urządzeniach z Kammunica? Według wielu właścicieli odpowiedniego typu urządzeń, ich główną zaletę – funkcjonalność i łatwość obsługi. Oczywiście takie opinie często subiektywne, nie ma powodu, aby powiedzieć jednoznacznie, że telefony od innych marek z czegoś gorszego łatwość obsługi, a także możliwości technologicznych urządzeń, które są dostępne teraz Kammunica. Ale możemy również ustalić, że urządzenie w niczym nie ustępują pod tym względem konkurencyjnych rozwiązań.

Zupa z Orgtel

Kolejna znana marka, która produkuje telefony stacjonarne z kartami SIM, – Orgtel. Bardzo popularne w rosyjskim modelu rynku produkowanych przez tę firmę Top telefonu. Jakie są jego główne cechy? Przede wszystkim, to jest bardzo łatwe dzięki strukturze menu w języku rosyjskim. Dołączone urządzenie posiada zewnętrzną antenę, dzięki czemu zapewnia stabilne związek o słabym sygnale. Jeśli to konieczne, telefon może być podłączony jako antena silniejsza-SMA. Urządzenie, jak również wiele innych rozwiązań, wyposażony w baterię. Niezależne działanie urządzenia wynosi około 72 godzin. Oglądane Urządzenie może również wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Niektóre z jego charakterystyczna cecha – możliwość gwintowania do telekonferencji, tryb głośnomówiący, możliwość korzystania z kalkulator, budzik.

Stacjonarne z Orgtel opinii użytkowników:

Co mówią użytkownicy odpowiednie telefony typu z Orgtel? Przede wszystkim, właściciele urządzeń Top Model telefonu odwołań do wysokiej jakości urządzeń operatora sygnałem dźwiękowym osiągnąć między innymi poprzez zaangażowanie zewnętrznej anteny. Ponadto użytkownicy devaysa zauważyć dużą liczbę aparatów Dodatkowe funkcje: ustawienie budzika, korzystanie z kalkulatora.

streszczenie

Tak, telefon stacjonarny z kartą SIM – urządzenie, które z punktu widzenia podstawowych zadań użytkownika należy wykonać następujące funkcje:

  • zapewniają komunikację głosową w obrębie kanałów GSM;
  • wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS;
  • skłonić użytkownika do podłączenia opcjonalnej dodatkowej anteny w przypadku sygnał jest niestabilny, a urządzenie musi być bardziej wrażliwa.

Pożądane jest, że telefon został wyposażony w akumulator o wystarczającej mocy (aby zapewnić żywotność baterii jest dostęp do gniazdka). W przeciwnym razie sprzęt devaysa te lub inne funkcje i dodatkowe możliwości jako kryterium wyboru w zależności od potrzeb konkretnego użytkownika. Uważany powyżej modeli telefonów stacjonarnych z kart SIM, w ogóle, spełniają te kryteria. Wybór konkretnego modelu można przeprowadzić biorąc pod uwagę dostępność na rynku, aktualną cenę i uniwersalność (w aspekcie wsparcia dla kart SIM różnych operatorów).