716 Shares 4821 views

HTC Desire 620G: Opinie i ocena wykonania modelu

Doskonała średniego szczebla smartfon z modułem produkcyjnym 8-procesor – HTC Desire 620G. Opinii na temat tego telefonu, jego specyfikacji i możliwości technicznych – to będzie stopniowe i jest opisany szczegółowo w ciągu tego krótkiego przeglądu materiału.


Wyposażenie w jednostce bazowej

Recenzje HTC Desire 620g wskazuje na dość dobry poziom wyposażenia. Wykaz dostaw, z wyjątkiem smartfon zawiera także:

  • Bateria o imponującej pojemności nominalnej 2100 mAh.

  • Ładowarka.

  • Stereo.

  • Kabel interfejsu.

Pakiet dokumentacji następująco:

  • Skrócona Instrukcja Start.

  • Podręcznik bezpieczeństwa i odpowiednie standardy.

  • Karta gwarancyjna.

  • bukletik reklama z propozycją przyłączenia grup społecznych HTC.

projekt smartphone

Recenzje HTC Desire 620g Dual SIM wskazują, że ma wiele wspólnego ze swoim poprzednikiem – Pragnienie 610. Podobnie jak pierwsza gadżet i drugi korpus jest wykonany ze zwykłego plastiku z dobrym matowym wykończeniu. Jedyną różnicą jest wielkość. Na 620g rozmiarze ekranu jest najczęściej 5 cali, a w 610 – 4,7 cala. Stąd różnica w wymiarach smartphone. W nowszych devaysa odpowiednio, długości i szerokości 150,1 i 72,7 mm przy grubości 9,6 mm i masie 145 gramów. I tu w etapie 610 te nieco różne parametry: długość i szerokość – odpowiednio – 143.1 i 70.5 mm, grubość wszystkich tych samych 9,6 mm i masie 144 gramów. Nad wyświetlaczem do 620g są przednia kamera i szereg elementów czujnikowych. Jednym z prelegentów znajduje się również tutaj. Drugi znajduje się na dolnej powierzchni czołowej urządzenia. Istnieje również logo producenta i zwykłe trzy przyciski dotykowe, które kontrolują urządzenia. Na dolnej krawędzi usunięto mały okrągły otwór mikrofonu i mówi portu microUSB. Na górnej stronie znajduje się port 3.5mm do podłączenia przewodowego głośnika. Na tylnej okładce, oprócz logo producenta, jest głównym kamera, mikrofon pomocniczy, który zapewnia tłumienie szumów otoczenia podczas rozmowy i podświetlenie LED.

roztwór procesor

Jedną z mocnych stron CPU jest uważana w HTC Desire 620g. opinie zwolnić tę funkcję. Ustalono to 8-core MT6592, który został opracowany przez drugi największy producent procesorów ARM – spółka „biblioteki”. Każdy z jego modułów działa w trybie szczytu z częstotliwością 1,7 GHz oraz z bazuje na najbardziej energooszczędny architekturze do tej pory – A7. Zwiększenie częstotliwości zegara w stosunku do podstawowego modelu (1,7 vs 1,3 GHz GHz) stanowi normalny poziom osiągów w zastosowaniach jedno gwintowane. Cóż, w wielowątkowy MT6592 oprogramowania czuje się dobrze. Po wszystkich 8 rdzenie są odczuwalne. W rezultacie, w każdej chwili, w tym najbardziej wymagających aplikacji będzie działać na tym telefonie.

grafika

Idealnym uzupełnieniem HTC Desire CPU 620G Dual SIM adapter grafiki. Jest on wyposażony w akcelerator wideo „Mali-450 MP4.” Jej zasoby obliczeniowe, a także, że z MT6592, pozwalają nam rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany pod względem sprzętowym problemu. Na wyświetlaczu tego urządzenia, jak wspomniano wcześniej, jest najczęstszą dzisiaj o przekątnej 5 cali. Ponadto, jego rozdzielczość – 720h1280 px, to znaczy, że obraz na wyjściu w HD. Gęstość pikseli jest wystarczająca, a poszczególne piksele obrazu jest dość trudne do odróżnienia. wyświetlanie wysokiej jakości obrazu pod kątem 180 stopni bliskich, nie zniekształcony. odwzorowanie kolorów, kontrast i jasność zbyt wiele nie wnosi sprzeciwu. Ale to, co naprawdę można przypisać do niedociągnięć tego urządzenia, ponieważ jest wsparcie tylko 2 dotyka powierzchni. Oznacza to, że jeśli zabawka trzeba natychmiast dotknąć wyświetlacza z 3 lub więcej palców w „nadmiarze” unit z nich po prostu nie będzie obsługiwać.

Kamery i ich funkcje

Główny aparat fotograficzny to smartfon oparty na matrycy 8 megapikseli. ma też autofocus i LED systemu podświetlenia. Istnieją różne tryby, które pozwalają nawet najmniej sprzyjające warunki do osiągnięcia odpowiedniej jakości zdjęć. W rezultacie zdjęcia są naprawdę bardzo dobre na HTC Desire 620g Dual SIM. Cóż, w tym przypadku film jest nagrany jako 1920×1080 px, czyli Full HD. Przednia kamera oparta na czujniku 5 min. Jego zdolność techniczna jest wystarczająca do jakości autoportretów i wideo połączeń.

pamięć

Dobre rzeczy i z HTC pamięć pożądania 620g. Ram 1 GB, z czego około 600 MB procesów systemowych, można stosować, a reszta (czyli około 400 MB), użytkownik może wykorzystać do swoich potrzeb. Wydajność z wbudowaną pamięcią jest 8 PL. 3GB z nich – to oprogramowanie systemu oraz 5 GB – jest to miejsce, aby zainstalować oprogramowanie i przechowywanie danych osobowych. Jeśli to nie wystarczy, możliwe jest zainstalowanie zewnętrznego pojemność karty Flash do 128 GB.

samodzielne urządzenie

Średnia z poziomu konkurencji autonomii w HTC Desire 620G DUAL SIM. opinie Ta cecha jego show. Wydajność nominalna pełnej baterii, jak wspomniano wcześniej, jest 2100 mAh. Okazuje się, że tego rodzaju rzeczy nie są bardzo dobre, jeśli wziąć pod uwagę 5-calowy wyświetlacz, a mimo energooszczędne, ale CPU 8-core. Ale prawdziwe doświadczenie z obsługi tego urządzenia mówi, że rzeczy nie są tak złe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W rzeczywistości, jedno ładowanie akumulatora wystarcza na 2 dni pracy na średnim poziomie buta urządzenia. Na maksymalnym poziomie, wskazana wartość zostanie zmniejszona do jednego dnia. Cóż, przy maksymalnej ekonomii ta naturalnie wzrosnąć do 3 dni.

miękki

HTC Desire 620G pracuje pod kontrolą najczęściej do tej pory systemu operacyjnego dla mobilnych gadżetów „Android”. Aktualna wersja oprogramowania – 4,4. oprogramowanie system został zainstalowany na szczycie Sense powłoki urządzenia HTC rozwoju firmy. W przeciwieństwie do poprzednich wersji tej modyfikacji znacznie uproszczone, a tak blisko normalnej „Android”. To urządzenie jest w średnim przedziale cenowym i oferują trochę nietypowy zestaw aplikacji, w przeciwieństwie do flagowe nie może. Istnieje preinstalowany zestaw międzynarodowych klientów social networking oprogramowania od Google i zwykłe mini-aplikacji.

interfejsy

Bogaty zestaw łączności z HTC Desire 620g Dual SIM. Recenzje opisać ten gadżet jest tylko w najlepszym w tym względzie. Wśród metod bezprzewodowego przesyłania danych można zidentyfikować Wi-Fi, Bluetooth «», GPS oraz wsparcie dla sieci mobilnych 2. i 3. generacji. Z kolei przewodowej transmisji danych może być przeprowadzane z zastosowaniem MicroUSB i 3,5 mm gniazda audio. Jest to wystarczające dla normalnego i komfortowego wymiany danych z urządzeń mobilnych lub podobnych sieci globalnej w dowolnym zakresie.

Opinions właściciele i eksperci

Całkiem symetryczne wyświetlaczu telefonu jest 5 cali i wydajne procesor 8-rdzeń z wystarczająco pojemną pamięcią i dobrą autonomia HTC 620G. Recenzje dokładnie scharakteryzować tę jednostkę. W tym przypadku cena od niego jest tylko $ 300, co jest bardzo miłe użytkowników. Eksperci twierdzą, że do segmentu średniego szczebla urządzeń dla wszystkich parametrów związanych HTC Desire 620g. Recenzje nim między ekspertami zostawić bardzo pozytywne: urządzenie dobrze radzi sobie z zadaniami przypisanymi do niego. Okazuje się, że jest to jeden z najlepszych samochodów w swojej niszy, która ma praktycznie żadnych słabości, a koszt jest dość demokratyczna dla devaysa tym poziomie.