756 Shares 9752 views

LG G4C: przegląd smartphone

Dzisiaj patrzymy na telefon komórkowy LG G4C. Przegląd urządzenia jest przedstawiony w szczegółach. Chodzi o członków kategorii średniej, ale ma szereg zalet.


Opcje

Tak, mamy LG G4C H522Y. Zaczynamy przegląd zestawu dostawy. Komponenty w następujący sposób: dokumentacja, zestaw słuchawkowy, kabel USB, ładowarkę i samego telefonu. Również dostępna wersja urządzenia z innego opakowania.

Design, jakość wykonania i materiały

Więc zorientowaliśmy się, jaki sprzęt pojawia się na półkach sklepowych LG G4C smartphone. Przegląd obecnym wyglądzie dalej.

Przede wszystkim zauważmy, że mówimy o najmłodszego członka serii G4. Z flagowego, otrzymał tylną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego. Urządzenie – klasyczny 5-calowy smartfon. Wymiary urządzenia – 139.7×69.8 mm, grubość 10,2 mm. Dzięki zaokrąglonym wieczkiem smartphone nie czuje się uciążliwe. Lekka waga – 136 gramów – podkreśla widoczność kompaktowym urządzeniu. Materiał obudowy w tym przypadku jest to zwykły plastik. Jednak pokrywę z powrotem i uzupełniono ulga wzór. plastikowa osłona dla prostego wdrażania. Przyciski sterujące dla LG znajduje się zazwyczaj – w tylnej części urządzenia. Jakość budowy jest dobry smartfon. Zdejmowana pokrywa tylna. Pod jest komora 2 MicroSIM gniazdo microSD. Ponadto, wymienny akumulator znajduje się tutaj.

Ekranu, jakość kolorów i kąty widzenia

Tu badali wygląd LG G4C. Przegląd obserwacji ekranu. Urządzenie otrzymał wyświetlacz pięć cali IPS macierzy. Rozdzielczość od niej – 1280×720 pikseli. Ekran ma dobre kąty widzenia i wysokiej jakości odtwarzania kolorów. Gęstość ppi godny – 294 ppi.

testy

Teraz spójrzmy na wykonywaniu LG G4C. Przegląd badań naśladowania. Według producenta, inteligentny telefon jest zbudowany wokół 64-bitowej platformie Snapdragon 410. Obejmuje podsystem graficzny Adreno 306 oraz 4-rdzeniowy procesor na 1,5 GHz. WYNIKI w niewiarygodnie dobry test. Gry płynnie, oba modele flagowe. Smartfon ma 8 GB pamięci nieulotnej, z którego użytkownik może użyć około 3,3 GB. Wskaźnik ten nie jest wysoki. Jednak może być rozszerzona poprzez microSD. Maksymalna ilość nośnika – 32 GB. Jednak, aby umieścić grę na MicroSD niemożliwe. Pojemność akumulatora wymienny typ jest 2540 mAh. Dobry wynik na określony Przekątna ekranu i wydajności metryk. Wideo czas oglądania było około 7 godzin przy maksymalnej jasności. Ładować smartfon będzie wystarczająca na cały dzień pracy na baterii przy intensywnym obciążeniu. Zewnętrzny głośnik mono znajduje się na tylnej ściance urządzenia. Jego jakość nie budzi zastrzeżeń. Dźwięk w słuchawkach szczęśliwy. Dojdzie, jeśli nie przewyższa możliwości flagowego.

inne cechy

Przegląd telefon LG G4C dalej opisując swój system operacyjny. Urządzenie działa z Androidem Lollipop. Platforma jest uzupełniona zastrzeżonych powłoki LG autorstwa. To uaktualnienie wprowadza do systemu operacyjnego, szereg dodatkowych funkcji, w tym wsparcie dla gestów. Teraz trzeba patrzeć w kamerę. Są dwa: główny – 8 MP, front – 5 MP. Moduł główny jest wyposażony w lampę błyskową LED i może nagrywać wideo w jakości Full HD. Nie częściej niż główny aparat dostarcza zdjęcia średniej jakości. Jednakże mogą one być różne, jeśli nie jest dobre oświetlenie.

Przednia kamera 5 MP pokazuje średnie wyniki. LG G4C wyposażony jest w pełen zestaw modułów bezprzewodowych: 4G, radio FM, Bluetooth, Wi-Fi, GPS. Cena urządzenia – około 15.000 rubli.

opinie

Teraz zobaczmy, co mówią w swoich opiniach właściciele LG G4C. Badanie opinii właścicieli urządzeń obecnych na. Więc chwała zasłużył wydajności jakość wykonania, komfort powłoki, projektowania i komunikacji. Właściciele również pamiętać, że urządzenie doskonale mieści się w dłoni. Uznany wysokiej głośności. Dźwięk w słuchawkach jest często charakteryzuje się jako doskonałe. użytkowników wyświetlacz znaleźć jasnej i wysokiej rozdzielczości. Chwała i czekał na błysk, który jest uznawany za skuteczny.

Wiele zadowolony łatwe przełączanie pomiędzy dwoma kartami SIM. Niektórzy użytkownicy odnoszą się do meritum braku przycisków bocznych. Według nich, ta konstrukcja pozwala pewnie trzymać swój telefon w ręce, nie boi się wcisnąć przypadkowo.

Grubość rozpoznać idealny, zauważając, że pozwala wygodnie trzymać urządzenie z idealnie płaskiej powierzchni, a nie ślizgać.

Odpowiedź zdobył również uznanie. Należy zauważyć, że ekran na dotyk reaguje natychmiast. Obecność systemu Android 5.0 operacyjny włączony telefon, aby otrzymać więcej pozytywnych ocen od właściciela.

Wśród wymienionych wad brak oleofobowej (problem ten może być rozwiązany przez zakup specjalnego szkła lub folii). Na dźwięk głośnika posiada również kilka skarg. Niektóre opinie zauważyć, że bateria jest zła i kalibrowane z 20 procent mogą być odprowadzane bezpośrednio do dwóch minut. Radio FM również nie zawsze jest chwalony, wspomnieć, że łapie złą stację w środowisku miejskim. Są narzekania na brak pamięci. Niektórzy właściciele smartfonów powiedzieć, że tylna pokrywa jest odporna na uszkodzenia zewnętrzne, takie jak zarysowania. Para aktywnych numerów znalazły echo w sercach użytkowników. Także w komentarzach to twierdził, że moduł sieci czwartej generacji wyróżnia się z jego funkcjami. Ludzie są zadowoleni z obecności zestawienie. Jest to funkcja, która pozwala na uzyskanie niezbędnych informacji, przesuwając palcem po ekranie bez pełnego odblokowania urządzenia. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o smartphone LG G4C. Przegląd urządzenia staraliśmy się uczynić najbardziej szczegółowe.