410 Shares 8914 views

Telefon Vertex: Cechy i opinie

Jeśli potrzebujesz telefonu do wierzchołka, należy zwrócić uwagę na materiał, co w nim przyjrzymy najciekawszych modeli urządzeń mobilnych, wydany pod tą marką. Zacznijmy od nowych produktów.

Impress napędu

Vertex Ten telefon posiada stylowy design i przystępną cenę. Rozmiar ekranu – 4,5 cala. Zestaw obsługuje następujące: dokumentacji, ładowarkę, kabel microUSB, słuchawki (mikrofon w nich nie występuje), smartphone. Ramka gęsty, atrakcyjny iz całą jasnością urządzenia – czarny. Przedni panel wykonany jest z tworzywa sztucznego. Szkło bezpieczne całkowicie zakrywa przednią stronę. Przed uszkodzeniem i porysowaniem ekranu jest chroniony przez maleńkim półkę, która jest ledwo zauważalne wzrosty powyżej ciała. Powyżej tam słuchawce i komorę 0,3 Mn. Obwodowej krawędzi komplementarne cienkie, który jest wykonany z tworzywa sztucznego.

Obudowa niezwykłe. Wykonana jest ze specjalnego tworzywa, które jest połączeniem powłoką błyszczącą i matową. Materiał podobny do tego, z którego można stworzyć zabawkę. Dotyk powierzchnia jest niezwykle przyjemna. Jest on chroniony przed odciskami palców i zarysowaniami. Smartfon jest wygodny i przyjemny w dotyku. Na tylnej ściance umieszczony jest obiektyw komory głównej 5 megapikseli. Tutaj znajduje się lampa, a na dole – w głośniku. Tylny panel jest wymienny, jak również baterii, znajduje się pod spodem.

Ukrywanie pod gniazda baterii na karcie pamięci i komory dla dwóch kart SIM. Przyciski są niekonwencjonalne, ale bardzo wygodne. Po lewej stronie umieszczone są klawisze głośności. Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie.

Spójrzmy teraz na górnym panelu. Nie jest złącze microUSB do ładowania, a także jako sygnał audio w słuchawkach i słuchawek. Na takie wymiary smartfon jest niezwykle proste, nie przeciążać ramię. Przekątna pozwala osiągnąć swój palec do dowolnego punktu na ekranie trzymając urządzenie w jednej ręce. Wykorzystuje IPS matrycy. W tym przypadku rozdzielczość to 480×854 pikseli.

Ekran jest generalnie pozytywne emocje, co potwierdzają opinie. Kąty widzenia są szerokie tutaj. Sensor – elastyczne. Jasność urządzenia realizowane jest ze znacznym marginesem. można wygodnie czytać tekst na wyświetlaczu nawet w jasnym świetle słonecznym. Multitouch wsparcie dwóch równoczesnych akcenty.

Teraz kilka słów o części technicznej. Smartfon posiada akcelerator graficzny Mali-400 MP, 512 megabajtów pamięci RAM, procesor MT6572 – podwójnej częstotliwości 1 GHz. Te cechy są wystarczające do sprawnego funkcjonowania telefonu. Ekran jest niewymagających do zasobów, ponieważ ma niską rozdzielczość. Obsługuje odtwarzanie wideo w rozdzielczości HD. Można też zainstalować specjalny odtwarzacz przez innych deweloperów. On umożliwia wyświetlanie filmów w formacie Full HD.

Żadnych skarg na pracę urządzenia nie powoduje użytkowników, z uwzględnieniem ich odpowiedzi. Interfejs, przeglądanie Internetu i aplikacje działają płynnie. W smartphone systemu operacyjnego Android 4.2.2. Urządzenie działa w sieci drugiej i trzeciej generacji. Nie ma Bluetooth i Wi-Fi i GPS.

Bateria może być przypisana do słabych punktów smartphone. Jego pojemność wynosi 1700 mAh. Takie właściwości mogą wystarczyć tylko jeden dzień używane. Oglądając film na godzinę zabierze 20 procent opłaty. Korzystanie z Internetu w tym samym czasie będzie wymagać 30%.

W jednostce ładowania bardzo nietypowy projekt – nazwa spółki (Vertex) jest podświetlony na zielono. Przednia kamera skierowana jest idealny do rozmów wideo. Jakość zdjęć wykonanych przez czujnik główny nie jest zadowalająca. Szczególnie efektowne strzały, które są wykonane w świetle naturalnym. Ustawienia pozwalają na ustawienie ostrości, ISO, balansu bieli. Obsługuje kilka trybów fotografowania, wśród których – panoramiczny. Należy zauważyć, że jest to naprawdę o jakości i niedrogie urządzenia. Jest przyzwoity wyświetlacz, wygodne ergonomia, atrakcyjny kolor i wzór. Wady to krótki czas pracy baterii, która jest charakterystyczna dla wielu nowoczesnych smartfonów.

C301

Maszyna ta posiada duże przyciski. Telefon komórkowy C301 wierzchołek jest umieszczony w urządzeniu dla osób niedowidzących. Jednak wielkość wyświetlacza nie jest potwierdzona, gdyż dwa-calowy. Jest latarka, odtwarzacz mp3 i radio. Kolor czarny urządzenie, cena – 1990 rubli.

C300

Kolejny model dla ludzi, którzy mają słaby wzrok. Telefon komórkowy Vertex C300 ma klawiaturę z dużymi przyciskami. Czcionka jest instalowany jako duże. Charakterystyczne cechy obejmują obecność baterii o dużej pojemności. Cena urządzenia – 1990 rubli.

D503

Przed nami jest klasycznym przyciskowy telefon Vertex, których cechy mogą być uznane za bardzo godny biorąc pod uwagę niewielką cenę. Zestaw funkcji jest zaznajomiony: odtwarzacz radia i muzyki. Jest też aparat, wraz z lampą błyskową. Najlepsze jest to, że telefon Vertex D503 dla dwóch kart SIM w czerni będzie kosztować 1390 rubli.

D504

Przycisk telefon dla dwóch pokoi. Jest to odtwarzacz muzyczny i radio. Obsługuje technologię Bluetooth. Realizowane w tym modelu i mobilnego Internetu drugiej generacji.

Przyjrzyjmy się z opiniami ludzi, którzy są już przy użyciu danych z telefonów wierzchołek. Recenzje głównie krytykować ekran. Jego przekątna nie jest wystarczające dla wygodnej pracy, szczególnie w Internecie. Telefon jest prezentowany w kolorze czarnym, jego cena – 1390 rubli. Koszt zgodny z możliwościami urządzenia, ze względu na obecność dwóch kart SIM.

D505

Przed nami – Vertex telefon komórkowy, wyposażony w klasycznej klawiaturze przycisk i niezwykle pojemnej baterii. Nawet parametry baterii w flagowego Galaxy S6 gorszej do opisywanego modelu. Wszystkie pozostałe parametry są tradycyjne dla producenta. Jest wsparcie dla dwóch kart SIM oraz odtwarzacz muzyki. Kolor jest również tradycyjne urządzenia – czarny. Cena – 1590 rubli.

M101

Klasyczny telefon z klawiaturą Vertex przycisk. Jest Internet drugiej generacji odtwarzacz muzyczny i radio. W tym przypadku, miłe wariacje kolor, dwa z nich – czerni i bieli. Specjalny urok daje sąsiednich kanałach pomarańczowy, która rozciąga się wzdłuż całego ciała. Cena urządzenia – 689 rubli.

M102

Dostępne dvuhsimochny telefon komórkowy z klawiaturą przycisk. Bateria niezwykle otwarci. Obudowa składa się z dwóch rodzajów barw – czarno-biały, który jest uzupełniany przez stronach niebieskim paskiem. Ten telefon jest wyposażony w Vertex latarka, radio i odtwarzacz muzyki. Cena – 999 rubli.

M104

Telefon przeznaczony tylko do nawiązywania połączeń. W momencie rozpoczęcia sprzedaży oszacowano na 1000 rubli. Aparat nie jest tutaj. Istnieje tylko odtwarzacz muzyki. Szczególne cechy to niezwykły materiał ciała, plastik, symulując skóry. Cena urządzenia w sklepach mobilnych telefonów – 1088 rubli.

Pozostałe modele

Również zasługuje przycisk dla dwóch kart SIM Vertex M105. Jest odtwarzacz latarka, radio i muzyka. Kolor obudowy – czarny. Szczególne cechy to łatwość niesamowite urządzenie. Cena – 689 rubli.

Następnie rozważyć Vertex S102 – telefon dla dwóch kart SIM z odtwarzaczem muzyki i odbiornik radiowy. Jest standardowe wyjście słuchawkowe. Wdrożył mobilny Internet drugiej generacji. Skromna wielkość ekranu 1,77 cala. Pojemny akumulator. Kolory czarny i szary. Cena – 1550 rubli.

Vertex D500 – telefon, który szacuje 1500 rubli. 2014 Development of the Year. Ma jasne kolory i obudowa z aluminium. Istnieje odtwarzacz muzyczny i radio.

Rozważmy teraz D501 Vertex. Telefon, którego główną funkcją – połączenia. Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Kończąc stylizowane skórę. Kolorowe urządzenia – Black, cena – 1790 rubli.

Następny w kolejce – Vertex D502. Telefon jest metalowa pokrywa tylna. Dostępne w kolorach białym i czarnym, posiada również wesoły żółty kolor. Cena – 1190 rubli.

Mamy marki Vertex i model D600. Mowa o kontakcie telefonu ze średnimi cech. Urządzenie różni nietypowego, obudowa jest przycinana materiału emitującego skórę. Podstawowy kolor – czarny. Cena – 2990 rubli.

Również zasługuje modelu Impress Brainstorm. Jest to klasyczny duży smartfon. Bateria nie charakteryzuje się zwiększoną pojemność. Jednak, jest to specjalny telefon Vertex, on pędy zdjęcia dzięki opatentowanym przetwornikiem Sony.

Zastanów się również model M103. Jest to prosty przycisk telefonu. Tutaj istnieje odtwarzacz MP3 i radio. aparat fotograficzny i latarkę są również przewidziane. można łatwo używać telefonu Vertex M103 (instrukcje są w zestawie). Urządzenie, wraz z połączeniem do operatora sieci komórkowej można kupić 490 rubli.

Gama produktów jest również obecny Impress modelu Envy. Skromny, ale godny uwagi smartfon. On szybko uporać się z ich funkcjami. Wadą jest mała pojemność baterii. Teraz omówmy Impress L. Jest duży model IPS ekran, Android 4.2, dwurdzeniowy procesor MediaTek Cortex-A7- 1,2 GHz oraz akcelerator graficzny Mali-400MP, akumulator Li-Ion 2000 mAh. Ilość pamięci RAM – 1 GB, stały – 4 GB, a to może być rozszerzona o kolejne 32GB za pomocą kart formatu Micro-SD. Ciężar urządzenia – 180 g, o wymiarach 141x72x9.7 mm. Główny aparat 5 MP z lampą błyskową i uzupełnione autofocus, przedni – 0,3 megapikseli. Jest też radio, Bluetooth, GPS, latarkę oraz dwie karty SIM. Specjalne funkcje obejmują mechaniczny przycisk „Home” i dwa głośniki skierowane w dolnym panelu.

Powiedzmy kilka słów o Impress M. Ten model rozwoju charakteryzuje się niezwykłymi kolorami. Zestaw zawiera zdejmowalną płytę. Wskaźniki urządzenia na poziomie średnim.

Dało producentem i niedrogi smartfon o nazwie Impress U. Jego wygląd jest dość niezwykłe. Istnieją pewne podobieństwa z HTC. Głośniki umieszczone są powyżej i poniżej ekranu, jak również z przodu. Inne cechy mogą obejmować nietypowe urządzenie łatwością.

Następnie rozważyć Vertex K200. Jest to telefon, który uzupełnia wymiennych paneli. posiada również odtwarzacz MP3 i radio. To nie zrobił w tej sprawie, a bez latarki. Nie zapomnij deweloperów oraz o aparacie, ale jakość obrazu jest średnia.

Absolutnie lekki model można uznać Vertex M100. Telefon z małym ekranem i środkowej komory.