251 Shares 9035 views

J. Sony ST26i Xperia smartphone Sony ST26i Xperia J

Smartphone Sony ST26i Xperia J – maszynę, którą można przeprowadzić w środkowej grupy. Według wielu ekspertów, model ten nie jest przeznaczony do wykonywania zadań bycia liderem sprzedaży. Jednak oczekuje się, że smartfon będzie znaleźć kupca w segmencie gadżetów młodzież, jak i tych ludzi, którzy są tradycyjnie uważał się zwolennikiem marki Sony.


Telefon Sony ST26i Xperia J jest uznawany przez wielu ekspertów przykład urządzenia, zrównoważony pod względem wydajności i akumulatorów zasobów. Według niektórych ekspertów, jest to normalna praktyka, gdy gadżet marki produkowane celowo zmniejsza moc niektórych komponentów sprzętowych na rzecz dłuższej żywotności baterii. Istnieje teza, że firma Sony przylega do koncepcji. To jest naprawdę? Jakie są znaczące cechy i główne przewagi konkurencyjne smartphone jest Sony Xperia J ST26i? Jakie są najbardziej oczywiste wady i zalety tego urządzenia? Czy urządzenie know-how, których konkurenci nie mają?

Wygląd i Zarządzania

Podstawowe elementy smartphone ciała są dość standardowe. Główne klawisze dotykowe – bezpośrednio pod ekranem, a nad nim – Drugi aparat, głośnik głos, a także czujnik ruchu (przybliżenie). Nawiasem mówiąc, powszechne w wielu smartfonów Czujnik światła brakuje. Po lewej stronie ciała – gniazdo micro-USB. Po prawej stronie – klucz, który reguluje poziom dźwięku, liczba – urządzenia przycisku zasilania i ekranu blokady. Top – audio jack, dolny – mikrofon. Tył – główny aparat fotograficzny z lampą błyskową LED. Jeśli podnieść pokrywę tylną, a następnie patrzeć otworzyć złącza baterii do karty SIM i micro-SD.

Wielu ekspertów, którzy testowali urządzenie, znaleźć rozwiązania projektowe marka jest bardzo pozytywne. A podobne wyniki widok w dużej liczby użytkowników, którzy opuścili o Sony ST26i Xperia recenzje J. Wśród tych, którzy szukają telefonu mile zaskoczony – nie tylko dla fanów tej marki, ale również tych, którzy zdecydowali się na to, co się dostać telefon tej marki po raz pierwszy. I w dużej mierze dlatego, że podobał mi się design. rozwiązania kolorystyczne marka oferuje całkiem sporo. Ludzie mają inny styl, jest wiele do wyboru. Na przykład ci, którzy są blisko rygor i konserwatyzmu, do gustu model będzie miał czarne ciało (tj Sony Xperia J ST26i czarny).

pokaz

Smartfon posiada ekran 4-calowy o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. W celu korzystania z większości funkcji tego urządzenia po przekątnej, eksperci twierdzą, że to za mało. Jednak, jak wspomniano przez niektórych ekspertów w produkcji ekranu używanego nie jest najbardziej nowoczesnych technologii, dlatego może być trudne do przeglądania zdjęć przy dużych kątach.

Istnieją kontrargumenty do tej uwagi, oparte na założeniu, że urządzenie – w segmencie cenowym, gdzie wyjątkowo wysokiej jakości wyświetlacza Sony ST26i Xperia J mówienia nie jest do końca właściwe. Ekran obsługuje Matrix „multitouch”, uznając do dwóch jednoczesnych dotknięć.

bateria

zainstalowane w inteligentnych pojemności baterii telefonu 1700 mAh. Producent. Jest to stosunkowo niewiele, jednak, jak zwrócić uwagę eksperci, dobór komponentów sprzętowych smartphone jest to, że pobór mocy urządzenia jest niska. Nawet przy bardzo aktywnym telefon działa jak znaleźć ekspertów w celu zbadania gadżet, bateria zapewnia do dwóch dni życia baterii. Liczba ta będzie mniejsza niż tylko w tych przypadkach, gdy telefon pracuje wyłącznie w trybie odtwarzacza multimedialnego. Ale nawet w tym przypadku, żywotność baterii pozostanie przyzwoity – około 20-25 godzin.

Battery Optimizer

Użytkownicy, którzy wystawili o Sony ST26i Xperia opinie j, wypisać na wykonywaniu pracy na baterii w podobnym duchu. Niektórzy właściciele wskaźników były nieznacznie wyższe niż smartfon osiągnięty przez ekspertów, podczas gdy inni – powyżej (różnica może wynikać z poziomu baterii „kalibracji”, a także obecności programów firm trzecich tło). W ten sposób możemy znaleźć potwierdzenie pośredni wyraził przypuszczenia ekspertów na temat priorytetów między wydajności i żywotności baterii. Okazuje się, że najbardziej istotne – z punktu widzenia konsumenta – charakterystyka Sony Xperia J ST26i – to nie tylko daleko od bycia tylko moc „żelaza” i jasności ekranu, ale również bateria. Ludzie nadal doceniają nie tylko „oszukany” urządzeń mobilnych, ale także praktycznie użytecznych właściwości, takie jak żywotność baterii.

I teraz „żelazo”.

"Iron"

Prace urządzenie oparte na chipsecie 7227a MSM (SoC w wersji). Ten chipset zapewnia dobrą jakość podstawowych funkcji urządzenia. Istnieje wideo chipset Adreno 200, który jest na tyle mocy, aby uruchomić wiele gier i aplikacji. Trudności pojawiają się, jeśli tylko spróbować uruchomić „ciężka” 3D-gier (ale muszę powiedzieć, że bardzo niewiele z tej klasy telefony będą w stanie poradzić sobie z takim zadaniem). Smartfon posiada 512 MB pamięci RAM, a to jest również wystarczające do wykonywania podstawowych funkcji. Wielu ekspertów twierdzi: producent włączona w telefonie Sony Xperia J ST26i cech wydajności zasilania procesora i pamięci są zgodne ze standardami przyjętymi w segmencie niedrogich gadżetów. Nie zapomnij o teorię przedstawioną przez wyżej wymienionych ekspertów, odnoszące się do oszczędzania baterii poprzez zmniejszenie wydajności urządzenia nie jest kosztem konkurencyjności w segmencie.

powiązanie

Smartfon obsługuje łączność bezprzewodową za pośrednictwem Wi-Fi. jakość połączenia, stabilność i szybkość nie powoduje żadnych skarg od ekspertów. Jest funkcją „punktu dostępu” (gdzie telefon może działać jako Wi-Fi routera). Jest wsparcie dla standardu Bluetooth w wersji 2, która zapewnia szybkość przesyłania danych około 1 Mbit / s: mały transferowego zdjęcia, dzwonki, aplikacje, jest całkiem odpowiedni. Istnieje także interfejs przewodowy – USB.

Jak widzimy, wraz z linkiem na telefon wszystko w porządku. Warto również zwrócić uwagę na pozytywną ocenę ekspertów w zakresie stabilności połączeń bezprzewodowych pomiędzy smartfonem a innymi urządzeniami. Ta sama jakość jest potwierdzona przez wielu użytkowników w swoich opiniach. To działa dobrze, jako eksperci, a także podstawowych funkcji telefonu – GSM komunikacji głosowej za pośrednictwem kanałów.

kamera

Telefon kamera Sony ST26i Xperia J wyposażona jest w dobrej rozdzielczości 5 megapikseli. Jest autofocus. Eksperci zwrócić uwagę na wygodę korzystania z interfejsu kamery: na ekranie wyświetla wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Z pomocą pojedynczych klawiszy dotykowych można wywołać menu wyboru wiele możliwości w programach do przechwytywania ustawienia rozdzielczości aparatu, szybkość migawki, balans bieli, lampy błyskowej i samowyzwalacza, aktywować tryb autoportret, uśmiech funkcję detekcji.

Jakość obrazów sprawia również pozytywną ocenę ekspertów. Można nagrywać filmy w rozdzielczości 640 na 480 pikseli. Walce dość średnie, według ekspertów, jakość (jednak natychmiast z zastrzeżeniem – ta funkcja nie może być uznane za typowe dla smartfonów w tym segmencie).

miękki

Smartfon jest kontrolowana przez wersję Android OS ICS, jest uważany za eksperta wystarczająco wydajności i funkcjonalności środowiska operacyjnego, rozszerzone na dużą liczbę parametrów oprogramowania zainstalowanego na wielu urządzeniach konkurencyjnych marek. Ponadto, urządzenie (a także każdy inny telefon komórkowy Sony Xperia) jest wyposażony w dużą liczbę zainstalowanych aplikacji. Wśród uderzających przykładów tych z doskonałą funkcjonalnością – program do pracy z aparatem opisanym powyżej.

Android-nowy strój

Telefon wydany dawno temu – w 2012 roku. Do tej pory Android ICS dla Sony Xperia J ST26i – firmware nie jest jedynym. Istnieje tak wiele zasobów, z których bardziej nowoczesne wersje OS można pobrać z nowymi funkcjami i możliwościami.

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń z systemem Android, właściciel Xperia J mogą być pobierane i instalowane bez trudności na smartphone aplikacji i gier z Google Play i inne katalogi. Można również przesyłać pliki za pomocą programów dostępnych interfejsów komunikacyjnych.

Podsumowanie ekspertów

Smartfon ma pozytywny interfejs, ładny design i wygodny układ kontroli.

Eksperci zwrócić uwagę na wysoką jakość podstawowych funkcji telefonu. Komunikacja we wszystkich standardach utrzymuje doskonały, dźwięk jest głośny i wyraźny. Obchodzony obudowa doskonała jakość wykonania. Zdaniem ekspertów, to urządzenie doda ogólnej konkurencyjności marki Sony w globalnym rynku gadżetów mobilnych.

Bardzo silnym argumentem na rzecz wyboru smartfona, mówią eksperci – długą żywotność baterii. W porównaniu do konkurentów w tym parametrze URZĄDZENIA – jednego z liderów. Istnieje wersja, że aby osiągnąć imponującą wydajność w tym zakresie, Sony świadomie wybrał do zainstalowania na smartfonie nie wyświetla najnowocześniejszy procesor i nie bardzo wydajne i jednostka graficzna. Jak myśli, być może, marketingu marki kierować użytkowników telefonów potężny chipset i obsługa 3D gry staną się czynnik drugorzędny w stosunku do długości życia baterii.

Oprócz dłuższej żywotności baterii, jednoznaczne korzyści smartphone eksperci nazywają atrakcyjny wygląd, obecność podświetlenie LED, jakości wykonania i materiałów sprawy, dobre wyniki w kontaktach z typowych zadań, dobry aparat. Wśród pozorna (ale nie krytyczna, oparta na konkretnym segmencie) brakuje – mierne filmy jakości i stosunkowo małą ilość pamięci RAM.

opinie użytkowników

Co zrobić właściciele smartphone? W ogólnym pozytywnym sentymentem. Zbyt wielu użytkowników podziela opinie ekspertów na główną zaletą urządzenia rozpoznają w nim obecność wad zgłoszone przez ekspertów. Wśród pozytywnych cech smartphone, został szczególnie aktywnych użytkowników oznakowanych, zwany czas życia baterii.

Dla wielu właścicieli Sony Xperia J ST26i cenie urządzenia stał się jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze podczas zakupu. Jest to całkowicie dopuszczalne, aby powiedzieć, że koszt urządzenia jest dość demokratyczna: jest to możliwe, aby znaleźć sklepy internetowe, w których smartfon będzie kosztować nie więcej niż 7 tysięcy rubli ..

Wielu użytkowników zgłaszało, a także ekspertów, doskonałe urządzenia projektowania i zobaczyć w telefonie jest bardzo dobra, nie najdroższe w tym pamiątkę. Jest to zrozumiałe: pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę, aby obdarzyć – okiem (i funkcjonalność to, najprawdopodobniej, a nie patrzeć). To zawsze jest możliwe, aby znaleźć kompletny zestaw z pożądanego odcienia. Jest to „prezent” będzie wyglądać biały smartfon (czyli wersja Sony ST26i Xperia J biały). Pod względem estetyki, formy i ich zgodności z urządzeniem gama kolorów zasługuje, ekspertów i użytkowników, najwyższą ocenę.