472 Shares 3872 views

Operatorzy podstawowe

Według plotek, 5. wersja iPhone, być może, będą prezentowane w Rosji w listopadzie – niemal natychmiast po jej oficjalnym wydaniem na Zachodzie. Należy wziąć pod uwagę, że uwolnienie większości poprzednich „rurek jabłko” może zgodzić się na wydechu rozległego okresu czasu po wydaniu północnoamerykańskim. Obecnie operatorzy domowe są nieistotne rozmowy na temat dostaw pedałowania najnowsze mądrość na terenie Federacji Rosyjskiej.
Dyrektor Denis Kuskov firma analityczna informuje, że zmniejszają czas dostawy „trójca” podstawowych operatorów planowane przez długi czas. Ale zanim stronom nie udało się osiągnąć jedność w odniesieniu do tego problemu. Jakie powody ich zmusić do podjęcia kolejnej próby zawarcia porozumienia w sprawie wcześniejszego zwolnienia piątego ayfon?
Faktem jest, że w okresie do dnia formalnie opisanymi mądrość „obecnych” w Federacji Rosyjskiej, rynek telefonii komórkowej jest dosłownie zalany ogromną ilość nielegalnego iPhone. Oczywiście, „Megafon”, „MTS” i „VimpelCom”, wyłącznie za pomocą których, iPhone legalnie sprzedawane w Rosji, chcąc zaprezentować piątą wersję smartfonu oczekiwanego wcześniej.
Co można powiedzieć o potencjale tego wysiłku? Według specjalistów, wejście naszego kraju do wykazu państw koie dostać piątą wersję ayfon natychmiast po złożeniu USA, jest to absolutnie możliwe, jak w przypadku „Apple giganta” Nasz mobilny rynek wydaje się być jednym z najważniejszych. Jednak żadna ze stron tej pory nie skomentował, zostanie on opisany kompromis czy przejść czy nie.
Pomimo faktu, że „Apple Guide” przygotowuje prezentację świeżo upieczonego produktu pod niesamowitej tajemnicy, pewne informacje, ale trafiły do mediów. Tak więc, na przykład, Guardian donosi, że Apple już rozpoczął dostawy iPhone 5 tutaj i jak operatorzy sieci komórkowych. Naprawdę dobrze uzasadnione spekulacje o rychłym wydaniu piątego iPhone w Rosji?