722 Shares 8647 views

Samsung Galaxy S4 Aktywny: przegląd, dane techniczne i opinie

Dzisiaj dowiemy się, jaka telefonu Samsung Galaxy S4 Active Directory. Model ten pojawił się stosunkowo niedawno, ale już zdobył serca wielu nabywców. Ale dlaczego? Co na temat tego modelu użytkownicy myśleć? Aby to zrozumieć, musimy teraz. Zasadniczo konsumenci zidentyfikowali kilka bardzo ważnych kryteriów oceny konkretnej technologii. I po tych elementów, możemy zawrzeć z wami o tym, jak dobry Samsung Galaxy S4 Aktywna. Ale zanim konieczne jest znać cechy tego modelu. Bez nich nie można nawet zacząć rozważać smartfon jako kupienia towaru. Zacznijmy od ciebie jak najszybciej do badania naszego obecnego tematu.


pokaz

Pierwszą rzeczą, którą należy zwrócić uwagę na współczesnych konsumentów przy wyborze telefonu – ekran. Wielu ludzi kocha grać przez tego gadżetu. W związku z tym wielkość wyświetlacza jest bardzo ważne dla tych klientów.

W Samsung Galaxy S4 Aktywny ekran jest dość duży. I rzeczywiście bardzo model telefonu można nazwać trochę kłopotliwe. Przekątna ekranu wynosi 5 cali. W zasadzie, to jest normalne dla nowoczesnego telefonu. Ponadto, model ten ma bardzo dobrą rozdzielczość – 1920 x 1080 pikseli. Na Samsung Galaxy S4 Aktywny można łatwo oglądać filmy i filmy w formacie FullHD. I z tym wszystkim, aby nie martwić się o jakość. Ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze funkcje przed nami.

Ekran dotykowy do Samsung (nasz model) został opracowany całkowicie nowe. Był dosłownie na bieżąco rejestruje każdy ruch. A charakterystyczny jakości. Scratch to trudne, i, w zasadzie, do uszkodzenia, konieczne jest, aby spróbować dość. To nic dziwnego, Samsung słynie z wyświetlaczy i ekranów dotykowych. W tej marki, elementy te po prostu model, który został przekazany i Samsung Galaxy S4 aktywny.

Kolor i jakość

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na jakość obrazu. A nie o filmie – mówimy o systemie kolorów. Smartphone Samsung Galaxy S4 Aktywni użytkownicy przesyła jasne kolory, które są wyraźnie wyświetlane. Przy tym wszystkim jest obsługiwany przez 16 milionów kolorów.

Jeśli weźmiemy model w dłoni i zobaczyć, jak dobry jakość farby zostanie wysłany do Ciebie, możemy się tylko cieszyć. Chodzi o to, że nawet w słoneczny, bezchmurny dzień można świadkami napis na wyświetlaczu bez żadnych problemów. To samo odnosi się do pochmurnej pogodzie. W Samsung Galaxy S4 Aktywna jako producenta, ma wyjątkową jakością. Lepiej raz, aby ją zobaczyć i doświadczenie, a nie tylko mówić. Tylko w ten sposób będziesz w stanie zrozumieć, co jest zaangażowany.

Procesor i pamięć

Kilka ważniejszych punktów – jest pamięć telefonu i procesor. Może kilka lat temu, dane te nie były tak ważne. Ale to tylko nowoczesne konsumenci, jak zostało powiedziane wcześniej, bardzo lubi grać na swoich smartfonach. I uruchamiania różnych aplikacji. Wszystkie one wymagają zasobów. Czasami bardzo duże. Z tego powodu, obecnie uważa się, że dobry smartfon powinien uruchomić najnowsze wiadomości ze świata gier.

Samsung Galaxy S4 Aktywny wydajność w tym zakresie była dość dobra. Można powiedzieć, z godnością. Po tym wszystkim, smartphone procesor o częstotliwości 1,9 GHz i pamięci RAM 2 GB. Tak, teraz można znaleźć bardziej „RAM”. Ale mimo to, ta ilość jest wystarczająca do utrzymania systemu operacyjnego telefonu w stan pracy. I zacząć zabawki też.

Nawiasem mówiąc, wbudowanej pamięci dla systemu operacyjnego i jego dane z Samsung Galaxy S4 Aktywny GT i9295 zapewnia już 16GB. Szczerze mówiąc, nie każdy nowoczesny smartfon wyposażony jest w takiej standardowej przestrzeni. Kilka PL (około 2) zajęte przez system. A reszta pozostaje do własnych potrzeb. Plus, w nowoczesnych smartfonach wykonane włożyć kartę pamięci do przechowywania. Pozwoli to zaoszczędzić od utraty ważnych informacji osobistych i uczynić go mobilnym.

Dlatego należy zwrócić uwagę na fakt, że Samsung Galaxy S4 Aktywny posiada gniazdo dla kart pamięci. Nawet dwa. Można wstawić do swojego telefonu MicroSD lub MicroSDHC. Jaka jest optymalna ilość pamięci? Tutaj wszystko zależy od własnych potrzeb. Ale konieczne jest wzięcie pod uwagę, że model ten obsługuje karty pamięci o pojemności do 64 GB włącznie. Być może nie każdy smartfon jest w stanie dać tyle miejsca. Mobile to bardzo duża kwota. Jednak często więcej niż połowa mandatów zdobył wszelkiego rodzaju „rzeczy”. Ale to nie jest problem. Najważniejszą rzeczą jest to, że brak miejsca w telefonie nie będzie.

Ponadto, Samsung Galaxy S4 Aktywny ma dość nowego systemu operacyjnego. Wystarczy, że i wymaga nowoczesnych konsumentów. Po tym wszystkim, nowszy system, tym więcej aplikacji i gier będzie działać. W naszej wersji obecnego modelu jest warta 4,2 „Android”. W razie potrzeby można go aktualizować za pomocą specjalnego nawigację i Internetu. I ten fakt jest bardzo zadowoleni klienci.

wymiary modelu

Innym ważnym punktem w przygotowaniu wrażeniach z dzisiejszych smartfonów – to wielkość telefonu. Obecnie przyjmuje się, że im więcej, tym lepiej. A czasami to prawda – normalnie oglądać filmy, przeglądać strony internetowe, gry i czytać e-książki. Tylko niosą ze sobą „łopata” jest czasami bardzo niewygodne. I rozmawiać z nim – też. Szczególnie delikatne dziewczęta.

Tyle tylko, że dla wielu nie jest to problem. I to jest dobre. Po tym wszystkim, Samsung Galaxy S4 Aktywny GT i9295, jak zostało powiedziane, dość duży smartfon. Nie tylko jest to wyświetlacz jest zbliżona do wersji tabletu, więc więcej i długość-szerokość całkiem przyzwoity. Wzdłuż tego typu smartphone jest 139.7 mm, szerokość – 71,3. Ale nie można nazwać model telefonu okrężnicy. Mimo swojej dość szerokim rozmiarze, smartphone jest nadal dość cienki – tylko 9,1 mm. W zasadzie, jest to uśrednione dane dla nowoczesnego telefonu. Czasami można znaleźć bardziej nieporęczne modeli. Samsung Galaxy S4 aktywny nawet w ręku jest mniej lub bardziej wygodne. I rozmowa na nim jest również bardzo wygodne mimo rozmiaru.

kamera

Także dla współczesnego konsumenta ważnym elementem w przygotowaniu wrażenia z nowoczesną technologią jest czynnikiem, takich jak kamera. Uważa się, że jest lepiej niż więcej dobrego można nazwać smartphone. I to jest normalne – aktualne modele można wymienić aparat fotograficzny, telefon komórkowy, komputer, tablet, a nawet wiele innych przydatnych rzeczy. Więc jeśli zależy Ci, aby zrobić zdjęcia na telefon komórkowy (ten, dodatkowo, bardzo wygodne), komora powinna być przedmiotem szczególnej uwagi.

Samsung Galaxy S4 Aktywny w tym przypadku wszystko jest w porządku. Jednak aparat w tym modelu jest nieco gorsza niż Galaxy S4. Ale mimo to, aby rozpoznać jakość wykonanych zdjęć jest prawie niemożliwe. Jest to, że na „wagę”. Galaxy S4 Aktywny zbudowany jest zwykły aparat 8 megapikseli. To jest przyzwoitej jakości. Nie każdy model ma teraz takie możliwości. Zasadniczo, jeśli jesteś zwykłym nabywca (nie fotografem), to jest więcej niż wystarczająco. Bardzo wysokiej jakości obrazy są uzyskiwane, a także bardzo dobry film.

Ale Samsung Galaxy S4 Aktywny ma inny bardzo ważny punkt. Teraz klienci są dosłownie „chory” strzelanie autoportretów. I to czasami ma excel z metod trzymania aparatu przed nim. Z naszego obecnego modelu, możliwe jest, aby zapomnieć. Po tym wszystkim, że ma aparat z przodu z 2 megapikseli. Nie tak bardzo jak chcielibyśmy, ale to wystarczy. Dzięki niemu można zrobić stosunkowo dobrą selfie i mówić normalnie za pomocą wideo w różnych programach internetowych. Tuż za nim jest teraz ścigany przez wielu nabywców.

Dodatkowo, smartfon posiada wsparcie dla filmów nakręconych w formacie FullHD. W rzeczywistości taka możliwość obecnie obsługiwane tylko przez niewielką liczbę telefonów. Ale każdy kupujący chce je zdobyć.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Samsung Galaxy S4 czynne ogniska. W niektórych modelach, jest nieobecny. Ponadto, może być stosowany jako podświetlenie podczas usuwania rolek lub latarkę. Bardzo wygodny i praktyczny.

Być może jest w tym modelu i innym bardzo ciekawym testem. Chodzi o to, że Samsung Galaxy S4 Aktywna jest wyposażony w specjalny system „woda”. To pozwala nam na wykonywanie zdjęć i filmów pod wodą. W rzeczywistości, jest to nietypowe, ale bardzo przydatna funkcja. Specjalnie dla tych, którzy wolą, aby oryginalnych zdjęć i filmów.

Media i Komunikacja

Istnieją jeszcze dwa bardzo ważnym wskaźnikiem. Ten multimedialnych możliwości i połączenie z telefonem. One wiele kupujący zwracają uwagę. Więc, co mamy w naszym obecnym smartfonie?

Jest on obsługiwany przez odtwarzacz multimedialny. Bardzo łatwy w użyciu i wszechstronny. Ale to „coś” jest w prawie każdym współczesnym telefonie. Dlatego też, jeśli jest nieobecny, to nie trzeba nawet zwracać uwagę na tym modelu. Soundtrack Samsung Galaxy S4 Aktywny można odtworzyć prawie każdy – od WAV do formatu AAC i MP3. Można powiedzieć, że ten smartfon jest dla melomanów. Model jest bardzo dobrze wykazać się nam, że jest to prawdziwe centrum mobilnej muzyki. Formaty wideo obsługiwane zbyt wiele – od 3GP, WMV.

nie został jeszcze zaobserwować problemy komunikacyjne. Rzeczywiście istnieje i Wi-Fi i Bluetooth. Ponadto, jeśli chcesz przejść do trybu online z telefonu, możesz się nie martwić – zostanie wyposażony w doskonałej jakości w Internecie. Po tym wszystkim, Samsung obsługuje nie tylko GPRS i 3G, ale również 4G komunikacie. Tylko to, co trzeba współczesnych odbiorców. Czasem trzeba zrezygnować z niektórych smartfonów z powodu braku wsparcia dla 4G. Ale teraz nie mam z tym zrobić. Wystarczy kupić Galaxy S4 Aktywna i zobaczyć, co jest w stanie tego telefonu.

bateria

Bateria do Samsung od jakiegoś czasu było prawdziwym wyzwaniem. Prawdopodobnie wiele zapamiętać jako model tego producenta nie są szczególnie popularne ze względu na fakt, że bateria jest źle przechowywać ładunek. Dokładniej, szybko dobiegła końca. I zgodnie z prawem podłości, w najgorszym możliwym momencie, specjalnej. Ale problem zaczyna powoli zanikać wraz z upływem czasu.

A teraz baterie Samsung są uważane za jedne z najlepszych. Na naszej obecnej wersji smartfon jest również prawdą. Rzeczywiście, w Galaxy S4 Aktywna jest bardzo dobra bateria. W trybie czuwania, może pracować przez około miesiąc. Podczas korzystania z gadżetu tylko rozmowy – 2 tygodnie. Ale w przypadku aktywnego czasie użytkowania może się wahać od 3 do 7 dni.

Jak wszystko jest w praktyce? Szczerze mówiąc, z aktywnym wykorzystanie baterii smartfonów będzie działać bez ładowania przez 3,5 dni. Wtedy konieczne jest podłączenie go do sieci. W około 15% za telefon zaczyna powiadomienie, że wkrótce musi być podłączony do sieci elektrycznej. Podobnie jak wielu z modelu Samsung Galaxy S4 Całość oferty, aby przełączyć się w tryb oszczędzania energii. Jest to bardzo dobra opcja, jeśli nie masz czasu, aby dostać się do ładowarki i gniazdka. W tym stanie, gdy telefon jest w stanie leżeć około 8 godzin. A potem gaśnie. Jeśli spróbujesz ponownie skręcić ponownie zaproponował, aby przejść w tryb oszczędzania energii, a następnie (po kilku minutach) gadżet wycofać. Ale trzeci wyłącznik czasowy nie stanie. Dopóki nie włączyć ładowarkę.

Zasadniczo, bateria w tym modelu Samsung zdobył bardzo dobre recenzje – tym razem, konsumenci są zadowoleni. Plus, standardowa ładowarka – można łatwo naładować gadżet z gniazda zapalniczki w samochodzie. Albo po prostu wziąć „ładowarki” na drodze – nie jest łatwo zmieścić nawet najmniejszej torebce. Bardzo mobilny i kompaktowy.

płyta

Również nowoczesny potrebitelimnogo uwagi na wskaźnikach takich gadżetów jak ich wygląd. Mówimy o konstrukcji paneli i słuchawek. Czasem trzeba je zmienić. Często ta akcja daje bardzo wiele niedogodności. I w tym zakresie mamy sprawę z Galaxy S4 aktywny?

Chodzi o to, że model ten wyposażony jest w obudowie z tworzywa sztucznego. Jego bardzo proste i łatwe do zmiany. Zmęczony zwykłej formie smartphone? Po prostu poszedł do sklepu, kupiłem gniazdo krasivenkuyu z nadrukiem lub jasnym wzorem, zmieniane i byli zadowoleni. Ale, niestety, ten telefon wymaga specjalnego pokrywę ochronną. Bez niej, oczywiście, możliwe do zrobienia. Ale nie rób tego. Po tym wszystkim, jeśli ekran dotykowy w Galaxy S4 Aktywny dość jakościowy, tutaj panel z tworzywa sztucznego może złamać lub przerwać całkowicie.

Obudowy dla Samsung Galaxy S4 Aktywny teraz nie jest taki duży problem. Być może znajdziesz odpowiedni w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Jedyną rzeczą, która nieco utrudnia konsumentom – nie że inne, jak cena worka. Czasami można kupić za pieniądze prosty smartfon. Jednakże konsumenci wiedzą, co zgodzić. Czasami lepiej jest zainwestować w sprawie jakości niż raz, aby utrzymać zmieniających panele lub kupić nowe, ale tańsze smartfony.

cennik

Jest to również bardzo ważną rolę w wyborze nowoczesnych środków komunikacji ze światem zewnętrznym odgrywa cenę urządzenia. Nikt nie chce płacić za produkt wadliwy lub kupić tani gadżet, który nie odda tego rezultatu, co chcielibyśmy. Więc trzeba bardzo uważnie opinie i zalecenia dotyczące wszystkich aktualizacji. Tylko po to, aby dokonać wyboru.

W Samsung Galaxy S4 Aktywny cena jest całkiem rozsądna. Jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości i jakość urządzenia, to jest normalne. W sklepach można znaleźć ten model 12-15 tysięcy rubli. Zasadniczo dla nowoczesnego uniwersalnego smartfonu fali jest dopuszczalne. Tyle tylko, że nie każdy jest skłonny dać tyle pieniędzy. Tak, zawsze można znaleźć tańsze odpowiedniki. Tylko jeśli chcesz kupić to Samsung, naprawdę zwrócić uwagę na ten model.

W Internecie, ten gadżet można zamówić kilka razy tańsze. Przybliżony „wirtualny” koszty sprzedaży i udziałów – 9000 rubli. Kosztowne dla wielu konsumentów. I, oczywiście, kupując ten gadżet, nie będzie żałować pieniędzy.

Ogólne wrażenie

Co o Samsung Galaxy S4 Aktywny zwrotnych konsumentów pozostawić w ogóle? Szczerze mówiąc, są one dość zróżnicowane. W zasadzie to jest całkiem normalne, pod warunkiem, że duża konkurencja na rynku sztuki współczesnej. Ale z wielu opinii, jak to możliwe, aby podkreślić tylko jedno – to naprawdę przyzwoity smartphone, który jest stosunek jakości do ceny „” jest w granicach rozsądku.

Liczne funkcje, stylowy design, niestandardowe i nowe funkcje – wszystko dla kupującego. Ponadto, Samsung Galaxy S4 Aktywny telefon wyróżnia się „przetrwania”. Jeśli ten gadżet spadnie do wody, a następnie będzie nadal działać normalnie. Nawet spadek jakości komunikacji nie jest zakłócany lub szybkość przetwarzania urządzenia. Najbardziej, że może się zdarzyć – pęka gniazdo. Tak, rozbić telefon jako całość, jak to możliwe. Ale trzeba bardzo się starają.