580 Shares 9268 views

Fly Tornado Slim – najcieńszy telefon w 2014 roku

Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o najbardziej cienkich telefonów. Chciałbym tylko zaznaczyć firmy do kawy Meridian Telecom, który ma w długim okresie czasu jest zaangażowana w dostarczanie smartfonów w naszym kraju. Nawiasem mówiąc, ta firma zwraca uwagę na tabletki, zwłaszcza w odniesieniu do Fly produkt. Urządzenia te od dawna uważane za najlepsze na świecie. Całkiem niedawno przedstawiła wszystkim pokazać najlepszą smukły telefon Fly Tornado Slim (wystawa odbyła się w Azji, gdzie gadżet został wprowadzony pod nazwą Gionee Elife S5.1).

Marka jest nie tylko rozwój, ale również montaż takich urządzeń. Do tej pory, to urządzenie może być zdefiniowana jako najcieńszy telefon w 2014 roku. Obecnie jednak istnieją już inne modele, które są także mistrzami w tej dziedzinie. Ta kategoria może obejmować nie tylko urządzenia mobilne, ale także tabletki, a nawet laptopy. Nawiasem mówiąc, model Fly Tornado Slim uderzył w Księdze Rekordów Guinnessa jako najcieńszy smartfon świata na świecie.

wskaźniki

Jeśli nie wiesz, jak to wygląda w najcieńszym telefonem, to możemy powiedzieć, że grubość urządzenia zaledwie 5,15 mm, a to urządzenie od dawna cieszył przez wielu obywateli naszego kraju. Właściwie Fly Tornado Slim Phone są obecne nie tylko zalety, ale też wady, z których tylko dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić. Konstrukcja tego urządzenia jest niepowtarzalny, ale producenci nadal wymagają poświęcenia wydajności flagowy i umieścić na ekranie smartfona nie jest największą rozdzielczość. Mimo to, możemy śmiało powiedzieć, że efekt końcowy jest nie tylko wyjątkowy, ale również interesujące.

wygląd

Do specyfikacji, nie będziemy mówić o tym w artykule, ale powie to o pozytywnych rzeczach, które na pewno będą interesujące dla wielu użytkowników. Zacznijmy od konstrukcji zewnętrznej telefon komórkowy, a także ergonomii. Kiedy po raz pierwszy podnieść Tornado szczupły, będzie można od razu zauważyć niezwykły projekt, który jest w stanie przekupić wielu użytkowników. Najcieńszy telefon jest nie tylko piękna i reprezentacyjny na zewnątrz, jest także wielofunkcyjnym. Wielu użytkowników, którzy używali go długo, pozostawić tylko pozytywne opinie, ponieważ w rzeczywistości jakość wykonania urządzenia jest wysoka.

porównanie

Jeśli zaczniesz patrząc na najcieńszych telefonów komórkowych, to od razu można stwierdzić, że nasza wersja jest w pozycji lidera. Ale jako producenci zwrócić uwagę na ustawienia urządzenia zewnętrznego są teraz naprawdę zaczęły pojawiać się godnych konkurentów. Telefon Tornado Slim posiada szereg zalet w stosunku do innych modeli różnych producentów, urządzenie jest w stanie prześcignąć nawet nowych urządzeń, które są dostępne już dziś.

Jeśli masz chęć, aby uzyskać najcieńszy telefon w 2014 roku, który może być używany nie tylko dla połączeń osobowych, ale również do celów rozrywkowych, w tym przypadku, możemy polecić Ci zmniejszony model. Konieczne jest, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji o urządzeniu, a następnie natychmiast stało się jasne, że ten zakup przyniesie Ci wiele pozytywnych emocji.

Koreański konkurent

Teraz mamy wizualnie zbadać tego urządzenia, ponieważ wielu użytkowników zwrócić uwagę na ograniczonej modelu, ale nie należy go używać jako głównego telefonu. W rzeczywistości, nawet najcieńszy telefon „Samsung” nie może być porównywana z komunikatora, jak gorszy własnych parametrów. Od cech mowy dzisiaj nie jest prowadzona, ponieważ nabycie koreańskiej wersji, można uzyskać więcej opcji w zakresie funkcjonalności. Nawiasem mówiąc, teraz firma „Samsung” rozpoczęła również zwrócić uwagę na grubość urządzeń, ponieważ każdy użytkownik chce otrzymać nie tylko przydatny gadżet, ale także kompaktowe.

znajomy

Telefon komórkowy dany model może obsługiwać dwie karty SIM aktywne. Jednak nie jest to zaskakujące, ale wciąż takie cienkie urządzenie, więc nawet z dwóch pokoi, to jest innowacja. Najcieńszy telefon pewnie już widział w reklamach w telewizji, a nawet w Internecie. W rzeczywistości, to urządzenie będzie odwoływać się do wielu użytkowników, i to nie tylko ze względu na parametry zewnętrzne, ale także funkcjonalność.

Jeśli zdecydowaliśmy się na siebie, aby kupić nowy telefon komórkowy, ale nie podjął jeszcze decyzji w sprawie modelu i marki, w tym przypadku, możemy polecić Ci do firmy Fly producent, który przez długi czas rozwija opcje godne uwagi. Chcesz uzyskać najcieńszy telefon, a następnie przyjrzeć się bliżej zredukowanego modelu. Komunikator dostał platformę Android 4.4, klasyczny rodzaj obudowy i przyciskami dotykowymi. Zespół masy 96 gramów. Również tutaj można znaleźć kolor ekran pojemnościowy z multitouch możliwości, która jest równa przekątnej 4,8 cala.