572 Shares 5757 views

"Huawei Honor 5X": opinie i funkcje

„Huawei Honor 5X” – jest wynikiem silnej konkurencji na rynku Chin pomiędzy samą „Huawei”, „Lenovo”, „Xiaomei” i „Labirynt”. Wszystkie te marki są dość energicznie w sektorze publicznym, oferując użytkownikom bardzo dobrą możliwość ich gadżetów, zupełnie akceptowalną wydajność na bardzo demokratycznym cenie. Dzięki tych wszystkich napięć, stworzenie nowej chińskiej smartphone ma jakość wtórnym, aw niektórych przypadkach nawet górnym sektorze przy stosunkowo niskiej cenie.

Tak, my prezentujemy uwagę smartphone „Huawei Honor 5X”: opis, opinie, cechy i zalety gadżetu wraz z niedociągnięć.

wygląd

Na rynku można zobaczyć trzy warianty kolorystyczne devaysa (przednia część): ciemnoszary, srebra i złota. Coś niezwykłego pod względem wyglądu, nie widzimy – gadżet został zaprojektowany w klasycznym stylu marki: nie najbardziej oryginalny i genialny, ale dość rozpoznawalny.

główny obiektyw nadal odstaje jako mały w stosunku do ciała, ale ta decyzja nie zaskoczyła nikogo, bo jak dosłownie co drugi chiński smartfon ma nieco podobny styl do „Huawei Honor 5X”. Opinie klientów o tym neutralności Store: projekt i nie są zadowoleni, ale nie martw się – telefon jako telefon.

Tylna część smartphone jest utworzona w całości z metalu, z wyjątkiem górnych i dolnych elementów – są one wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Płyta czołowa jest pokryta bardzo dobrej kryształów o dobrych właściwościach barierowych. Jeśli mówimy o materiałach organizmu jako całości, pomysł jest bardzo podobna do decyzji „Galaxy” Seria A „Samsung”, gdzie firma była w stanie dać urządzeniem z bardzo reprezentacyjny wygląd, którego nie można nazwać budżet na pierwszy rzut oka.

Oczywiście, zanim „samsungovskoy” A-series gadżet nie wytrzymuje: istnieją bardziej wkładki plastikowe, istnieją dodatkowe elementy dekoracyjne, a ponadto daje pewien styl alyapistostyu na „Huawei Honor 5X”. Liczba właściciele mimo wypełnione przyjaznym kontekście dotyczące wyglądu smartphone – urządzenie czuje droższe urządzenie niż jest w rzeczywistości.

montaż

Brak poważnych skarg na jakość wykonania serii nie. Piski, brzuszków i bez luzów i zabrać je po prostu nigdzie: jeden wymienny element – podajnik dla symetrii i kart pamięci flash. Wszystkie klawisze są bezpiecznie podawać do organizmu i nie spędzać wolny czas, co jest rzadkością w przypadku telefonów z niższej półki, takich jak „Huawei Honor 5X”.

Opinie (charakterystyka mieszkań) na wyspecjalizowanych forach potwierdzają fakt, że montaż smartphone jest wykonana na bardzo wysokim poziomie, pomimo devaysa należy do segmentu budżetowego. Właściciele docenione urządzeń monolitycznych oraz brak jakichkolwiek przerw, wraz z siłą gadżetu.

interfejsy

Pod względem dostępności i lokalizacji interfejsów – jest to typowy przedstawiciel „Android” Pożycz: dotykać przycisków ekranowych i kilka przycisków sprzętowych. Przycisk znajduje się po prawej stronie smartfonu: powyżej – rocker głośności poniżej – włączanie / wyłączanie gadżetu. (- mikro drugi – jednego nano) dwie szczeliny dla kart SIM są po lewej stronie. Tuż poniżej ujrzymy oddzielny slot na micro-SD-karty. Ogólnie rzecz biorąc, położenie można nazwać elementy sterujące mają standard „Honor 5X Huawei”.

komentarze użytkowników dotyczące interfejsy większości pozytywne: wszystko w zwykłych miejscach, a pereprivykat, jeśli zdecydowaliśmy się na zmianę marki, nie trzeba.

Złącze koniec dolny jest mikro-urządzenie USB typu ładowania i synchronizacji z komputerem osobistym. Jest również głównym mikrofon i głośnik rozmowy. Górny koniec przydzielona dla zwykłej „mini jack” 3,5 mm mikrofon i tworzenia kopii zapasowych.

W przedniej części ekranu znajduje się powyżej czujnika światła, kamery i głośnika. Jak dla dotykowych przycisków ekranowych, a następnie, jeśli chcesz, możesz dostosować: dodać przycisk połączenia lub zmienić położenie głównych kontroli w „Huawei Honor 5X”. Recenzje właścicieli na ten temat są pełne marki dzięki: bardzo wygodne, to jest możliwe, aby dostroić się sama.

Oprócz standardowych elementów interfejsu użytkownika z tyłu smartfonu widzimy skaner linii papilarnych, tuż poniżej aparatu i lampy błyskowej. Na skanerze niektórych roszczeń tam: wszystko działa dobrze i dokładnie.

pokaz

Model ten jest wyposażony w ekran 5,5 cala pracującym na bardzo sensowny IPS matrycy. Pozwolenie powinno być wystarczające dla najbardziej wymagających właścicieli – 1920 przez 1080 gęstości pikseli 403 ppi dnia. To, oczywiście, nie „retina” z Apple, ale bardziej niż do zaakceptowania przez budżet opcja „Huawei Honor 5X”.

Opinie mówią właściciele bardzo atrakcyjne cechy ekranu: prawie maksymalną dla tego typu matryc kąty widzenia, brak jakichkolwiek zniekształceń podczas pokonywania zakrętów, dobre dostaw jasności i kontrastu, a także obecność inteligentnej oleofobowej. Niektórzy narzekają na brak obrazów soczystości ale można go już nazwać dokuczliwy, jeśli spojrzeć na urządzeniu cenowym.

kamera

Główny aparat fotograficzny smartfon ma pięć soczewek, układ faz skupienie, dobrą rozdzielczość 13 megapikseli i lampą błyskową LED dobrą dwóch kolorach. Przedniej oka jest naturalnie bardziej skromne stopy matrycy (5 M), lecz mniej lub bardziej selfie jakościowe idealnie pasują.

Obsługiwany za pomocą aparatu jest bardzo prosta: interfejs jest znane, proste i intuicyjne. Główną funkcjonalnością jest nieco podobny kontroli „Apple” gadżetów. Użytkownik ma możliwość wyboru z dość obszernej listy ulubionych tematów, a także dodać kilka efektów podczas korzystania z kamer Huawei Honor 5X”.

Recenzje właścicieli funkcje aparatu są zapisywane w pozytywny sposób. W dzień, gadżet jest w pełni radzi sobie z kręcenia, a zdjęcia są dość godny. Jedynym negatywnym – to praca w nocy: istnieją hałasy spada kontrast, jasność, a także znacznie zmniejszyć szczegół. Jeszcze nazywają ten czas niekorzystnej sytuacji krytycznej nie może, bo ich kategoria budżet smartfon spełnia prawie 100%, i czekać na NTS lub funkcji „SONY” go nie potrzebują.

produktywność

Dla gadżet spełnia chipset ośmiu prędkości od Qualcomm z serii Snapdragon 616. Jest dobrze pokazał się nie tylko w wielu znanych wzorców, ale również bezpośrednio w tej sprawie. Na pokładzie znajdują się 2 GB i 16 GB pamięci użytkownika. Te ostatnie mogą rozszerzyć poprzez karty SD (do 128 GB). Dla komponentu graficznego spełnia system „adrenergicznego” 405 żetonów, które również się podoba.

Opinie o telefonie „Huawei Honor 5X” względna wydajność lewo przeważnie w sposób pozytywny: szybkość interfejsu i aplikacji na odpowiednim poziomie. Chipset jest wystarczające dla większości zwykłych zadań, w tym oglądania filmów w wysokiej jakości. Niektóre gry wideo na maksymalnych ustawieniach czasami opóźniający i ustępują na FPS, ale nie zapominaj, że w rękach smartfonie budżetu, „Huawei Honor 5X”. Recenzje właścicieli konkretnego interfejsu całkowicie pozytywny: brak fryzy, lub powiesić pociągnięcie wystarczy – wszystko jest po prostu doskonały.

Stand-alone

Gadżet otrzymała NIEWYMIENNYM akumulator litowo-jonowy 3000 mAh, co jest uważane za standard dla większości podobnych komórkowych o niskiej końcowych. Średnia opłata będzie trwał przez około jeden dzień intensywnej pracy: Internet, SMS, rozmów, aparat fotograficzny i muzyki.

Generalnie, można „rozciągnąć” akumulator i na znacznie dłuższy czas, jeśli Zmniejsz jasność, aktywować tryb oszczędzania energii i korzystania ze smartfonu specjalnie jako środek komunikacji. W tym przypadku, to powinno wystarczyć na trzy dni.

Reasumując

Firma „Huawei” był w stanie dać użytkownikowi nie tylko dobrze wyważone, urządzenia niedrogie, ale zrobić to w odpowiednim momencie, a co najważniejsze – w odpowiednim miejscu (jeśli mówimy o Rosji). Gadżet ma znakomitą szansę stać się bestsellerem roku wychodzącej, a ten model ma wszystkie elementy, które zostały wymienione powyżej.

Oczywiście, można czekać, aż rynek będzie spieszyć ogłosił gadżetów z „Lenovo”, „Labirynt” i tym samym ZTE, ale jeśli mówimy o „tu i teraz”, wybierając zupełnie nowe urządzenie mobilne, należy zwrócić uwagę na „Huawei Honor 5X” , Może to urządzenie na zawsze zmieni sposób myślenia o tzw „chińskiego gadżetu.”

Szacunkowa cena modelu – 15 000 rubli (IV kwartał 2016).