423 Shares 4498 views

Biathlonista Jewgienij Ustyugov: życiorys i osiągnięcia

Evgeny Ustyugov jest zdecydowanie jednym z najbardziej obiecujących młodych sportowców. Nigdy na chwilę nie zatrzymać i nadal osiągnąć nowy poziom w swojej karierze. On jest znany i kochany przez miliony ludzi na całym świecie. On – The biathletes idol początkujących!

Evgeny Ustyugov: biografia, dzieciństwo

Future biathlonista przyszedł na świat w 1985 roku, 4 czerwca, w wspaniałym mieście Krasnojarsk. Jest to na pewno powiedzieć, że ich umiejętności w tym sporcie Eugene otrzymał jeszcze przed jego urodzeniem. Po jego rodzice byli dość słynnych sportowców w czasie. I tak, gdy rodzina Ustyugov miał dwóch chłopców, rodzice natychmiast zaczął radzić sobie z ich rozwój fizyczny. Począwszy od trzeciego roku życia, Ustyugov i jego brat praktykowane na co dzień z nimi. Jak się starzeć, chłopiec zaczął aktywnie angażować się w górskiej wspinaczki.

lata szkolne były dość Eugene zabawa i różnorodnie. Był bardzo aktywnym dzieckiem. Żadne wydarzenie sportowe nie bez jego udziału. To właśnie w jednym z konkursów w 1997 roku widziałem go trener w biathlonie, żona Viktora Ermakova. Rozważmy chłopca dobre zdolności, zaprosiła go, aby spróbować swoich sił w tego rodzaju sportów zimowych.

Kolejnym sposobem

Co Evgeny Ustyugov po studiach? Wydaje się już jasne, że to przyjdzie z działu sportowego. Ale skazany młody człowiek nie może zrobić. I staje się uczniem szkoły Olympic rezerwy Divnogorsk. Po studiach przez kilka lat, Jack postanawia kontynuować studia na Wydziale Leśnym, którą ukończył z wyróżnieniem w 2010 roku.

Rozpocząć działalność sportową

Kiedy w życiu przyszłego sportowca wszedł biathlon? Evgeny Ustyugov czasie studiów był uczestnikiem konkursu, który odbył się w 2005 roku w Finlandii. Poprzez uczestnictwo w poszczególnych wyścigach, młody człowiek zdołał wziąć udział w wyścigu 12 – 36, a podczas sprintu – 42 miejsce. Rok później, w celu poprawy ich umiejętności sportowych, Jack idzie do Mistrzostw Świata, które tym razem odbyło się w Nowym Jorku. Ku zaskoczeniu wszystkich, udało mu się wziąć nagrodę podium w wyścigu na dochodzenie. Przekaźnik Eugeniusz drugi i czwarty Wyniki pokazały, Sprint. Jest z tegoroczny mistrz kariera przyszłość zaczyna się tempa i szybko rośnie.

sport gwiazdowe etapach kariery

Evgeny Ustyugov – biathlonista, który osiągnął wysokie wyniki. Kolejnym ważnym konkurs na sportowca staje Puchar Europy na lata 2006-2007. Podczas sprintu Ustyugov jest w rankingu na 12 miejscu, a on stał za zwycięzcę przez zaledwie 3 minuty. W dążeniu Eugene był już drugi. Tutaj nie miał 25 sekund do zrobienia, pomimo faktu, że jego zwycięstwo to zajmuje tylko jeden błąd na tarczy.

Kiedy rozpoczął prowadzenie drugiego etapu Pucharu młody człowiek musiał pracować grzywny. Jego wysiłki zostały uwieńczone 25 miejsc w wyścigu sprintu. Zwycięzcą został lewy pół minuty i wykonane tylko 3 trafia. W kolejnym sprincie Ustyugov zajmuje 50. miejsce, a za głównego konkurenta o prawie 3 minuty. Te komplikacje nie złamał młodego biathlonista. Jest wręcz przeciwnie, był impulsem do bardziej produktywnej pracy.

Podróży dookoła świata

Biorąc udział w wielu turniejach i mistrzostwach, Eugene miał sporo czasu z dala od domu. Jednak z powodu bliskiego pokrewieństwa nie miał zepsute. Ustyugov zawsze czuł wsparcie rodziców i przyjaciół. Po pobycie w wielu zakątkach Ziemi, Jack wiele się nauczyłem, co czyniło go jeszcze więcej siły do walki.

Mistrzostwa Świata, które odbyły się w 2007 roku w Bułgarii, mile zadowolony wszystkich fanów Eugene. Potem wziął 20 miejsce, a on miał tylko jeden błąd, a odległość od jego przeciwnik osiągnął odległości 2 minut i 40 sekund. Gdy jest sztafeta, przy czym biathletes zespołowi udało się wziąć 5. miejsce, co znacznie zwiększony entuzjazm początkującego sportowca.

Zima 2007 Ustyugov przybywa do domu, aby wziąć udział w zawodach, które były nazywane „Iżewsk karabin”. Tym razem udało mu się zająć drugie miejsce zwycięstwo. Szczelina z głównym konkurentem wynosił 39 sekund.

Po tym, Jack idzie do mundialu w Norwegii. Wygrywając tytuły sportowiec nie może wygrać, ale mimo to prezentuje się jako dość silnym przeciwnikiem, którego nie należy lekceważyć.

Już w 2008 r Ustyugov zrehabilitowany i mistrzostwo Rosji, że zasłużenie zdobył srebrny medal. Później udało mu się podjąć pierwsze miejsce w Pucharze Europy. Potem wygrał imprezę, bez jednego przegapić. Wygrywając tym razem był genialny!

Rok później zawodnik przechodzi do mundialu w Oberhof. W pogoni udało mu się stać siódmego, a sprint – wziąć 8 miejsce.

Evgeny Ustyugov – krajowy kochanie!

XXI Olimpiada rozpoczęła dla Eugene debiutu. Ale nie był w stanie ustanowić siebie jako silnego partii. Choć w przeciwieństwie kilka bardzo poważnych wrogów podczas sprintu, on 15 miejsce w dążeniu Eugene skończył piętnasty na liście.

Złoty medal olimpijski zdobi pierś sportowiec 21 lutego w środkach masowego początku. Dzięki ich wysiłkom i pracy biathlonista ominięcie wszystkich swoich rywali, a także w krótkim czasie aż do zwycięskiego końca. Pod koniec gry Eugenia odznaczony Orderem Przyjaźni.

Na wiosnę 2011 roku Ustyugov S. Sleptsova zdobył pierwsze miejsce w wyścigu World Team Challenge.

Eugene do dnia dzisiejszego nadal trenować i wziąć udział w wielu konkursach. Ostatnio przyznano mu tytuł zaszczycony Mistrza Sportu.

Życie osobiste Ustyugova

Pomimo napiętego harmonogramu, Eugene był w stanie stworzyć silną rodzinę. Jego przyszła żona poznał w regularnych rozgrywkach. Wybrany Ustyugova staje sportowiec Aleksandra Bondareva. Kilka lat później, po spotkaniu młodzi ludzie grają na weselu. I już w 2010 roku w Eugene urodziła córkę Weronikę. Biathlonista małżonka postanawia zakończyć karierę i rodzinę do poddania się kłopoty. Kiedy dziecko było 3 lat, mój ojciec włożył ją na nartach. W zimie 2014 roku urodziła drugą córkę, Eugenia. Ze swoją rodziną, stara się spędzać dużo czasu i robi świetne!