851 Shares 5805 views

Parametry biografia Luisel Ramos, przyczyną śmierci i ciekawostki

Luisel Ramos – urugwajskim znana modelka i modelka. Przede wszystkim, że zwrócił uwagę najbardziej lekki. Jej kariera zakończyła się tragicznie. Ona stała się jednym z najbardziej popularnych kobiet na świecie, którzy cierpią z powodu anoreksji. Jak się okazało, fad diety może prowadzić do śmierci.

biografia Centerfolds

Luisel Ramos urodził się w stolicy Urugwaju – Montevideo. Stało się to w kwietniu 1984 roku. Jej ojciec był popularny piłkarz w kraju. Nazywał się Luis Ramos. Rodzina nie tylko Luisel postanowili połączyć swoje życie do modelowania biznesowego, w ten sam sposób wybrał jej młodsza siostra Eliana.

Dziewczyna dość szybko i łatwo dojść do sukcesu. Przynajmniej staje się powszechnie znany w ojczyźnie. Wielu ekspertów przewiduje nawet międzynarodową karierę, ale wycieczka zagraniczna nie mieli tyle. Sława poza Urugwajem, oni po prostu nie mają czasu.

ostatnia wystawa

Luisel Ramos, ostatnia wystawa, która odbyła się w stolicy Urugwaju, Montevideo, w 2006 roku, był już bardzo widoczny wzór.

2 sierpnia w największym pokazie mody w największym mieście w kraju Ameryki Południowej zebrał wiele czcigodny modę i osoby świeckie. Nie tylko dlatego, że większość z Ameryki Łacińskiej, ale także z Ameryki, a nawet Europy. Uroczyste otwarcie tygodnia mody odbędzie się w pięciogwiazdkowym hotelu „Radisson Victoria Plaza”.

Tragedia bohaterki tego artykułu miała miejsce tuż przy podium. Nagle spadła na wszystkich Luisel Ramos. Lekarze, którzy byli w tym czasie w pokoju, próbował dać jej pierwszej pomocy, ale byli bezsilni.

Świadkowie twierdzą, że to wszystko się stało, kiedy już paradował model na wybiegu. Pobiegła do garderoby, aby zmienić ubranie. W tym momencie, nagle spadł Luisel Ramos. Ostatni pokaz dziewcząt pozostał w pamięci wszystkich uczestników wieczoru.

Przyczyna śmierci

Oficjalnie śmierć zdjęcie modelu Ramos Luisel był wynikiem zawału serca. Organizatorzy twierdzą, że karetka przybyła około 20 minut później. Lekarze próbowali doprowadzić dziewczynę do swoich zmysłów. Ale żaden bezpośredni masaż serca lub wstrząsu elektrycznego lub wszelkiego rodzaju zastrzyków dożylnych nie przyniosły rezultatów. Serca Luisel Ramos zatrzymany.

Podstawowa wersja jest taka, że atak serca spowodowany był styl życia, który doprowadził model. Kilka lat zdiagnozowano u niej anoreksję. Ona dosłownie umarł z głodu. funkcjonariuszy organów ścigania powiedział ojcu, że Ramos Luisel kilka dni przed pokazem mody w ogóle nic nie jeść. A przed tym paszy wyłącznie na diecie „Coke” i sałaty.

Założenia te są potwierdzone i jej młodsza siostra, która była również modelką. Eliana potwierdził, że Luisel, podobnie jak wiele innych kobiet w Urugwaju, postawić sobie niesamowite procesy, zwłaszcza na czczo, aby móc regularnie na scenie.

parametry Centerfolds

Luisel Ramos, którego biografia stała się żywa i ilustrujące przypadek, jak osiągnąć sukces i sława ludzi ryzykują życie i zdrowie, miał atrakcyjne opcje dla modelu. Jej wysokość wynosiła 175 cm. Zatem Luisel Ramos miał wagę 44 kilogramów. Zatem, jej wskaźnik masy ciała było tylko 14,5. Podczas gdy odsetek ten wynosi już 16 jednostek dowody poważnych problemów, trzeba skonsultować się z lekarzem.

Ogólnie był to bardzo atrakcyjna dziewczyna. Z blond włosy i niebieskie oczy zielone.

Czym jest anoreksja?

Dla Luisel Ramos anoreksja stał się podstawowym diagnoza. Jest to choroba, według lekarzy, i wywołał atak serca.

Ogólnie rzecz biorąc, brak łaknienia – to poważna i niebezpieczna choroba w pierwszej kolejności, jest psychiczny. Głównym objawem anoreksji – znaczna utrata masy ciała. Choroba towarzyszy stałych problemów wewnętrznych. Człowiek boi się tłuszczu, ponieważ wydaje mu się, że nawet spożywane każdego dziecka może mieć negatywny wpływ na jego wygląd. W wyobraźni chorej idei własnego wyglądu zmienia się dramatycznie. Pacjent zawsze pozostaje bardzo niezadowolony z jej wyglądu. Dlatego cały czas stara się poprawić swoją kondycję fizyczną poprzez dietę, wyczerpującym treningu sportowego, w końcu z pomocą prawie całkowitego lub całkowitego odrzucenia żywności.

Wszystkie te problemy są nie tylko psychiczne, ale także do zaburzeń fizjologicznych. W szczególności, silne zaburzenia hormonalne i metaboliczne.

Eksperci zidentyfikować dwa typy anoreksji: nerwowe i psychiczne. Pierwszy zakłada całkowite odrzucenie posiłkami lub poważnie ograniczając jeden cel – utrata masy ciała. Z reguły tego typu anoreksja występuje u kobiet, które są ofiarami wpływu nowoczesnych środków masowego przekazu, które są agresywnie promujących pragnienie parametrów szczupłość i wygląd modelu ciała.

Drugi rodzaj anoreksji – psychiczny. Występuje zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jego różnica polega na tym, że dana osoba nie chce jeść ze względu na całkowity brak apetytu. Może to być spowodowane kilkoma przyczynami. Po pierwsze, depresja. Po drugie, strach panika zatrucia. Po trzecie, stan katatonii, gdy osoba od dłuższego czasu jest w osłupienie, nie mogąc się ruszyć.

Los siostry

Niestety, Luisel i Eliana Ramos zmarł w podobny sposób. Młodsza siostra bohaterki tego artykułu, który był również model, był ofiarą anoreksji.

Do tragedii doszło około sześciu miesięcy. W 2007 roku, w przeddzień Walentynek nie stać Eliana. Ich śmierć są bardzo podobne. Jako starsza siostra, Eliana cierpiała na anoreksję, co spowodowało atak serca. W rzeczywistości, serce przestało z powodu niedożywienia.

Należy zauważyć, że wkrótce po śmierci Luisel Eliana Ramos powiedział dziennikarzom, że na anoreksję cierpią z powodu dużej liczby urugwajskiego modelu. Większość z nich regularnie torturowanie się na czczo.

Niestety, tragiczne doświadczenia z sióstr nauczyłem trochę ich współpracowników. Wkrótce, w Ameryce Łacińskiej, z tą samą diagnozą my pochowany inny model. Tym razem ofiarą fałszywych ideałów urody stał się brazylijska modelka Anna Karolina Restorn. Powszechnie wiadomo, że jest to ostatni raz przed śmiercią, została podana tylko jabłka i pomidory.

Reakcja publicznego do śmierci z powodu anoreksji

Tragedia, która się do Luisel Ramos i Eliane, pogrążyła wiele w szoku. W Urugwaju, potem zaczęliśmy trzymać regularną kampanię zainicjowaną przez Ministerstwo Zdrowia, która zachęca kobiety do porzucenia diety głodu i podejrzliwy w dążeniu do harmonii i nienaturalnym szczupłości. Ponadto, liczba zgonów z powodu anoreksji rośnie. Niektórzy lekarze nawet nazwać to choroba jednego z najbardziej niebezpiecznych w XXI wieku.

Po tych wypadkach, zmiany mody światowej dotknęły wiele krajów. W szczególności, w Hiszpanii w 2006 roku w słynnej Madrid Fashion Week, zdecydowano, aby nie dopuścić do wyświetlania modeli, których wskaźnik ten wynosił mniej niż 18. Podobna decyzja została podjęta przez włoskich projektantów. Nie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zakazu pracy z wielkości modeli zero”.

Zauważ, że „zero” są parametry ciała w klatce piersiowej 80 cm, talia 58 i biodra 86. Aby zrozumieć, w jaki sposób takie wymiary są nienaturalne, należy wspomnieć, że w pasie od średnio 8-letnich dziewcząt w Wielkiej Brytanii wynosi 56 centymetrów.

To prawda, że przemysł mody w Wielkiej Brytanii nie poszedł do surowych zakazów, które zostały przyjęte w innych krajach. Nie ogranicza się tylko do przepisu, w którym projektanci zdecydowanie zachęca do zatrudniania wyłącznie zdrowe modeli.

Śledztwo w sprawie śmierci Ramos

Po śmierci modelu przeprowadzono gruntowne dochodzenie, kryminalistycznych naukowcy zrobili autopsję. Jednak lokalne organy ścigania odmówił komentarza.

Tak mówił inne wersje modeli śmierci. Zatem, założyciel poważnej agencji Pancho Dotto, który pracował z siostrami Ramos, twierdził, że dziewczyny były fizycznie zdrowy i dobrze karmione. I wszystkie rozmowy o ich anoreksji nieprawdziwe. Jej zdaniem, przyczyną ich śmierci był rodzajem choroby genetycznej.