470 Shares 5466 views

Miranda Hart: Pierwsze kroki do chwały

Miranda Hart – znana brytyjska aktorka i komik. Zdobył światową popularność po wydaniu własnym show „Miranda” i komedii „Spy”. Dzięki jasnym wyglądzie i dużej figury, Miranda stała się jasnym punktem w wielu projektach telewizyjnych.

Miranda Hart: biograficzne fakty

14 grudnia 1972 do arystokratycznej rodziny David Hart i Margaret Lewis urodziła dziewczynkę, nazwany jej Miranda. Wychowała ciekawy dziecko edukacja otrzymała odpowiedni własne doskonałą status. drzewo genealogiczne swojej rodziny można prześledzić, od XII wieku. Chociaż, jak uznane przez samą aktorkę, jest ona obojętna na jego status w wyższych sferach.

Podstawowa edukacja otrzymała w prywatnej szkole dla dziewcząt szlachetnych, wyższe – na Bristol University. Hart ukończył zajęć aktorskich w Akademii Sztuk Pięknych. Zaraz po ukończeniu kursu w 2002 roku zaczęła występować na scenie jako komik.

Miranda Hart: miłość życia

Na osobistym życiu ekstrawagancki aktorka czterdziestu dwóch nie jest znany. Nie komentiruet ich prywatność, choć chętnie udziela wywiadów i pozować dla paparazzich. Niedawno brytyjskie gazety krążył obraz, który przedstawiał aktorka. Paparazzi natychmiast zaczął dzwonić, że obraz Miranda Hart i jej męża. Tajemniczy mężczyzna, z którym aktorka został przyłapany na kolacji, szarmancko pomógł jej towarzysz ubrany i złapać taksówkę. Być może, w życiu głęboko zakorzenione panieński szczęśliwy zmiany idą? Kto wie.

Praca w teatrze i kinie

24 lat swojej działalności zawodowej Miranda miał czasu, aby odwiedzić wiodących programów telewizyjnych, aktorka teatralna i filmowa, scenarzysta i producent własnego show. W 2012 roku, to twórczy osoba wydała książkę „Czy to tylko ja?”. W 2013 roku, powiedziała fanów o wyjściu drugiego dzieła literackiego „Peggy i mnie”.

Na początkowym etapie swojej kariery, panno Hart grał sporadyczne role w brytyjskich sitcomów. Występowała w programach takich jak „Beautiful żywo nie zabraniają”, „wybryków Kobiet”, „Dobranoc”, „mężczyzna i kobieta”, „Nie ma żadnych terminów.”

Od 2004 roku Miranda jej niezwykłego obrazu i wytrawny komediowy talent zacząć zapraszać filmów pełnometrażowych na drugorzędną rolę, gdyż nieznana aktorka jest duży skok w jego karierze. Ciekawostką jest fakt, że dyrektor Devid Konnoli rozważyć Miranda dramatyczny talent, on zatwierdzony ją do roli Kate w swoim dramacie „Matki i córki”. W 2007 roku, poza komedia z 12 w aktorce Box. W tym samym roku pojawiła się panna Hart w komedii „Magów” w reżyserii Endryu Okonnora. W 2008 Miranda dał swój głos na jeden z chomików w serialu animowanego „The River patrolu”. W 2010 roku aktorka zagrała w komedii dramatycznej „Bad”.

Do najbardziej udanych projektów

Mimo stosunkowo dużej liczby projektów telewizyjnych, Miranda Hart pozostawał mało znana brytyjska aktorka do 2009 r. Widzowie znali ją jako wielki komik, ale niewielka rola nie przynieść wielką chwałę. Choć, jak przyznał, sławna, jej sława nie martwi. Najważniejsze – robi rzeczy, których kochasz i cieszyć się nim.

W 2009 Miranda otrzymał przyzwoitą doświadczenie w kręcenia serialu, zdecydował się rozpocząć własną potomstwo do ekranów telewizyjnych – serialu „Miranda”. Początkowo, aktorka, producent i scenarzysta w jednej osobie postanowił wydać wersję próbną, a następnie polegać na ocenie. Więc, Wielka Brytania i cały świat mógł cieszyć się wielką brytyjską serię „Miranda”. Działka jest zaskakująco prosty i nezateyliv. żartuje Store Miranda gospodyni mieszka jego życie, czasami łączy się wszelkiego rodzaju opowieści, była zakochana w swoim szkolnym przyjacielem Harry'ego, który powraca do rodzinnego miasta i rozpoczął pracę kucharza. Miranda ma dziewczynę Mary i trochę niespokojny matka, która chce dać córkę w małżeństwie do dwudziestu czterech.

Seria okazała się tak oryginalny i komik Miranda Hart skomponował trzy kolejne sezony. Wszystkie z nich cieszył się wielkim sukcesem z publicznością. Za rolę aktorka otrzymała „nominacje BAFTA” 14 nagród. Była również uznany za najlepszy komedia aktorka.

W 2015 roku, Miranda i wszystko złapać falę na uznanie świata. Zagrała w filmie „Szpieg” z Dzhudom Lou, Jason Steytemom i Melissa McCartney. Karnego, akcja komedia zastrzelony jako parodię bondianu i podobnych filmów o agentów specjalnych. Miranda Hart, którego zdjęcie jest teraz często przemknąć w świeckich tabloidów, po roli Nancy Artingstal stał się mega.