321 Shares 2565 views

Anastasia Reshetova – wzrost, waga, opcje

Piekący brunetka, "Vice miss Russia 2014", towarzysz raper Timati – wszystko piękne Anastasia Volkonskaia-Reshetova. Wzrost, waga i inne parametry fanów młodego diva interesuje, ponieważ wiele kobiet uważa, że ich ideałem piękna. Jego mikroblogowania „Instagrame” setki milionów abonentów. Fani Reshetov mianem "rosyjskiego Kim Kardashian".


biografia

Anastazja urodziła się 23 stycznia 1996 roku w Moskwie. Reshetova Mam młodszą siostrę. Jej rodzice rozwiedli się i córki podnoszenie zaangażowany ojca. Gregory Rechetov – emerytowany pułkownik, który w rezerwie. Ponieważ był wojskowy, a następnie ich dzieci wykształcony nasileniu.

Podczas nauki w liceum, Anastasia Reshetova pojawił się po raz pierwszy w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jednak ona nie widzi siebie jako model i rozważyć pracę singiel. Ale wszystkie ich wysiłki inwestowane w badania. Po ukończeniu szkoły średniej, Anastasia wszedł do Moskiewskiego Instytutu Gospodarki, Polityka i prawo. Wzdłuż drogi, studiowała aktorstwo. Wkrótce po wzięciu udziału w konkursie piękności studia w instytucie musiały zostać przerwane z powodu braku czasu.

życie osobiste

Rosyjski Kim Kardashian i jej chłopak raper Timati staram się nie komentować ich związku. Jednak wszystkie otoczone świadomi ich związku.

Para spotkała się niemal natychmiast po znanego artysty hip-hop oddzielone od matki jego córki – Alena Shishkova.

Timur Yunusov znana z eleganckim gestem dla swoich drugich połówek. Tak więc, w 2016 roku dał Anastasia urodzinowy diamentowy pierścionek wart kilka tysięcy dolarów. Aw 2017 – „Mercedes”, cena wynosi 11 mln rubli.

kariera

Kilka lat temu, nawet nie myśleć o karierze w showbiznesie. Ale życie potoczyło się inaczej, a to nie żałuje Anastasia Reshetova. Wzrost, waga dziewczynki pozwoliło mu być doskonałym modelem dla reklamy i filmowanie nie jest tylko kosmetyki i ubrania, ale także wyroby sportowe.

17 lat, Anastasia Reshetova udział w konkursie piękności jako widz. Ale taki jasny dziewczynka nie mogła nie zauważyć, przedstawicieli show „Panna Rosja”. Zaprosili dziewczynę do wzięcia udziału w konkursie. Brak nadziei na sukces, stał się reprezentantem swojego rodzinnego miasta Moskwy. Ze względu na fakt, że był to spontaniczny udział w konkursie, nie miała czasu, aby dokładnie przygotować się do niego, więc jest często improwizowana. Być może to właśnie zachwycił sędziów. Anastasia Reshetova dotarł do finału, ale nadal nie był w stanie podjąć pierwsze miejsce. Dostała nominację pierwszego runner-up.

Pod koniec konkursu piękności Anastasia powodzeniem podpisał kilka kontraktów reklamowych. Brała udział w pokazach mody.

W kwietniu 2017 roku, że planuje wydanie swojej autobiografii, w której opowiada o sekretach urody i figury. Do tej pory Reshetova jest właścicielem kliniki piękności w Moskwie i planuje otwarcie kolejnego. Jak na swój wiek ona osiągnęła już wiele i, oczywiście, jest doskonałym przykładem dla młodych dziewcząt.

Anastasia Reshetova: Parametry kształty, waga, wzrost

Każdego dnia, młoda dziewczyna wkłada się w Internecie kilka jego zdjęć, które ona zawsze z doskonałym makijażu iw świetnym stanie. Młodzi przedstawiciele pięknej połowy ludzkości chce wyglądać tak jak Anastasia Reshetova. Wzrost, waga, parametry kształtu są zaniepokojeni fanów, nie tylko kobiet, ale również dla fanów swojego wybrańca.

Pod każdym obrazem w sieci zapalić poważnej debaty na temat chirurgii plastycznej, która nie miała dziewczynkę albo słynny raper. To nie zawsze jest Anastasia miał takie pyszne wyprofilowana.

Niech się nie zmieni wysokość Anastasia Reshetova, waga, jak ona nie była stabilna w ostatnich latach. Przez długi czas panienka ćwiczyć wegetarianizm i surowe jedzenie. Wynikiem ogół była szybka utrata masy ciała. Fani podejrzewali ją o anoreksję. Po kręcenia klipu Timati jest przytłoczony przez gradem krytyki. Na szczęście, Anastasia wykonane wnioski dla siebie i postanowił przybrać na wadze, a także aktywnie uczestniczyć w zajęciach sportowych.

Teraz jest idealny okrągły kształt ma Anastasiya Reshetova. Wzrost i waga są teraz w doskonałych proporcjach względem siebie. Ciało doskonale zaostrzone dzięki regularnej aktywności fizycznej. W tej chwili, jej wysokość wynosi 178 cm, waga – 63 kg.