485 Shares 5183 views

Erik Dzhonson: działając kariera

Erik Dzhonson – aktor pochodzący z Kanady, jest powszechnie znana amerykańskiej publiczności na odcinku „Nowe gliny”, gdzie grał rolę Luke Callahan.

Biografia i wczesna kariera aktorska

Eric Johnson urodził się Johann August 7, 1979 w pobliżu miasta Edminton, mianowicie Alberta, w rodzinie robotniczej.

W wieku dziewięciu lat, rodzice, widząc potencjał swojego dziecka, dał młody człowiek w studio dramat Stage Polaris. Nawet wtedy, Erik Dzhonson wniósł wielkie nadzieje.

Gdy miał 15 lat, dyrektor Dzhim Herrison Eric zaprosił do roli młodego Breda Pitta w filmie „Wichry namiętności”. Jego pierwszą główną rolę w filmie Johnson „Pogarda”, który pojawił się na ekranie w 2000 roku i później zebranych wiele nagród i był nominowany do „Dzhemeni” (najbardziej prestiżową nagrodę kanadyjskiego przemysłu filmowego).

Następnie rozpoczyna się młody aktor w 2001 roku zostaną zaproszeni do serii sci-fi „Smallville”, w którym zagra Erik Dzhonson charakter Uitni Fordmana.

Filmy, które przyniosły chwałę

Dalsze propozycje przychodziły jedna po drugiej. W 2007 roku dostała główną rolę w serialu „Flash Gordon”. Trzy lata później, Eric zaproponowano główną rolę w dramacie komediowym „Mrs. Miracle na Manhattanie”.

Johnson parał się różnymi rolami. Grał detektywa w serialu policyjnym „Rookie Blue” i był rabuś.

W 2013 roku słynny reżyser Steven Soderbergh zaprosił Eric odgrywa główną rolę w dramacie medycznym „The Knick”.

Filmografia Eric ma dziesiątki filmów i seriali o różnych gatunkach.

Jednym z ostatnich dzieł aktora to film „Niania z zaskoczenia”, „Collision” i uznany w 2017 roku filmu „W pięćdziesięciu odcienie ciemniejsze”, gdzie gra szefa Anastacia Jack Hyde.

W 2001 roku aktor otrzymał nagrodę za najlepszą męską w dramacie.

życie osobiste

W 2001 roku wrócił do kręcenia serialu „Smallville”, Erik Dzhonson spotkał się z Adriey Balde, który w tym czasie pełnił funkcję asystenta słynnej amerykańskiej aktorki Annette O'Toole. W 2004 roku para pobrali się trzy lata po ślubie Erica i córki Adria – Praore Kelly Johnson.

W tej chwili Adria Balde zbudował karierę jako scenarzysta i producent. Sam Erik Johnson kontynuuje swoją karierę aktorską w tym czasie w 2017 roku miał 37 lat.

Życzymy więcej dobrych ról to utalentowany aktor, nadzieja często zobaczyć Erika Dzhonsona na swoich ekranach.