626 Shares 5148 views

Ksenia Knyazeva, projektant: zdjęcia, biografia i kolekcja ubrań

Wiele marek mody produkować haute couture, który jest niedostępny dla większości kupujących. Ostatnio jednak pojawiają się nowe marki, walcząc z niesprawiedliwością i tworzyć piękne ubrania dla mas.

Ksenia Knyazeva – młoda firma działa pod hasłem: „High modzie dla ludzi.” Jej założycielem jest ambitnym Ksenia Knyazeva – własna marka projektanta, który ukazał się w 2010 roku.

Biografia twórcy nowej marki

Historia pewni urody przypomina bajkę o Kopciuszku, ponieważ nieznana kobieta zostawili wszystko do rodzinnego Penza i udał się na podbój Moskwy. Kapitał posłuchał natychmiast, ale trudności jest łagodzona tylko przez uporczywy charakter jasny brunetka.

Ksenia Knyazeva (projektant), którego biografia stała się doskonałym przykładem tego, jak osoba z własnej woli zmienia zwykłe życie, urodził się w zwykłej rodzinie inżynierów. Małe rodzice wynagrodzenia zmusiły ich do szukania pracy. Nauczyli się, jak robić na drutach na maszynie a rzeczy sprzedawanych na rynku lokalnym babci. Jak wspomina Ksenia, wszystkie wakacje letnie pomogła handlu rodziny. Ponadto, jej mama produkowane piękną biżuterię, a dziewczyna podniosła idealny komplety klientów. Już wtedy było jasne, że rosnące niezwykle kreatywnej osoby z wielką wyobraźnią.

Po ukończeniu Instytutu Filologii, były student dostał pracę w telewizji Penza. Około pięć lat, była autorką programu młodzieżowego, w kryzysowym roku 2009, kiedy ilość reklam spadły Xenia sobie sprawę, że w jej rodzinnym nic innego do zrobienia, i nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu. „Nie zapomnę tych długich i upokarzające kolejki w księgowości, kiedy to, co zarobiłeś przez ich pracy, daje wielką przysługę” – mówi Ksenia Knyazeva.

Projektant, który mieszkał w nim, pokazał się we wczesnym dzieciństwie. Na osiem lat dziewczyna jest dobry rysunek i wymyślania skomplikowanych papierowe lalki ubrać, kolorowy strój stał zazdrość koleżanek. Ale ona nawet nie myśleć, że jest to umiejętność przydatna w przyszłości.

Moskwa Conquest

Jak mówi założyciel marki, chciała osiągnąć uznanie jako dziennikarz. Na ostatnim z jego pieniędzy w 2009 Xenia kupił bilet i udał się do Moskwy. Ona kuratorskiej na Kapitałowej TV, ale perspektywa pracy w zwykły korespondent nie jest szczęśliwa młoda dama, który widział ludzi, kilka lat młodsza od niej i mają swój własny biznes. Pragnienie stworzenia kostiumów jest wzmocniona po oferując znajomy, otworzyła swój sklep internetowy sprzedawać modę. Chciał się dowiedzieć, czy nowego popytu i nieznanej marki. W 2010 roku zaczął tworzyć zespół utalentowanych Kseniya Knyazeva. Projektantka przyznaje, że na początku było bardzo ciężko, bo nie każdy jest skłonny przywrócić żywotność 25 lat, i nauczyć się czegoś nowego. Pracowałem z koleżanką, tej samej pasji do mody, dziewczyna i jej męża, wokół wspierania żonę.

Pierwsza kolekcja „artbolok”

Knyazev przyznaje się do korzystania dziennikarskiego talentu gdy wynalezienie piękną historię nowej marki. Wkrótce opuścił dom i pojawił się dobrze po północy. Przez kilka dni była w fabryce, cięte wystające nici i dżetów zatrzymany. Pierwsza kolekcja koszulek z ciekawymi nadrukami sprzedawane jak ciepłe bułeczki. „Artbolki” zostały sprzedane w trzy dni, i przyniosła zysk w wysokości 400 tysięcy rubli. Przed Xenia, stanął na wysokości zadania, nie jest to pytanie o to, co robić dalej. Ona sprawia, że trudną decyzję, aby pójść własną drogą i rozpocząć markę Ksenia Knyazeva.

Problemy w biznesie

Zespół, składający się z trzech osób, w obliczu niespodziewanych problemów: są rozstania z partnerami i groźby śmierci za to, że założył własną firmę, a poszukiwanie produkcji bez kradzież i małżeństwo.

Ksenia Knyazeva (projektant), której mąż porzucił pracę dla dobra całej branży, trudno jest przebić się do świata mody, zamykając wszystkie drzwi przed obcymi.

Pierwsza kolekcja marki zostały wydane na pieniądze pożyczone i tanich ubrań sprzedawanych w dużych sklepach, które początkowo przyniósł niewielki dochód. „Przysporzyć tkaniny na rolce dla każdego modelu, bo bali się podjąć ryzyka. W produkcji w obliczu strasznego brak profesjonalizmu – to barwiony strój z olejem silnikowym, następnie mylić z osobą wewnątrz na zewnątrz”- mówi dzisiaj Ksenia Knyazeva.

Projektant podziękować naszym pracownikom, których liczba zdała na 40 osób. Wierzy, że wszystkie przypadkowych spotkań z ludźmi, którzy stali się częścią jego zespołu zostali wyświęceni z góry.

Zespół specjalistów

Teraz to jest prawdziwa społeczność specjalistów z dużym doświadczeniem i głównego wniosku opracowanego przez twórcę nowej marki: nie skąpić na dobrych strzałów. Zaprosiła najlepszych specjalistów pracujących w innych spółkach, i zaprosił ich do godnego wynagrodzenia.

Xenia, który nie posiada odpowiedniego wykształcenia, nie waha się przyznać, że po przybyciu nowych ludzi, zdała sobie sprawę, jak źle początku mojej podróży. Teraz firma Ksenia Knyazeva współpracuje z wielu miast naszego kraju, w którym znajduje się przedstawicielstwo. I fakt ten jest uważany za jego zwycięstwo stało się znane Ksenia Knyazeva. Zdjęcie projektant często pojawiają się w różnych publikacjach, pisząc o współczesnych rosyjskich mody gwiazd.

styl rosyjski

Marka, natychmiast przyciąga uwagę odbiorców, ma jedną cechę, która jest w stanie łaski i seksualności bez prowokacji.

Knyazev rozpoczyna swoją działalność z rosyjskim stylu. Ona czyta dużo stroju ludowego, a do tego pomaga zrozumieć wykład Instytutu Filologii. Rosyjski projektant Ksenia Knyazeva interpretuje w jego rysunków Gzhel i odnosi się do starożytnej sztuki i baśni w poszukiwaniu niezbędnych elementów do dekoracji tkaniny. Wierzy, że genetycznie folkloru w połączeniu z nowoczesnymi trendami w modzie blisko naszych kobiet. Firma produkuje ubrania, które pasują do kampanii w przyzwoitej restauracji, a do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Jednak nowa kolekcja pojawi się w 2016 roku, jest bardzo różne od wszystkiego, który został utworzony wcześniej. I projektant jest bardzo popularny ze zmian zachodzących w firmie.

zainspirowany sztuką

Ładna brunetka jest inspirowana dobrej muzyki, literatury i sztuki. Ona stawia psychicznie Natasha Rostowa i inne postacie z drżeniem serca. Jej pierwsza kolekcja pojawiła się po Xenia widział unikatowy dywan Królowa Sofia Pałac w Kolomenskoye, a pomysł strojach stworzonych tej wiosny, jest inspirowany wspomnieniami rodziców o 70. mody.

W kolekcji Xenia ma rzadkie czasopism z minionej epoki, z której czerpie nowe pomysły i poznać tajniki projektowania stroje z tamtych czasów.

Obrazy, ucieleśnione w życiu

Knyazev kocha marzyć, aby połączyć się z tkaniny, wymyślanie obrazów modeli i kampanii reklamowych. I to, jak trudno rozpoznaje wszystkie obrazy wprowadzają do życia. Wiąże się to z problemem finansowym, ponieważ pomysł należy umieścić w pewnych kosztów. Ale kiedy Xenia widzi swoje prace w sklepie rozwoju, jest on wypełniony radością radości. Żaden pracownik nie może obojętnie przejść obok manekinów, które wiszą nowe sukienki.

Collection 2016 – 2017

„Lubię długie spódnice, robią wszystkie kobiety szczupła i zgrabna. Ale pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że byłem zmęczony ubranie na podłogę, i usunąć je z kolekcji 2016. Mam denim dzwon dna i sundresses „- mówi Ksenia Knyazeva.

Kolekcja Bahama Królowa, jak zawsze, poświęcony jej kobiety. Główną bohaterką stała Gertrude Lithgow. Uznano to za brawurową Bootleggers królowa piękności w Ameryce. W latach 30., w czasach prohibicji, ukryła słoik z alkoholem na ubrania i buty, znakomicie pojechał ciężarówki ze zbiorników, które dostanie się alkohol, a dzięki wytrwały umysł łukowaty operację sprzedać zakazany alkohol.

Według Xenia, każda kobieta chce czuć się niezależna od pięknych kobiet, niebezpieczne i udane. I kolekcja ubrań jesień – zima 2016-2017 daje kupującym właśnie takie uczucie.

nowe pomysły

Muszę powiedzieć, że założyciel marki osiągnęła sukces nigdy nie stoi w miejscu. Ona myśli o produkcji toreb, linii obuwniczej i rozpocząć tworzenie własnego smaku. A teraz ona szuka partnerów finansowych, dzięki którym wszystkie projekty można przełożyć na rzeczywistość.

Ksenia Knyazeva, projektant odzieży, która jest szczególnie kobiece marzenia, aby wejść na poziom europejski. Planuje sprzedać ubrania w Ameryce i stworzyć ogromną sieć butików w całej Rosji.

Nie stracić

Twórca marki doprowadziła do haute couture ulice rzeczy, a nie tak, aby nie oszczędzać na jakości tkanin. Dla materiałów poleci do Dubaju, porządkuje je w Stanach Zjednoczonych, Korei i Kanady. Ale we Włoszech, gdzie nie ma dużych fabryk, niebotyczne ceny na tkaniny z dobrym składzie, więc musiała zrezygnować z zamówienia na suknie były dostępne dla kobiet. Szef firmy w pewnej polityki cenowej jest bardzo przykro, że nie ma nic odpowiednia jakość i styl w Rosji. Ale wszystkie rzeczy są szyte tylko w naszym kraju, których produkcja nie jest gorsze od zagranicznych.

niedrogi luksus

„Staram się zaszczepić dobry smak i dać Rosjanki sobie sprawę, że są one godne rzeczy autorskimi, przystępne” – głośno deklaruje jego pomysłem Ksenia Knyazeva.

Życie osobiste projektanta którym zainteresowane kupujący, z wielką miłością i szacunkiem mówi o swoim mężu. Ona wyjaśnia, że osoba o innej mentalności. Od razu zaproponował, że nie tylko tworzyć piękne i wysokiej jakości ubrania, ale także zarobić na nim. Jest bizneswoman mąż zasugerował, że segment „powyżej średniej” powinny być dostępne dla wielu kupujących.

Odzież projektant Ksenia Knyazeva nie przyszyte do tygodnia mody, co nie żałowała. Lubi doskonałe sprzedaży, ponieważ Przede wszystkim dziecko – to firma, która ma obowiązek opłacać. Ona patrzy na rzeczy z perspektywy biznesu. Na przykład, projektant wie, że sukienka z otwartymi ramionami sprzedawane słabo, więc nie tworzyć je w dużych ilościach.

Kiedy marka zakres wielkości zakończył 46th, która jest bardzo zdenerwowana większość kupujących. Dopiero po rozmowach z menedżerów sprzedaży, zdecydowano się zwiększyć do 52 th. Xenia mówi, że istnieje kilka modeli, które są najkorzystniejsze, aby spojrzeć na to jest wyprofilowana.

Renoma najdroższe

Kiedy Xenia oskarżony o zawyżonych cenach, opowiada szczegółowo o wszystkich procesach kosztów produkcji. W Moskwie, próbki są projektowane przyszłe modele, artyści idą w górę Praha drukuje, unikalne malowidła we Francji jest stosowana do tkaniny, a to wszystko szyte w fabrykach mieście Vladimir.

Każdy element jest sprawdzany ręcznie do małżeństwa z wystającymi wątki i zakrzywione szwy nie dostać się do klienta. „Nie chcę powiedzieć, że to ja przybity pieniądze w jego imieniu” – przeżywa Kseniya Knyazeva. Zdjęcie projektant dziwnego pojawiło się w czołówce najlepszych specjalistów związanych z branżą mody.

Porady dla początkujących profesjonalistów

Kiedy z prośbą o poradę Xenia młodych profesjonalistów, wyjaśnia, że jest po prostu piękny rysować i grać fakturę tkaniny nie wystarczy. Najważniejsze – aby poczuć nastrój i trendy w modzie, a także potrzebę pracy z profesjonalnych menedżerów. „Konieczne jest, aby stworzyć to coś bez czego żadna dziewczyna nie będzie myśleć o swojej garderoby” – tak mówi osiągnął ogromny sukces Kseniya Knyazeva. projektant sukienki i ubrania powinny być sprzedawane, a pozostałe opcje nie może być.

Przed zainwestować swoje pieniądze i zrzucić określoną liczbę modeli, powinno być zrozumiałe, że są one przeznaczone dla każdej publiczności. Ale ubrania muszą być dobrej jakości, tej rzeczy kilka dni nie przywróci roszczeń.