870 Shares 8524 views

Co to znaczy pośredniego poziom angielskiego? nowe zasady

Od 2001 roku został przeniesiony do Europy całkowicie nowe lokalizacje, tak klasyczne brytyjskie podręczniki teraz też ponownie wydana zgodnie z nowymi poziomami. Czy zmieniłeś nic poważnego z wprowadzeniem poziomów? No, ale to kładzie kres ścisłej klasyfikacji zróżnicowanej self-made podziału na grupy w szkołach językowych. Tendencja było jasne – po pierwsze, aby utworzyć poziom bardziej niż jest to konieczne (to wziąć więcej pieniędzy), a po drugie, do przecenienia swój poziom samooceny. To wtedy na pośrednim poziomie English wydał A2, które można nazwać średnio tylko ze względu na jego położenie między poziomami A1 i B1.


Wszystkich nowe standardy biegłości językowej (6 lub 7 – biorąc pod uwagę zero). Więc wiedza pośredni poziom angielskiego języka – B1 i B2 – to nie jeden, ale dwa poziomy nowoczesnej klasyfikacji jest. Użytkownicy, którzy posiadają go do tego stopnia, zwana również niezależne użytkowników, w szczególności zasługują na taki tytuł gospodarstwa wykres klasyfikacji B2. W nowym systemie, zaleca się, aby odejść od starej nazwy «pośredniego szczebla angielskim” i albo wywołać B1 i B2 Lower i Upper Intermediate, odpowiednio, jeśli w ogóle, aby stosować inne, bardzo konkretne terminy – Próg i poziom Vantage. Innymi słowy, stare warunki nie pomogą Ci poruszać morze nowoczesnych podręczników.

Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, jeśli szkoła nie są oszukiwani, najprawdopodobniej odpowiada poziomowi B1. Co to oznacza w praktyce? Człowiek zrozumie mowę, gdy odnosi się do leksykon często upotrebimo lub związane z jego działalnością zawodową. To może poradzić sobie z niemal dowolnego sytuacja, jeśli to konieczne, aby podróżować po całym kraju mówi się danym językiem (stąd określenie „niezależny”, jak powiedzieliśmy wyżej). Może wypowiedzieć spójne wypowiedzi na tematy związane z pracą lub zainteresowaniami. Krótkie wyjaśnienia swoich poglądów oraz przedstawienie dowodów lub plan działania. Czyli pośredni poziom angielskiego, nawet w najniższym wykresu – to jest dobry stopień płynności.

Jak opisać osobę należącą do użytkowników kategoria B2? On rozumie szeroki zakres tekstów, jest w stanie dostrzec nawet główne idee złożonych tekstów naukowych, a B1 – jest poziom interakcji konsumentów. Jesteśmy płynnie, z dużą dozą spontaniczności sprawia, że rozmowy z przewoźnikami pozbawionych napięcia dla obu stron. W stanie stworzyć jasny i szczegółowy tekst na dużą liczbę tematów, nie tylko pracowników i gospodarstwa domowego. W stanie jasno wyrazić zalety i wady różnych rodzajów opinii. Język ten użytkownik słusznie nazywa się niezależne. Poziom B2 pozwala na rozpoczęcie szkolenia na poziomie uniwersyteckim anglojęzycznym kraju. Występuje w najjaśniejszych absolwentów najmocniejszych specjalistycznych szkołach lub absolwentów dobrych uczelni non-językowych.

Te dwa poziomy – pośrednie, powyżej, istnieją dwa – C1 i C2, do nich i powinni dążyć do każdego, kto ma już pośredniego szczebla angielskiego. Po tym wszystkim, tym wyższa kategoria umożliwi profesjonalną imigrację lub pracę w drogich kursów językowych dla nauczycieli języka angielskiego. Ogólnie rzecz biorąc, na poziomie C1 – średnia dla standouts horoshist i szkołach językowych. Jednak, aby uzyskać C2 jest daleko od wszystkich mediach.