662 Shares 7252 views

Mięso-Ministerialna: sposoby przygotowywania posiłków

Mięso w ministerialnym – to danie, którego przygotowanie technologia została opracowana w czasach sowieckich. Wyważone i pożywne, że doskonale nadaje się do wysokich rangą urzędników i członków rządu. Najprawdopodobniej to było serwowane na obiad ministrów. Prawdopodobnie, dlatego przyszedł nazwę. W zależności od rodzaju mięsa stosowanego w obecnym czasie, istnieje kilka sposobów, aby ugotować


wołowina panierowane

Wielu ekspertów uważa, że mięso-ministerialna powinna przygotować panierowane, który, jak to odgrywa rolę oficjalnego stroju. Ten pomysł ma pewne zasługi. Zazwyczaj ten przepis stosuje wołowinę jak najbardziej szlachetnym i zdrowego mięsa. Metody wytwarzania takich dania proste. Główne składniki są zazwyczaj stosowane następujące produkty: 0,5 kg mięsa wołowego, 50 g mąki, 150 g majonezu, 2 jaja i 60 gramów oleju słonecznikowego.

Czy mięso-ministerialny prosty:

 1. Po pierwsze, trzeba Polędwica cięcie na porcje. Mięso powinno być lekko pokonał oraz posypać soli i trochę pieprzu.
 2. Następnie należy przygotować lezone. Aby to zrobić, trzeba dobrze wstrząsnąć jajka, wymieszać je z majonezem i trochę soli.
 3. Zanurzenie każdej sztuki mięsa w przygotowywanej mieszaninie toczyć się w mące, a następnie smażone na obu bokach w gorącym oleju.

Gotowy produkt jest dostarczany do tabeli osobno lub z dowolnej dekoracji.

kotlety ministerialne

Jak wiadomo, nazwa zawsze pozostawia ślad na samym naczyniu. Nawet proste hamburgery nie może pojawić się normalnie, jeśli są przygotowane dla urzędników wysokiej rangi. Czasami kucharskie można znaleźć przepis, gdzie mięso jest gotowane Ministerialnej następujących składników: ½ kurczaka, 60 g mąki, jajka, 2 ząbki czosnku, 2 łyżki majonezu oraz wszelkich zieleni.

Sam proces gotowania przypomina zwykłe kotlety:

 1. Pierwszym krokiem jest, aby przetworzyć pierś kurczaka. Należy dołożyć starań, aby odciąć jej skórę, a następnie usunąć wszystkie kości. Potem trzeba drobno posiekać mięso ostrym nożem.
 2. Jaja są dobre połączenie z majonezem. Dodać sól, wyciśnięty przez prasę czosnek, posiekane zioła i trochę pieprzu.
 3. Gotowane mieszaniny, dodać kurczaka.
 4. Masa rozprzestrzenianie łyżką na gorącą patelnię i olejem po obu stronach.

Okazuje się, przetargowe i bardzo soczyste hamburgery, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybredna minister.

Mięso z warzywami

Wygląda to bardzo oryginalny przepis, w którym przygotowuje mięso-ministerialny ziemniaki. W tym przypadku, soczyste kotlety pieczone w „powłoki” warzyw. Okazuje się, że danie jest przygotowywane równocześnie z dekoracji. W przypadku tego przepisu jest minimalny zbiór produktów: 1 kg filet (wołowina lub wieprzowe) i takiej samej ilości 300 g ziemniaków, cebuli, sól, pieprz i majonezu.

Najpierw trzeba przygotować się do głównych składników:

 1. Mięso należy pokroić na kawałki i dobrze odpychać je młotkiem.
 2. Cebulę półpierścieni, a ziemniaki pokroić w plasterki.
 3. Kształt wewnątrz uchwytu z olejem roślinnym. Na dolnej części oddanie ziemniaki, posypać odrobiną pieprzu i soli.
 4. Top rozpowszechniać cebulę.
 5. To umieścić kawałki mięsa tak, że nie ma przerw między nimi. Posypać ich mieszaniny soli i pieprzu.
 6. Aby objąć wszystkie reszty ziemniaka i wymazu majonezu.
 7. Danie jest umieszczana w piekarniku przez 45 minut. Wcześniej powinien być ogrzewany do temperatury wewnątrz wynosiła co najmniej 180 °.

To danie nie wstydzi się złożyć na obiad, a nawet ministra.

Mięso pod płaszcz «»

Jest jeszcze inny sposób, w którym można gotować mięso w ministerialnej w piekarniku. Ta wersja nie jest gorszy niż poprzedni. Wiele osób uważa, że jest to odmiana znanego mięsa w języku francuskim. Historycy twierdzą, że jest to uproszczony sposób wytwarzania popularne dania kuchni europejskiej. Jest to częściowo prawda, stosowane do przygotowania tych samych składników: wieprzowina, sera, cebuli i majonezu.

Technologia tych potraw również częściowo podobny:

 1. Mięso jest cięte na pojedyncze kawałki o grubości nie większej niż 1 centymetr. Powinny one być tylko trochę soli i pieprzu.
 2. Cebule pokroić w cienkie pierścienie i pokroić ser na grubej tarce.
 3. Pieczenia smaru lub oleju roślinnego i rozprzestrzenił na niej kawałków mięsa.
 4. Przykryć je z cebulą, zalać majonezem i posypać serem.
 5. Pieczenie przeprowadzone w piekarniku przez 40 minut.

Na zewnątrz, to danie naprawdę wygląda jak mięso w języku francuskim. Jednakże, nie przygotowuje się do a la carte, oraz ciągłą warstwę.

Mięso z grzybami

Dodając różne składniki, można przygotować kilka interesujących odmian tych samych potraw. Na przykład, grzyby doskonale uzupełniają ziemniaki mięso-ministerialnym. Przepis jest dobre, ponieważ potrzebne najczęstsze podzespoły: 10 ziemniaków, 300 g pieczarek, 250 g majonezu, a także 800 gramów mięsa wieprzowego, sera i cebuli.

Cały proces składa się z trzech następujących po sobie etapach:

 1. Pierwszą rzeczą, którą trzeba pokroić i przygotować dla wszystkich dostępnych produktów. Aby to zrobić, mięso powinno być pocięte na kawałki tej samej wielkości, a także do ich odparcia. Obrane i umyte ziemniaki należy pokroić w schludnych plasterki. Cebula najlepsze pierścionki nastrogat i sera – ruszt za pomocą pacy. Grzyby należy pokroić w cienkie plasterki.
 2. Na blasze, przetworzone produkty naftowe umieścić warstwy ziemniaków – Mięso – Cebula – Grzyby – Ser – majonez.
 3. Wyślij wszystko do piekarnika i piec, aż powierzchnia nie powstaje piękny złoty kolor. Będzie to sygnał do tego, że potrawa jest gotowa.

Opcja ta jest również czymś w rodzaju mięsa w języku francuskim, gotowane w sposób Rosyjskiej.