858 Shares 9027 views

Jak ugotować pyszny obiad dla męża

W życiu rodzinnym, często dodaje się różne sytuacje: kłótnia, nieporozumienie, urazy i inne. W pierwszym z tych przypadków, kontakt jest zazwyczaj kobieta. Próbuje subtelnie dostarczyć przyjemności człowieka we wszystkich możliwych sposobów. Najprostszy z nich – to jedzenie. Każdy wie, że każdy człowiek lubi dużo i smaczny posiłek. Dlatego, aby rozwiązać konflikt rodzinny, można spróbować ugotować pyszny obiad dla męża. Kiedy człowiek jest pełny, to jest łatwe do kontaktu. Zadanie to nie jest łatwe, ale może być rozwiązany.

Sztuczki bit lub Koncepcja jest prosta

Na przykład, można zrobić pyszny obiad dla męża, tworząc romantyczną atmosferę przy świecach. Opcja ta zawsze była korzystna. Można sobie tylko wyobrazić człowieka, który właśnie wrócił z pracy i od razu dostał się do nietypowej sytuacji. Odświętnie nakryty stół, świece, delikatny uśmiech z żoną i przyjemnych zapachów świeżo przygotowanych dań. No cóż, kto w tej sytuacji chcę sprawiać kłopotów? Ciężkie mąż serce natychmiast złagodniała, możemy przyjąć, że cel osiągnięty głównie.

Ale to tylko pierwszy etap. Pyszny obiad dla męża przyjść. Naczynia dla takiej uczty lepiej wybrać te, które nigdy nie próbował. W tym przypadku podwójne tajemnicą. Sytuacja ta kobieta tylko na jego ramieniu. Weźmy, na przykład, ziemniaki, duszone z grzybami i warzyw. To wydaje się być zwyczajnym danie. Ale to może być przygotowany w taki sposób, że na płycie, będzie wyglądać bardzo elegancki i doskonale pasuje atmosferę wieczoru. Potrzebne będą:

 • 300 gramów wieprzowe, 200 g świeżych grzybów (lepiej się grzyby), 2 5 ziemniaki, marchew 2 cebule, 200 g kalafiora, 450 g śmietany, olej roślinny i wiele zieleni.

Gotowanie danie najlepszy w Kazaniu:

 1. W oddzielnym naczyniu do smażenia lekko smażenia mięsa w temperaturze wrzenia oleju. To musi być wstępnie cięte w sposób losowy, nie bardzo małe kawałki. Produkt palona starannie rozplanować dno kociołka.
 2. Grzyby pocięte na paski smażenia trochę i na górną powierzchnię mięsa.
 3. Ziemniaki są cięte na kawałki, a także smażyć w łeb trzecią warstwę.
 4. Na wierzchu rozłożyć smażoną cebulką półpierścieni.
 5. Ta sama procedura była przeprowadzona z marchwi, posiekać go na tarce.
 6. Kolejna warstwa jest kapusta. kawałki wielkości mogą być wybierane według życzenia.
 7. Podsumowując, wszystkie „piramidy” wlać śmietanę, dodać zwykłe przyprawy i posypać ziołami obficie. Teraz trzeba tylko położyć czajnika w piekarniku podgrzanym do 220 stopni, należy odczekać 40-45 minut i można założyć, że pyszny obiad gotowy dla mojego męża. A niezwykła atmosfera i eleganckie nakrycie stołu będzie z konieczności odgrywać pewną rolę.

Uzależnienie męska

W rzeczywistości człowiek nie jest szczególnie podatny na różne kulinarne i eksperymentów. Większość z nich preferuje prostsze opcji gotowania. To znacznie upraszcza pracę gospodyń domowych. Dodatkowo, każdy człowiek szczęśliwy wolą dziesięciu egzotycznych dań jeden wielki smakowity kawałek mięsa. Jest to fakt i nie można z nim dyskutować. Dlatego przepis pyszny obiad dla męża może być reprezentowany w postaci smakowej stek lub kebab z wszelkich dań do wyboru. Do tej potrawy potrzebne będą:

 • Mięso (doskonała karkówka). Do marynaty: pociętych aromatycznych ziół, przypraw, rozmarynowy, olej roślinny, 1 cytryny, pieprz, kminek, sól.

Przygotowanie wszystko zadziwiająco prosta:

 1. Mięso powinno być cięte na porcje. Wielkość zależy od tego, co nastąpi – stek lub grilla.
 2. Przygotować marynatę. Aby to zrobić, należy połączyć ze sobą wszystkie składniki.
 3. Mięso wymieszać z marynatą i odstawić na kilka godzin.
 4. Przygotowane plastry aromatyczne smażyć aż gotowane na grill. W razie potrzeby można je łańcuch na szpikulce i gotować na pożar. W prostszych mieszaniny można stosować jako marynaty. Na przykład, solą i pieprzem i sokiem pomidorowym. Do przybrania doskonale pasuje różnych warzyw. Rezultatem jest zagwarantowane w każdym przypadku.

Olej nie zepsuje owsiankę

To nie zawsze jest przyczyną konfliktu jest to, że kobieta zaczyna się zamykać interes w kuchni. Czasami po prostu chcesz przynieść ukochanej kilka przyjemnych minut. Aby nie zgubić się w wyborze i gotować naprawdę pyszny obiad dla ukochanego męża, można ustawić stół z kilku pól. Och, niektóre z nich będą bić w miejscu. Ponadto żywność może być najbardziej powszechne. Najważniejsze jest to piękny cały problem i nie zapomnij, że pierwszy przyciągnął uwagę sałatek, gorących i dużym zainteresowaniem, a desery i napoje naprawić cały obraz. To po prostu tak się złożyło, że nasi ludzie są jakoś częściej oceniani na podstawie wielkości stołu obecnością ptaków na tym. W związku z tym, obecność kurczaka jest wysoce pożądane. Jest to dobry wariant wypchane ptaki, co jest bardzo łatwe, można spróbować w kuchni. Aby to zrobić, wystarczy:

 • tuszy kurczaka, sól, kubek ryżu, masło, pieprz i szafranu.

Gotowanie jest konieczne tak:

 1. Tuszy płukania i osusz.
 2. Fig wrzenia w słonej wodzie na 10 minut przed pół stanu.
 3. Teraz trzeba opróżnić i płatki zmieszane z szafranem. Masa ta wypełnić kurczaka wewnątrz. Nogi powinny być starannie zawiązał, aby farsz nie wypadają.
 4. Kurczaka na wierzchu pieprzem i solą, szczotką z olejem i umieścić na blasze, która jest umieszczana w piecu i czekać na 1 godzinę. Chęć natychmiast widoczne dla rumianej skorupy i niepowtarzalny zapach.

To danie bez wątpienia będą głównie na zdobione tabeli i dokonać jej mąż po raz kolejny przepojone miłością do swojej „drugiej połówki”.