417 Shares 8872 views

Klocki dla celów innego obuwia

W produkcji obuwia nie można zrezygnować bez klocków – są one podstawą. Ich główna rola polega na dając buty i tak dalej. E. pożądanego kształtu jak nogi.


Zgodnie z klocków celowych na buty są głównym (aka zaostrzenie) i pomocniczy (Stretching, wykańczania, raspravochnye).

Aby utworzyć górną część garderoby „noga” przedłużające się stosować w celu zapobieżenia ewentualnej deformacji w procesie wykańczania – wykończeniowe

Podkładki do rozciągania butów zwanych nosze, są one wykorzystywane zarówno dla nowych i już od egzemplarzy używanych. Do przechowywania w domu, aby zachować wygląd tzw zastosowanych podkładek raspravochnye.

Przewlekłe wkładki do butów różnić się pod wieloma względami: długość, płeć i wiek, a ich przeznaczeniem, pełnia, konstrukcja, materiału, kształtu i wymiaru części piętowej łuk uniesienia. Podkładki do szycia obuwia (aka dokręcania) w samych butach do miejsca docelowego (w zależności od płci i wieku), podzielone na dziesięć grup. W każdej grupie różnią się długością. ochraniacze na buty są numerowane według systemu metrycznego, czyli długość w centymetrach stopy. Odstęp pomiędzy sąsiednimi numerów jest pół centymetra. Nawet te wkładki do obuwia, które są tej samej długości, może wykazywać różną szerokość (wymiar poprzeczny), który jest również, ponumerowanych od 1 do 7 (czasami 9).

Ale to nie wszystko! W zależności od kształtu łuku, wysokość uniesienia pięty i pięty, wkładki do butów dalej podzielić na kilka grup, bez kolców, niski (Elation do 2,5 cm), średnie (3-4 cm) wysokości (5-6 cm), bardzo wysoki (większy niż 6 cm), pięty. Wśród nich w zależności od konstrukcji nadal podzielone przez wsunięcie, jednoczęściowy przegubowy z przykładami ściętego klina.

Do szycia obuwia z tworzenia wewnętrznej półwyrobów podkładki ślizgowe stosowane. Cała stosowana do wytwarzania vyvorotnogo, z boku i sposób montażu drzewa sandałowego i wewnątrz obuwia dołu.

Podstawą klocków może być różnorodność materiałów. Przewlekły rodzaj wykonane z grabu i drewna bukowego. Podkładki przeznaczone do produkcji trzewiki, sandały, pokój, dla niemowląt i małych dzieci, buty, zwykle wykonane z brzozy. Są to naczynia metalowe i plastikowe.

Rozciąganie pad poglądów jest nieodzowne w przypadku, gdy trzeba dokonać naciągnąć buty lub buty, aby ich nie zdeformować. Urządzenie to pozwala na znaczne zwiększenie wielkości i zmieniania kształtu lakieru, skóry i zamszu drugiej obuwia wykonana z materiałów naturalnych. Materiały nie-naturalne, takie jak skóra syntetyczna, skutków takich nie powinno być poddawane. Z tego typu pad można rozciągnąć na długość i szerokość różnych części obuwia lub butów, z wyjątkiem urządzeń dźwigowych.

Gdy obecny na odciski łap, modzele, kości ostrogi , i podobne kłopoty rozciąganie staje się konieczna. Po tym wszystkim, to zrobi „ubrania dla stóp” wygodniejsze. Nakładki na rozciąganie są wyposażone w części śrub, które pozwalają dokładnie korekty.