730 Shares 1480 views

Bransoletki z koralików z rąk: oryginalne pomysły akcesoria

Kobiety zawsze marzą, aby wyglądać pięknie. I za to, że przyszedł z kosmetykami, wszystkich rodzajów tkanin, a także różnorodne biżuterii i akcesoriów. Niektóre z tych akcesoriów są bransoletki i koraliki wykonane z naturalnych kamieni i różnych koralików. Oczywiście, można je kupić w sklepie, ale o wiele bardziej interesujące i bardziej piękny wygląd bransoletki wykonane własnymi rękami. Aby to zrobić, należy dopasować szeroki wybór koralików: matowe, błyszczące, monochromatyczny lub wielobarwny.

Prosta bransoletka z koralików

Koraliki z kamienia sztucznego są dostępne i powszechnie używany materiał do wyrobu bransoletek. Bransoletki z koralików z rąk może zrobić, nawleczone na sznurek lub sznur koralików o różnych rozmiarach i kolorach. Co ciekawe będzie wyglądać nieco cienkie bransoletki na jednym ramieniu. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Bransoletka jeden wątek może być z jednego koloru, na przykład na niebiesko, druga – z drugiej strony, na przykład biały lub lila. I tak wątek na przemian kilka razy.

Bead Bracelet

Istnieje wiele opcji jak zrobić bransoletki z koralików ręcznie. Bardzo popularne bombki, tj bransoletki tkane koralik. To jest bardzo ciekawe, ale żmudna praca, która wymaga cierpliwości. Bardzo ważnym warunkiem tkania jest dobre oświetlenie w pomieszczeniu, ponieważ kuleczki jest bardzo małe perełki. Istnieje wiele metod tkackich fenechek na przykład: prosty schemat fenechki – tic. Jest podstawą dla wielu innych, ale sam w sobie wygląda bardzo interesująco. Wykonywane na motywie z dwóch pasm. Po pierwsze, na linii 4 umieścić na kulkach. Na samym końcu drugiego zgrubienia jest gwintowany żyłki i dokręcić, aby doprowadzić do pierścienia lub diament. Wtedy na jednej części żyłki nawleczone dwie perełki, drugi – jeden. Drugi koniec żyłki przepuszcza zewnętrznej zgrubienia pierwszej linii i dokręcić ponownie. Różne bransoletki z koralików z rąk mogą być tkane na podstawie tego programu. Dodatkowo, Fenichka będzie dobrze wyglądać na naszyjnik, klamerką lub broszki.

Bransoletka z elementami dziewiarskich

Jeśli wiesz, czy chcesz nauczyć się szydełkować, można spróbować zrobić bransoletki z koralików z rąk z elementami dziewiarskich. Aby to zrobić, trzeba będzie podpiąć cienkie, nici nici, koraliki, nożyczek i igły. Z igłą nawleczone na paciorki rezerwowych nici i dłuższych krawędzi: jedna krawędź jest krótsza, a drugi koniec – długość perełek nerwowym. Szwy szydełka do ilości równej ilości kulek, a następnie dzianiny liczba kolumn, bez SC. Po tym wziąć wątku nawleczone koralików i jej provyazyvaem każdy z perełek w pętli. Druga strona zapiąć bransoletkę, dzianiny liczba kolumn, bez sc. Teraz trzeba tylko zrobić zapięcie – bransoletka i gotowe.

Teraz, gdy wiesz , jak zrobić bransoletki z koralików. Dla początkujących needlewomen przyjrzeliśmy procesie podejmowania bransoletkę z elementami dziewiarskich i prostego akcesorium kulek, więc trudności są teraz powinny się pojawić. Te dekoracje będą podkreślać swoją indywidualność i poczucie stylu, które pomogą Ci wyglądać oryginalnie. Ciesz się swoją robotę!