428 Shares 4117 views

Tajemnice „bear hunter”, czyli jak otworzyć drzwi bez klucza


Wyobraźmy sobie sytuację: zgubiłeś klucze do mieszkania … z pierwszych pytań, które przychodzą na myśl: „Jak mogę dostać się do domu? Straciłem klucze, jak otworzyć drzwi? „I tak dalej. N. każdy, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji, istnieją co najmniej dwa wyjścia. Nasz problem ma też kilka rozwiązań. Na przykład, można wezwać ratowników, a drzwi zostaną otwarte wkrótce. Jednak psują jej beznadziejnie turbin lub noży. Następnie pojawia się nowe pytanie: „Jak spać w mieszkaniu bez drzwi” Ty nawet nie być w stanie nieobecny w celu zaradzenia sytuacji. Innym rozwiązaniem problemu – jest wezwać specjalistę do awaryjnego otwierania zamka, ale tam jest taka osoba w swoim mieście? Być może nie. Istnieje, oczywiście, szansa, że nie będzie spetsialisty- „Bugbears”, w którym to przypadku go wśród znajomych – najbardziej poprawne rozwiązanie tego problemu. Pomogą one otworzyć drzwi mieszkania bez klucza.

My najpierw opisać, jak otworzyć drzwi bez klucza, na przykład, na klatce schodowej. Elementarne blokuje działanie pompy są często instalowane na drzwi, drzwi garażowych i (rzadko!) Na drzwiach mieszkań. Klucze te „zamki” są dwojakiego rodzaju – płaskie i okrągłe. Blokada tego typu jest otwierany bardzo szybko. Aby to zrobić, trzeba będzie ołówek i młotek. Jeśli nie masz pod ręką ołówek, a następnie zerwać pobliskiego drzewa gałąź, według średnicy odpowiadającej zwykłym ołówkiem. Młot można zastąpić zwykły kawałek kamienia lub cegły. Włóż kij (stick) w dziurkę od klucza i ostro uderzyć go młotkiem (cegła). Wszystko pierwsza blokada jest otwarta. Jednak to jest konieczne, aby usunąć i demontować blokadę, aby wyodrębnić szczątki drewna, ale mówi się, Carlson, nie ma nic – to zhiteyskoe.Rassmotrim sposoby otwierania drzwi bez klucza. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że istnieją różne rodzaje urządzeń blokujących, a każdy z nich wymaga własnego podejścia. Aby dowiedzieć się, jak otworzyć kilka zamków, omówię w tym artykule. Dlaczego tylko niektórzy? Ze względu na otwarcie, na przykład urządzeń takich jak fińska ( „Abloy”) suvaldniki blokującego ( „Cerber”, „The Guardian”) i wiele innych, konieczne jest posiadanie specjalnego narzędzia, pewną wiedzę i, co najważniejsze, umiejętności.

Zwróćmy się teraz do zamków typu pin (angielski, „laser” i m. P.). Jak otworzyć drzwi bez klucza, jeśli jest on osadzony przypięte blokadą? W tym przypadku, tylko dwie opcje. Pierwsza metoda jest nazywana „bampovy”. Aby otworzyć zamek w ten sposób, że potrzebny jest klucz, który pasuje do profilu swojego zamku (można wypożyczyć komplet kluczy z sąsiadami lub spojrzeć na pęczek kluczy z urzędu lub ogród) i jakiś przedmiot do strajku (przejdź mały kamień, ale jest to najbardziej wygodny w użyciu wkrętak). Włóż klucz do zamka na około trzy czwarte palce lewej dłoni, aby małe zakłócenia na klucz, podczas gdy prawo nakłada na niego cios śrubokręt obsłużyć. Od pierwszej chwili, że jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, ale jeśli stosuje się wytrwałości, to masz szansę. Nawet początkujący otwarte zamki „bampovym” metoda, po krótkiej sesji treningowej.

Opiszemy teraz drugi sposób jak otworzyć zawleczkę blokującą. Jednakże sposób ten jest odpowiedni tylko dla „lazernikov” (podwójne i jednorzędowym). Aby to zrobić, trzeba małych szczypców i kawałka metalu nożyc metalowych (odpowiednie cyny) o grubości około 0,5 mm. Wycięte z płyty metalowej, na szerokości odpowiedniego klucza. Łuki jej szczypce: profil powinien przypominać falę lub pilnik do paznokci. Włóż ją do studni zamku, nagle doprowadzić do zatrzymania (jak „bampovy” metody) i spróbować delikatnie obracać. Dla tej metody również wymagane szkolenia.

Więc uznać najprostszy sposób, aby rozwiązać problem, jak otworzyć drzwi bez klucza. Jednak w każdym przypadku niezbędnych szkoleń. Nie czekaj, kiedy straci swoje klucze, zacząć ćwiczyć teraz.

Aha, zapomniałbym o najważniejszym: otwarcie drzwi innych bez wiedzy właściciela jest surowo zabronione przez prawo w każdym kraju! Należy o tym pamiętać.