752 Shares 1107 views

Chińskie malowanie krok po kroku

Od czasów starożytnych, Chiny pozostał charakterystyczny nawet niezależnie od liczby najeźdźców i wpływem kultur krajów sąsiednich. Przeciwnie, jest on mający ogromny wpływ na nich. Chińskie malowanie krok po kroku badano w Japonii, Korei i innych krajach azjatyckich. Jednak współczesny człowiek jest trochę zmęczony kultury europejskiej, z jego niezwykłych i surrealistycznych obrazów. Kto jest za łagodny, naturalny, naprawdę piękne.


Chińskie malowanie krok po kroku został intensywnie badane w trakcie manicure, ponieważ stosując tę technikę, można tworzyć piękne kwiaty , a często nawet motyli. Właściwie, to jest głównym tematem na rysunkach. Chińska technika malowania jest bardzo proste i możliwe nawet dla początkujących. Jedyną rzeczą, która jest wymagana – jest trochę staranności i praktyki.

Chińskie malowanie technika podobna do Petrikov malowania przy użyciu głównych elementów podstawowych w tworzeniu całych obrazów. Jednak w pierwszym przypadku, kolory są bardzo naturalne.

Główne wymagania dla tej techniki:

  • Szczotki do chińskiej liście musi być płaska, z płaskim lub skośnym brzegiem;
  • Lepszy kontrast kolorów i wybrać lub połączone ze sobą, albo ciemne i jasne odcienie koloru;
  • Szczotki do chińskiego malarstwa powinno być sztuczne, ponieważ w procesie naturalnego włosia szybko rozpada z powodu znacznego nacisku na płaszczyźnie;
  • Podczas malowania na rękę pewno trzeba dobrą prasę, nawet drobne linie malować szczotkę boczną powierzchnię;
  • Kolory na szczotki zwykle rekrutowani z palety;
  • Paleta może być dokładnie mieszane w celu utworzenia linii sąsiedniej cieniu walcowania;
  • Jeśli wpiszesz bez palety kolorów, jeden stos należy zanurzyć kąt dla pierwszego koloru (połowa szerokości pędzla), który powinien być od dołu, a druga – w innym kolorze, trochę uzależniony od pierwszego malowania.

W ten sposób, krok chińskich malowanie po kroku:

– Pierwszym elementem, który oferowany jest przez wielu specjalistów – to mały łuk lub tęcza. Je, naciskając cienką krawędź szczotki do obrabianej powierzchni, a następnie lekko wznosząc, położyć pędzel na całej szerokości rozciągają się do góry w łuk i rolki szczotki na drugiej wąskim boku.

– Drugi element – jest taki sam jak poprzedni, tylko jest on wykonywany w lustrzanym odbiciu poziomo. Wynikiem jest rura. Ważne jest, aby rozpocząć i zakończyć element w tych samych miejscach, gdzie poprzedniego.

– Ponadto na tej samej zasadzie wykonanych płatków, po prostu rozciągnąć ich więcej. Można do tych celów używać szerszego pędzla.

– Kolejny ładny efekt można uzyskać, jeśli trzyma pędzel, wykonując ruchy faliste. W zależności od gładkości może opuścić efekt prążkowane powierzchni i fali świetlnej.

– Po treningu można łączyć ze sobą nie 2, ale 3 kolory. W tym przypadku, na czubku jednego z kolorów jest odcień ciemniejszy. Więc można zrobić płatki kwiat z ciemnym Midway.

Jeśli zdecydujesz, że chińskie kroki malarskie – jest to bardzo skomplikowany proces, to nie. Elementy nieco i po dowiesz się jak wykonać podstawowe, można eksperymentować z tworzeniem skomplikowanych zwrotów akcji i pozostawia z cienkimi końcówkami. W razie potrzeby, wszystko to można szybko nauczyć. Chińska technika malowania jest podstawą dla wielu specjalistów manicure ze względu na swoją prostotę i szybkość wykonania, a jednocześnie ma bardzo piękny i wyrafinowany wygląd do użycia gwoździ.

Ale zanim robi manicure w tym stylu, podstawowych uderzeń trzeba nauczyć się jak kawałek papieru. Lepiej, jeśli będzie to mocno, jak Zacisk szczotka może łatwo zniszczyć bibułki.

Podstawowe kolory są wybierane dla elementów kojących naturalnych odcieniach, ponieważ to z nich uzyskuje naturalne i delikatne kwiaty. Ponadto farba sprawie koniecznych momentach brokatu lub jasnych kolorach. Można również użyć cekinów, kamieni i innych ozdób, ale chiński obraz jest tak dobry, że nawet bez dodatków wygląda niesamowicie.

Powodzenia w pracy i piękny manicure dla Ciebie i Twoich klientów!

135 shares 1358 views
263 shares 1672 views