658 Shares 7054 views

zima leszcz

Dzień połowu leszczy w jeziorze w zimie, rozpoczyna się od wyboru lokalizacji. Jak zwykle, wszystkie dobre miejsca są testowane przez amatorów z połowów zimowych, a tam jest duży odsetek prawdopodobieństwo, że jest to dobre miejsce rybacka leszcz zebranych dużą leschatnikov firmy, a pełną parą zimowego połowu leszczy. Ale nie opierają się w dużej mierze od poziomu odniesienia, ponieważ normalny gryzienie może być dwa lub trzy osoby, a reszta może pracować bez przyrządzie wyników.


Zimą ulubionym miejscem dla leszczy siedliska są głębokie miejsca, więc przybyciu na zaporze należy próbować ustalić dolną topografii. Aby to zrobić, należy wywiercić liczbę otworów, począwszy od wybrzeża i poruszający się w kierunku środka zbiornika przez odległości około dziesięciu do piętnastu metrów. Konsekwentnie wykonywania pomiaru głębokości, znajdziemy go upuszczać niektóre z miejsc, w tym obszarze możemy wywiercić kilka otworów, aby znaleźć „stoisko” – to znaczy, gwałtowna zmiana głębokości dna. Jest to miejsce i jest ulubionym miejscem leszcze w poszukiwaniu pożywienia. Jeśli środek stoisku istnieje poziomie horyzontalnym (stół leszcz), niewielkie rozmiary, mogą radować – połów jest dzisiaj.

Po wybraniu lokalizacji i wiercenia wymaganą liczbę odwiertów, zima leszcz rybacki wchodzi przynętę faz. Nie trzeba od razu budować swoje wyliczenia na bardziej aktywny leszcze, czasem pierwszy kęs, można czekać kilka godzin. Ale w tym przypadku nie jest konieczne do paniki, ponieważ rybacki zimą leszcza jest przeznaczony dla wszystkich światło dnia, a na pewno złapać podjąć. A teraz to jest szczególnie ważne, aby nie pokazać litość i upuść do przynęty, i dostarczyć do dolnych trzech lub czterech garści „brudnej ćmy”. Więc to nazywa Bloodworms gruntu – przynęty, który jest łatwy w obsłudze, dość powszechne i ma dobre wyniki. Oczywiście, w sklepach można znaleźć wiele różnych zanieczyszczeń i przynęt, które nie są tak złe, ale nie zawsze wyróżniają się skutecznością.

Dlaczego wymieszać z glebą jokera? Po pierwsze, przepływ Bloodworms jest mniejsza niż jego kilka podzielona na trzy lub cztery części podłoża. Po drugie, z koryta, dostarczanego do spodzie, ziemia zaczyna być zmywane, i taki, że ryby leszcze lubi zmętnienia pojawiły. Dozirovat przynęta jest konieczne – aby rozpocząć do trzech porcji, a następnie stopniowo, po dwudziestu lub trzydziestu minut, dodać kolejne.

Oczekiwanie na pierwszy kęs, który nie może się zdarzyć wkrótce zaczniemy konfigurować cały sprzęt zimowy do połowu leszcza. Każdy leszcz zima myśliwy konfiguruje jeden z prętów walki do połowu aktywny, a dwa lub trzy pręty do stanu pasywnego. Oznacza to, że jeden pręt wyposażony rybaka jig wytwarza aktywną grę, a pozostałe są powyżej dziury w stanie spoczynku, a im tylko monitorowane. Dla rybackiego pręta, który jest aktywny, to korzystnie stosuje się mrówki, w którym dwa haka tri mól. Do wędek, które są w stanie pasywnym jest najlepsza „diabeł”, który jest zawieszony na linii w określonym kątem, w takiej sytuacji jest bardzo atrakcyjny dla leszczy.

Kiedy zima bieg do połowu leszcza są ustawione, trzeba podnieść wędkę do działania i przystąpić do gry gładkiej przyrządzie. Jeśli obserwuje się zgryz, nie martw się, i trochę poczekać, gdy przynęta zacznie działać na serio. Teraz leszcz rybacki zima przechodzi w stadium materialnego. Pierwszy z nich, a następnie do innego połowów przytakuje rod zaczynają drżały. Kto nie potrzebuje bardzo ostre, ale raczej rozległa wymiata w chwili zatonięcia lub odwrotnie podnoszenia prętów. Dwie minuty bezkompromisowej walki – i pierwszy leszcz już drży na lodzie.