425 Shares 3020 views

Jak zrobić niespodziankę z „Kinder Niespodzianka”: bukiet, tort, pszczoła?

Niespodzianki jak wszystko, więc większość dzieci po prostu szaleję czekoladowych jajek, wewnątrz którego znajduje się mały pojemnik z jasnym zabawki. Wielu rzemieślników nawet wiedzą, jak sprawić niespodziankę z „Kinder-niespodziankę”. Jeśli jesteś zainteresowany w tym temacie, co następuje kilka sposobów wytwarzania rękodzieła wykonane z samych i ich opakowań, a także pyszne i piękne ciasto z tej samej nazwie czekoladowych jajek.

Hack "Birdie"

Na pytanie, jak sprawić niespodziankę z „Kinder Niespodzianka”, odpowiedzi mogą być ustawione. Na przykład, jeśli masz pod ręką kilka białych piór, farby akwarelowe, „oczy” dla rzemiosła lub dwóch czarnych koralików, kilka minut można zrobić śmieszną kurczaka. Potrzebny będzie również kawałek czerwonego papieru lub tektury aksamitu, z których należy wyciąć dziób. Piórami kolorową ptaków lub puchu muszą być malowane na żółto i wystaje do pojemnika, jak klapy. Następnie trzeba dodać oczu i dzioba. Cały kurczak jest gotowy. Jest możliwe, aby przedstawić, aby skorzystać ozdobić stół wielkanocny lub powiesić na ścianie w pokoju dziecka lub nad swoim łóżeczku.

sól

A wiesz jak sprawić niespodziankę z „Kinder-niespodziankę” w postaci Solniczka? Z pewnością teraz zastanawiam się, że oni sami nie myśleć o tym! Ale ten pomysł jest tylko na powierzchni. Aby wdrożyć dostatecznie zrobić kilka otworów w wieczku pojemnika i pomalować farbami wodoodporne, na przykład pod khokhlomu.

Hack „Żyrafa”

Pojemników „Kinder Niespodzianka” i koktajl konwencjonalnych lamp można dokonać drobnych żyrafa. W tym celu, stały znacznik na pojemniku remis charakterystykę skóry żyrafa. Wycięte z kanalików koktajl 5 sztuk o długości 8-9 cm. Pojemnik sprawia, że otwory i włożeniu „nóg”, a „szyi”. Z końcówką, która jest splecione kaptur dokonać pysk. Przymocować go do „szyi”. Korzystanie perełki kleju stałe na twarzy zamiast oczu i uszu. Grube nici żółtym splatane w warkocz za pomocą kawałka drutu. Po zakończeniu, włóż „ogon” otworu w „zad” żyrafa.

Hack "Matryoshka"

Etui do zaskoczenia zabawki mogą być włączane w tradycyjnej rosyjskiej lalki. Aby to zrobić, trzeba wyciąć papier kolorowy twarz, ramiona i fartuch. Dane te powinny być wklejone na pojemniku, rysować oczy na twarzy i jamy ustnej, a zdobią kwiaty fartucha lub kolorowe ozdoby.

"Mignon"

W ostatnich latach w Hollywood powstały bajki o wszelkiego rodzaju potworów i fantastycznych stworzeń, z których wiele jest bardzo lubiący dzieci. Na przykład, jestem pewien, że wiele dzieci będzie podekscytowany kiedy im powiedzieć, jak zrobić niespodziankę z „Kinder-niespodziankę” w postaci sługi. To bardzo proste! Trzeba będzie ukryty pojemnik na jajka czekoladowe, oczy, trwałe czarnym markerem i niebieskim wodoodporną farbą. Z jajkiem przedstawiają kombinezony, jak sługusów. Klejone markerem narysować oczy i okulary i usta. Wszystkie – zabawka jest gotowa!

Jak zrobić ciasto „Kinder Surprise”

Prawie wszystkie dzieci i większość dorosłych miłość wypieki. Jeśli Twoje dzieci uwielbiają czekoladowe jajko z zabawką w środku, mogą zadowolić kolorowy tort.

Przed dokonaniem duży „Kinder Niespodzianka”, należy najpierw upiec 5-6 okrągłe ciastka z kwaśną śmietaną, jak zwykle. Następnie ugotować śmietaną 1 szklanka śmietany, 250 g sera, 3-4 łyżki. l. Cukier puder, 1 łyżka. l. syrop klonowy. W tym bitej śmietany z cukrem pudrem, aż mieszanina zgęstnieje Curd rozciera się przez sito, dodać syrop klonowy i wstrzykiwane do masy krem skrzepu.

Z wstępnie upieczone ciasta są wycięte okręgi o różnych średnicach. Promazyvaya śmietana, pasta do smarowania „dane”, na siebie, a górne warstwy są utworzone z części skrawki, walcowana w sposób spiralny (w celu należy uzyskać przypominający piramidy o podstawie stożkowej konstrukcji). Pozostałe kawałki ciasta miele, miesza ze śmietaną i tego „cement” rozmazany na wierzchu ciasta, dając kształt jajka.

Cukru pudru z dodatkiem żelatyny, wody, soku z cytryny, jak również niewielką ilość oleju (aby zapobiec szybkiemu suszeniu) przygotowanie lany, przechylenie i ciągnąć „jaja”, przycinanie nadmiar w bazie. Z tego samego materiału odpowiednie litery są cięte kwiaty i ozdoby do bazy. Jeśli chcesz dodać lany „etykiety” z imieniem dziecka, które zostało przygotowane na torcie.

Jak zrobić pszczołę z „Kinder-niespodzianką”

Etui do plastikowych zabawek, które jest w środku jajka czekoladowe, może być podstawą do różnych projektów rzemieślniczych. Na przykład, ponieważ dostaje śmieszne pszczół, które można zawiesić na łóżeczku telefonów komórkowych zamiast noworodka. Najprostszym wykonaniu wymagałby minimum wysiłku, a jego produkcja musi tylko pojedyncze włókno, wiele pojemników, czarny klej szerokości taśmy od około 0,5 cm (to jest możliwe zastąpienie pożądany kolor taśmy, pocięte na paski), kulki kleju do oka Kalka czarny pióro i anteny drut.

Etui na śmiejących atrakcyjne malowania twarzy i sklejone oczy. Pojemniki owinięte taśmą klejącą, aby uzyskać paski pszczoły. Kalka z wyciętych skrzydeł, sporządza swoje kredki i mocowana do etui. Druty z anteny. Igła, ogrzewa się ognia i przekłuwanych pojemników dodaje anten, wiązanie końce wąsów na wewnętrznej stronie w guzków. Wykonać otwór dla linii i powiesił pszczołę. Jeśli chcesz się włamać odwrócił bardziej wyraziste, można dokonać owada łapki czarne cienkie wstążki. W tym celu pojemnik jest przebity w odpowiednich miejscach, gwintowane przelotowe segmentów taśmy i długości 5 cm od obu końców związane w wąskich wiązek.

bukiet

W ostatnich latach bardzo popularne słodycze niezwykły design. Na przykład, można zrobić kilka „Kinder Niespodzianka”. Ci, którzy już złożyli kwiaty słodycze, poradzi sobie z tym zadaniem bez żadnych problemów. A nawet jeśli nie masz doświadczenia, nauczyć się zbierać bukiety nie są trudne. Trzeba będzie krepy papieru, kleju, drewniane szpikulce, papier pakowy, taśma zielone wstążki, a niektóre przedmioty do dekoracji, takich jak motyl.

Aby kwiat, papier falisty trzeba wyciąć 5 płatków nieco dłuższy niż „Kinder-niespodziankę”. Każdy z nich musiał zginać i umieścić na jajka u podstawy przekręcić i zabezpieczyć szaszłyków. Wtedy „łodyga” trzeba owinąć taśmą izolacyjną, aby zebrać kwiaty w bukiecie, owinąć kwiatowy papier, zawiązać wstążkę i motyl do dekoracji.

Słodki prezent z zabawkami

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób sprawić niespodziankę z „Kinder-niespodziankę” w postaci bukietu, możemy doradzić i opcja z zawartością pojemników. Do jego produkcji, „jajko” powinny być zapakowane w przezroczystą folię i przymocować florystyczny szaszłyki. To samo należy zrobić z 5 miniaturowe zabawki farszu. Następnie należy zebrać wszystkie „kwiaty” w bukiecie, z „Kinder-niespodziankę” w centrum i jest otoczony przez duże liści, wyciętych z tektury falistej. Na koniec można ozdobić swój bukiet wstążki wiązanej w dziobie u podstawy.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić „Kinder Niespodzianka” jako podstawa do oryginalnych artefaktów i będzie w stanie zadowolić swoją rodzinę niezwykły dar.