555 Shares 4528 views

Jak zrobić dziurę w pasie własnymi rękami?

Jak wykonać otwór na taśmie? Niechlujstwa wydajność pracy w tym przypadku jest w stanie całkowicie zepsuć wygląd produktu. Dlatego przed przystąpieniem do realizacji zadań, które trzeba zrozumieć, jak dziurę, jakie narzędzia będą potrzebne. Następnie pod uwagę kilka wskazówek, które pomogą zrozumieć, w jaki sposób wykonać otwór w pasie.

Zastosowanie specjalnego stempla

Jak wykonać otwór w pasie jak najbardziej dokładne? To uderzenie skórę. Aby zakupić takie urządzenie może być stosunkowo tani w dowolnym punkcie sprzedaży narzędzi do robótek. Nie mylić ze średnicą stempla, idąc za jego zakupem, trzeba wziąć pas z nim. Jeśli chcesz zrobić kilka dziur w pasie, jest to niezbędne do zakupu instrumentu z jednorazowymi końcówkami o różnych rozmiarach.

W ramach przygotowań do pracy niezbędnego do oznaczenia płaszczyzny taśmy, zmierzyć odległość od linii pomiędzy otworami fabrycznymi. Następnie należy przełożyć na tej samej części samolotu i oznaczenia miejsca przyszłych otworów.

Przed użyciem dziurkach na skórze, konieczne jest, aby naprawić pasek tak, że stoi w stanie rozciągniętym. Następnie wystarczy, aby końcówkę stempla do obszaru docelowego i mocno ścisnąć rękę. Relax puncher skóra jest konieczne, jak tylko jej elementy są całkowicie proshyut materiał.

Gwoździe i młotek

Jak zrobić dziurę w skórzanym paskiem? Najprostszym rozwiązaniem jest tutaj jako penetracji otworów paznokci. Najważniejsze – początkowo w celu określenia lokalizacji przyszłych otworów wykonują odpowiednie pomiary. Robić notatki w odpowiednich miejscach, za pomocą długopisu lub markerem jest wystarczająca.

Prace wykonywane są w następującej kolejności:

  • wybrany odpowiedni gwóźdź, którego średnica powinna w przybliżeniu odpowiadają wymiarom otworów w elemencie fabryki;
  • pas usytuowany na płaskiej powierzchni deski;
  • czubek paznokcia jest instalowane w uprzednio wyznaczonym punkcie;
  • uruchamiania wielu akcentowane uderzeń na pokrywce paznokcia, podczas gdy jego pręt całkowicie uszyć pasek;
  • paznokci obracać wielokrotnie w grubości skóry, a następnie ostrożnie wyjęte ze szczypcami.

Po zakończeniu prac, to jest pożądane, aby proces powstały brzeg otworu w neutralnym kolorze kremowym butów. W ten sposób jest możliwe, aby złagodzić postrzępione krawędzie materiału w miejscu przerwy.

wiertarka elektryczna

Myśląc jak zrobić otwór w taśmie, należy rozważyć możliwość korzystania z wiertarką. Uważając, może być użyty do zupełnie gładkich, dokładnych otworów.

Na początek zaleca się naprawić pas, przyciskając końce ważkie cargo. W tej części, która zostanie potraktowana, musi być umieszczona na płaskiej, twardej powierzchni, takich jak drewnianym barze.

Aby określić optymalny rozmiar wiertła, wystarczy ręcznie wstawić niektóre poszczególne średnice prętów w istniejących otworów w pasie. Zaleca przystanek na wiertle, który będzie na tyle ciasno, aby pasowały do otworu.

Jak zrobić schludny otwór w taśmie z wiertarką? W tym celu konieczne jest, aby zrobić wstępną lekkie wgniecenie w miejscu docelowym za pomocą końcówki ostrym nożem. W rezultacie, wiertło nie będzie skakać na boki w trakcie pracy.

Prodelyvat począwszy dziurę, trzeba dokonać krótkoterminowy uruchamia mechanizm wiertła. Tak więc możliwe jest, aby zminimalizować ryzyko, że niechlujstwa dziury.

szewstwo szydło

Aby poradzić sobie z zadaniem pomocą szycia obuwia, trzeba najpierw zaznaczyć samolot pasa. Następnie, produkt powinien być umieszczony na wystarczająco twardej płaszczyźnie, która w tym samym czasie być w stanie złamać podpowiedź. Umieścić na taśmie można zagęścić glebę lub kawałek pianki.

Po tym następuje, aby otwór w zszywania krawędzi pasa. W razie potrzeby należy poszerzyć średnicy otworów w każdej odpowiedniej metalowego pręta. Kawałki materiału, uformowane na wewnętrznej stronie produktu po penetracji, może być starannie cięcia nożyce do paznokci.

Przydatne rady i ostrzeżenia

Istnieje kilka wskazówek do naśladowania, który ułatwi zadanie i uniknąć zranienia:

  1. Starając się znaleźć rozwiązanie, jak zrobić dziurę w pasie, nie ma potrzeby uciekania się do stosowania konwencjonalnej kuchennym nożem lub nożyczkami. Zastosowanie takich łopatek nie pozwalają na stworzenie schludny dziurę.
  2. Przebijając szorstką grubość skóry może być sporym wyzwaniem. Dlatego przy użyciu dziurkacza może wziąć z pomocy partnera.
  3. Wykorzystanie improwizowanych środków, takich jak młotek i gwoździe, szydło lub wiertarka, nie wymaga dodatkowych kosztów. Jednak operacja specjalnych narzędzi przeznaczonych do pracy, pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale również zmniejszyć ryzyko przypadkowych obrażeń.
  4. Przed przystąpieniem do otworów penetracyjnych w produkcie skóry w jakiś sposób, może warto wcześniej przeszkoleni, stosując segment starego materiału odpadowego.

podsumować

Więc zorientowali się, jak zrobić dziurę w pasie. Określone w decyzji składania nie dokonania uciekania się do warsztatu. Najważniejsze – do pracy powoli i równie starannie, jak to możliwe, tak aby nie zepsuć produkt.