615 Shares 5004 views

Umieszczenie trike własnymi rękami! pasemka

W tej chwili ten rodzaj rozrywki, jak lotniarstwo, powoli zyskuje popularność w Rosji. Obecnie istnieje wiele sklepów, które sprzedają tego sprzętu i instruktorzy nauczaniu tej jednostce zarządzania. Jednak koszt takiej przyjemności czasami zbyt duża, więc dzisiaj będziemy patrzeć na pytanie „jak zrobić trike własnymi rękami.”


materiały

Wszystko, co potrzebne do przygotowania w pierwszej kolejności, to okładzina, liny rozciąganie i szkielet. Mówiąc o kable. Kiedy zbierzesz trike z rąk, nie skąpić na tych instrumentach, ponieważ zależy to od twojego zdrowia, a nawet życia, jakości i niezawodności zmontowanej konstrukcji sobą. W związku z tym, że kabel musi być zgodne ze wszystkimi normami i wymogami wysoką wytrzymałość i ochronę przed nagłym rozłączenia karabinka. Oczywiście, to nie powinno być rozdarty, więc zakupić tylko sprzęt, do którego posiada wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty, a sklep w sklepach, jak to możliwe, raczej niż na rynku.

Ponieważ dla skóry materiał musi także charakteryzować się dużą wytrzymałością. Tutaj, jednakże, ten termin ma na jego odporność na obciążenie wiatrem, która jest narażona klatkę podczas lotu. A najlepiej kupić specjalną ściereczkę żeglarskie: to jest coś, co na pewno nie rozerwać najbardziej niespodziewanym momencie. Metalowa struktura powinna być lekkie i jednocześnie silne. Zbyt obciążać Trike (wykonany własnymi rękami) nie powinna być, jak to będzie tylko pogorszyć jego sterowność i zwrotność w ogóle.

złącza

W tym miejscu należy również skupić. Przy projektowaniu struktury poprawnie obliczyć liczbę miejsc dla złączy. Na to, jak dobrze przemyślane ich pozycja zależy od siły i masy całego urządzenia.

Co jeszcze trzeba zwrócić uwagę?

Kołysanie wzdłużne i poprzeczne rury do połączenia z przodu urządzenia. Uczyni to szybowiec z silnikiem bardziej opływowy, a zatem i aerodynamiczny. W tej konstrukcji górna część masztu muszą być dołączone, które służą jako nośnik dla przewodów stałych. Instrumenty boczne powinny być zamontowane na widelec na bazie konstrukcji szybowca. Pamiętaj, że wszystkie te elementy muszą być umieszczone oddzielnie od przewodów. W przeciwnym razie w przyszłości doprowadzi to do powstania dodatkowych złączy, która jest obarczona pogorszenia aerodynamiki podczas latania. Mechanizm kierowniczy musi być zamocowane w trikes, ruch uchwytu powinny być łatwe do wykonania jedną ręką. W ostatnim etapie do konstrukcji odcinek pokryciowego.

Wreszcie, aby odpowiedzieć na ważne pytanie: „Ile jest trike w sklepach” W zależności od producenta i parametrów technicznych silnika, jego cena może się wahać od 50 do 160 tysięcy rubli. W rzeczywistości, zbierając trike własnymi rękami, można zaoszczędzić nawet połowę tej wartości.