887 Shares 8260 views

Co i jak malować skórzaną kurtkę w domu

Wiele zakup skórzanych, po prostu zapomnieć, że takie produkty z czasem tracą swój wygląd. Zdarte i połysk stopniowo zanika. W każdym razie, pogorszenie wyglądu produktu nie można uniknąć. A stanie się to w ciągu zaledwie kilku lat. Po farbą fabryki stopniowo slazit. Ponieważ farby skórzanej kurtce w domu?

Mogę malować?

Każda kobieta może odzyskać atrakcyjności skórzaną kurtkę malując go. Mnóstwo opcji. Ale sposób, aby tylko dwa. Obecnie barwienie kurtki skóry przeprowadzane za pomocą aerozolu lub ciekłej farby.

Ale nie próbuj zmienić kolor produktu. Jeżeli kurtka w kolorze czarnym lub odcieniach szarości, a spray należy stosować ten sam ton. W przeciwnym razie produkt zostanie całkowicie zniszczony. I to nie będzie nic robić.

specjalnego sprayu

Tak, jak farbować skórzaną kurtkę w domu przy użyciu farby w sprayu. Sposób ten jest uważany za najłatwiejszy. Aby przeprowadzić malowanie będzie potrzebował co najmniej kilka puszek farby jednego koloru. Zgodnie z instrukcjami, aby zastosować skład produktu jest konieczne, na wolnym powietrzu, a nie w pokoju. Mimo to, należy stosować środki ochronne, takie jak prosty lub maski respiratora. Eliminuje to prawdopodobieństwo kontaktu z dróg oddechowych. Ponadto, należy pamiętać, że skład w puszce podczas opryskiwania dostanie nie tylko kurtkę, ale wszystko, co znajduje się w pobliżu. Dlatego otaczające przedmioty, można przykryć folią lub zamknąć papier. To nie będzie zbędny i zwykłe bawełniane rękawiczki. Chronią skórę.

Co zrobić z produktem

Przed rozpoczęciem malowania należy przygotować miejsce. Przechowywać produkt w swoje ręce i zastosować strukturę obszarów problemowych nie jest bardzo wygodne. Jeśli stawiamy kurtkę poziomo, farba jest rozprowadzana nierównomiernie i wyschnie z wyraźnymi wadami bieżnika. Dlatego najlepszym rozwiązaniem – to powiesić produkt regularnie wieszaku.

Ale to nie wszystko. Powiesić produkt, czego potrzeba, aby nie kolidować z owczarni, a dno nie powinny dotykać podłogi. W przeciwnym razie tusz zostaną usunięte.

Jak stosować makijaż?

Ponieważ farby skórzana kurtka w domu nie jest tak prosta, należy przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim, produkt musi być oczyszczony z brudu i oczywiście pyłu. W tym celu, powierzchnię należy przetrzeć wilgotną gąbką tylko nieznacznie, ale nie mokre. Następnie można rozpylać zawartość pojemnika. To powinno być wykonane w odstępie od płaszcza około 20 centymetrów.

Malarstwo skórzane kurtki muszą być wykonywane ze szczególną ostrożnością. Zastosuj składu się równomiernie na całej powierzchni. W tym samym czasie opieki muszą być podjęte, aby nie pojawiają się plamy. Jeśli nie można ich uniknąć, konieczne jest, aby usunąć nadmiar farby, lekko dotykając gąbki. Podczas natrysku, nie zapomnij o kołnierzu i pod pachami.

Po malowaniu produkt należy pozostawić na godzinę. Podczas tego krótkiego okresu czasu kompozycja jest całkowicie suchy. To wszystko, kurtka jest gotowy do użycia.

Jak używać proszku

Tak, jak farbować skórzaną kurtkę w domu za pomocą proszku? W każdym sklepie specjalności oprócz proszku aerozolu jest sprzedawany. Aby z niego skorzystać należy wykonać następujące kroki.

Pojemnik trzeba wlać trochę ciepłej wody i dodać barwnik – proszek. Otrzymaną mieszaninę należy dokładnie i w sposób bezwzględny kolejność filtrów mieszane. Spowoduje to usunięcie wszystkich grudek z kompozycji barwiącej. W przeciwnym razie, spust będą malowane ciemne plamy, które są dalej nie uda.

Farba skóry – czarny, biały lub brązowy – łatwo wytworzyć. Po wymieszaniu w zbiorniku trzeba wlać kilka litrów wody. Naczynia z roztworu powinna wrzeć i ochłodzić do temperatury 45 ° C Jeśli roztwór jest gorąco, skompresowany produkt skórzaną, a następnie traci swoją wytrzymałość i elastyczność.

Jak przygotować swoją kurtkę?

Produkt powinien być umieszczony przed malowaniem w wodzie przez kilka godzin. Skóra powinna być dobrze zaimpregnowane. W przeciwnym razie, w miejscach, w których produkt jest słabo nawilżona, może pozostać obszary praktycznie farbuje. Jeśli skóra przeznaczyła pęcherzyki, produkt musi również wziąć się w wodzie.

Jak malować?

Więc, co może być barwiona skórzaną kurtkę, jasne. Pozostaje zrozumieć siebie stosując proces kompozycji. Barwnik wsypywać wystarczająco dużej pojemności. Płaszcz skóry powinny być usuwane z wody, a następnie załamują się i umieszcza się w roztworze. Podczas malowania produkt powinien być regularnie obracać. Ponieważ kompozycja jest rozłożone bardziej równomiernie.

Pod koniec procedury, urządzenie musi być usunięty z roztworu i wykręcić i następnie dokładnie przemyć. Po pierwsze, w ciepłą wodą, a następnie na zimno. Farby lepiej zakorzenione należy traktować roztworem płaszcza octowego. Przygotowanie go jest bardzo proste. Powinna ona być w jednym litrze wody do rozpuszczenia łyżkę soli i dodać kubek octu. Otrzymany roztwór konieczne jest umieszczenie urządzenia, a następnie do prasy i rozszerzają się od strony skóry na powierzchni drewnianego, tak że produkt odparowuje.