326 Shares 1602 views

ozdób choinkowych z rękami

Ostatnio istniała tendencja do powrotu do przeszłości, czyli w czasie, gdy nie było zaletą produkcji fabryki i domowej roboty rzeczy. I choinkowe ozdoby, własnymi rękami wykonany pełny dowód.

Jednak chęć stworzenia czegoś własnego, nieporównywalne z niczym, czasem dla wielu pozostaje tylko podmuch, w przypadku braku przydatnych informacji. Dlatego dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, jak zrobić ozdoby choinkowe z ich rąk.

A teraz mamy zamiar zrobić nowy rok zabawek wykonanych z papier-mache. Aby to zrobić, należy wziąć ciężki papier lub karton, trochę papieru toaletowego, stare gazety, PVA kleju, pasty, PIN, paznokci i gwaszem.

Z papieru budowy wyciąć kształt przyszłych zabawek. Korzystanie z tego szablonu, sprawiają, że gazeta bardziej odpowiednie kopie. A im więcej, tym gęstsza będzie przyszłość produktu. Kształt kija pociąć, smarowanie je klejem. Jeśli chcesz, aby zgrubienie dostać luzem zabawkę, a następnie na przedostatniej warstwy we właściwym miejscu, należy zastosować papier toaletowy nasączonej pasty. A dopiero potem skleić ostatnią warstwę, na której najlepiej jest użyć białego papieru ze względu na wygodę barwienia. Pomiędzy warstwami papieru i delikatnie przesuwać się sworzeń, a następnie wysuszyć wstępnej. Zwykle trwa około trzech dni.

Po tym czasie, pokrycie pusty biały gwasz. I tak szybko, jak to jest suchy, malować zabawki według własnego uznania. W końcowym etapie przykryć lakierem.

Nadal zrobić ozdoby choinkowe z ich rąk. Weź jajko za pomocą igły i dokonać w nich otwory na dwóch przeciwległych bokach. Wlać całą zawartość. Shell, opłukać pod zimną bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia. Następnie nałożyć na pięknej muszli wzór noworocznym. Do dolnej części kleju kawałek plasteliny mocującymi nici. Twój Nowy Rok dekoracji gotowe.

Jak inaczej możemy zrobić ozdoby choinkowe z rękami? Kolejna opcja jest idealna dla osób z bezgranicznej wyobraźni. Weź monochromatyczny Christmas ball i udekoruj je w dowolny sposób pod ręką. To może być trochę stare koronki, kawałki aksamitu lub brokatu. Na pewno masz w domu jest jakaś biżuteria. Rozwiń swój talent projektowania i kreatywności kapitulację całkowicie.

Testowaliśmy tylko niewielką część tego, co można zbudować własną. Ale wszystkie opcje są zwykłe rozmiary. Dla tych, którzy chcą zrobić wielki zabawek choinkowych z własnych rąk, proponujemy następujące elementy: używać zwykłego papieru do produkcji, na przykład, Dziadek Mróz i śnieg. Taka ozdoba nie być podzielone na jesieni i będzie wyglądać świetnie na choinki urody. Wymiary zabawki przyszłość jest całkowicie zależny od wielkości blachy. A teraz bezpośrednio o technologii jego produkcji.

Weź kawałek kolorowego kartonu, najlepiej czerwonego i wyciąć z niego część okręgu, tak aby później, gdy sklejenie krawędzi, odwrócił stożek. Preparatu Farba, ramiona farby pędzlem, policzki i oczy.

Następnie pasek białej, na którego jednej stronie cięcia dodatkowych i wentylatorem, kręte ołówek. Będzie to broda, kapelusz, płaszcz i brwi z Mikołajem.

Przekręcić czerwony papier budowa butla jest odpowiedni rozmiar dla nosa, a następnie wkleić go między oczy. Pozostaje włączyć włamać stożek i skleić brzegi. Maiden jest na tej samej zasadzie.

W końcu, można po prostu wyciąć z papieru płatki śniegu piękne i oryginalne i ozdobić swoją choinkę, a także pokój i okno.

Jak widać, aby zabawki dla nowego roku z ich rąk dość prosta. Tak, i dużo czasu, proces ten nie weźmie. W rezultacie można uzyskać wyłączne opcji choinkowe!