699 Shares 3926 views

Co to jest rzeczywiście Karate

Czym jest karate w ogóle wiedzieć wszystkiego. Jednak w rzeczywistości jest to, oczywiście, nie w tym przypadku. Co o wielu aspektach związanych z tą sztuką walki, istnieją wspólne nieporozumień. Warto zauważyć, że nie wszyscy, którzy są zaangażowani w nich, może odpowiedzieć, co oznacza słowo „karate”.

Właściwie jest to „chińska ręka”. Ten wariant walki zapożyczone w Chinach. Setki lat karate na Okinawie uprawiany, podczas gdy w Japonii o tym, dopóki nikt nie wiedział. Po trzech bojownika Okinawy w Japonii i otworzył lokalnych szkół karate, które później zostały nazwane klasyk. W okresie rozkwitu cesarstwa, wszystkie z widokiem na japońskich korzeni. To także dotknął i karate. Kanji „samochód”, wskazując Chin został zastąpiony przez samo brzmiące „pusta”. „Chiński ręka” stało się „pusta (bez broni) ręka”. W tym brzmiące japońskim dowiedział się, że karate jest. W tym przykładzie wykonania, władze poparły nową sztukę walki z japońską nazwą.

Przeszkolonych widzów, skoro ręce złamać twardych przedmiotów, jest uznawany za engineering nadprzyrodzoną skuteczność. W rzeczywistości, nie ma miejsce demonstracja. Karate – ścieżka, która idzie do życia, wzmacnianie ducha i hartowania ciała, odkrywania nowych możliwości. Ta sztuka nie uczyć się techniki uderzeń i zdolność do rozkładania cegły, wprowadza inny sposób życia, w którym wszystko jest współzależne i tam harmonia. Aby zrozumieć, co karat, powinno być postrzegane jako filozofii, a nie jako sport. Misją Karate – aby pomóc społeczeństwu, nie ranić ludzi.

Głównym celem tej sztuce walki – trening ochrony. Sztuka tego rodzaju nie ma wygranych i straty, ponieważ nie jest całkiem sport. Chociaż teraz to dlatego, że większość i postrzegane. Tak, rzeczywiście, jest to również sport sztuka walki, która występuje w trzech postaciach: Kumite (wolna walka), kata (system ćwiczeń) i tameshivari (obiekty zerwania).

Jeśli zdecydujesz się sportem, a następnie kierunek pomoże Ci określić, trener karate. Najpierw jednak wciąż jest technika samoobrony, który zamienia swoje ciało w samej broni. Technika ta walka różni wiele sposobów przeciwdziałania potencjalnych przeciwników. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju recepcji przeciwnik wybierze, zawsze będą częścią ciała, które będą narażone, co pozwala na kontrpriemy i odzwierciedlają atak.

Stopniowanie umiejętności odzwierciedla pas w karate i stopnia. stopień student – kyu (w sumie 9), warsztaty – dan (9). Strefy kolorów różnią się poziomem umiejętności. Im wyższy poziom, tym ciemniejszy odcień. Wcześniej było to tylko 2 strefa uczeń, a obecnie jest siedem (z białego na brązowy). Masters nosić czarne.

Jeśli chcesz się poczuć jak karate, należy zapoznać się z podstawowymi postulatami. Ta sztuka jest ważna stopień kraynayaya determinacji. W żadnym wypadku nie należy tracić panowanie nad sobą, nawet jeśli atak z bronią na Ciebie (w tym broni palnej). Nie wolno atakować pierwszy, i korzystać ze swoich umiejętności tylko dla ochrony. Jeśli zgadzasz się z tym, następnie Karate – dla Ciebie.