653 Shares 2923 views

Boxer Bojko Yury: biografia, życie osobiste, a zwycięskie pojedynki

Jurij Bojko – w rzeczywistości, amerykański aktor, który grał odpowiedni charakter w filmie „ultimate”. To jest prawdziwy mistrz sztuk walki. Jurij Bojko w filmie jest uważany za specjalistą w swojej dziedzinie. A powód – codzienny trening. Jurij Bojko nie boi się walczyć sam przeciwko kilku ludzi, wiedząc, że można stać się silniejszym jedyny sposób, stale zwiększając potencjał bojowy. Jest coś w charakterze tego człowieka. Dla wielu facetów Bojko Yury stał się prawdziwym idolem.

wejście

„Egipcjanie, Grecy, Chińczycy i Amerykanie przyniósł walce o całej nauki. I udoskonalił go i umieścić go na nowy poziom „- mówiąc king więzienie MMA Jurij Bojko. Ta postać z filmu „ultimate” jest głęboko zakorzenione w wiadomościach w wielu grup sportowych w Internecie, a także innych środków przeznaczonych do samodoskonalenia. Kim on jest? I dlaczego po tylu latach po trylogii, jego imię jest również wspomniane w męskiej publiczności?

Jurij Bojko: biografia walki

Pierwszy raz Jurij Bojko przed nami w pobliżu liczne ikony, prosząc Boga o zwycięstwo w kolejnej walce. Ten natychmiast zwraca uwagę na jego osobę. Po kilku sekundach później myśliwiec zdejmuje kaptur, a przed nami jest człowiek twardy z licznymi bliznami, tatuażami i Mohawk. Połączenie niezwykłego okrucieństwa, nienawiści i oddania – to wszystko pozwala mocno zakorzenione w umysłach Yuri każdego widza. Jest mało prawdopodobne, że jest ktoś, kto nie docenia charyzma tego człowieka, który będąc w czarnych plam w kraju (do tej pory nie – planety) nie tracą sposób. Wręcz przeciwnie, bohater nieustannie jej poprawę.

lokalizacja

Większość swojego życia Jurij Bojko, którego biografia walk zostaną podane w tym artykule jest w rosyjskim więzieniu Black Hills, które zawierają najbardziej niebezpiecznych przestępców w kraju. Szare ściany, a kończąc na śniegu za oknami – to Yuri atmosfera. Ściany więzienia za długi czas odrapany, i od sufitu ciągle kapiącą wodą. Około zgniłe śmieci, patrząc na którym zdajesz sobie sprawę, w jaki smutny stan jesteś w.

Jednakże, Yuri nie myślał się poddać. W krótkim czasie zmusił się do przestrzegania całe więzienie, z więźniów i kończących bossów. Ma swobodę przemieszczania się w obrębie jego murów. Po drodze staraj się nie zetknął się więźniów i strażników. Każdego dnia ciężko trenuje w specjalnym pomieszczeniu, który stał się jego osobistym kamera.

Podczas spaceru myśliwiec stale uczęszcza więzienia kościoła, w dużo czasu na modlitwie. Jego własne otoczenie posłusznie stoi przy wejściu i czeka na niego. I raz w tygodniu, który znajduje się w spokojnej widok stojącej na ikony i czytać modlitwy, brutalnie bije kolejny żołnierz wysłany przez jego duszy. W tym przypadku, wynik walki czasami kończy się śmiercią dla Jurija wroga.

styl walki

Nawet jeśli założymy, że Jurij Bojko – bojownik bez zasad, byłoby to niemożliwe, aby powiedzieć coś o swoim niezwykłym stylem walki. Wszakże w ringu, on pokazuje, jak zwykła walka w szafie, i wiele fałd na ziemi. Ponadto, jego styl istnieje wiele elementów oszukiwanie – sport ekstremalny polegający na różnych skoków (koziołki, itd.). Wielu powie: „Boxer Jurij Bojko.” W rzeczywistości tak nie jest. Jurij Bojko – bojownik raczej mieszany styl.

W ich szkolenie, człowiek wykorzystuje co najmniej trzy osoby, które latają od jego ciosów, jak kołki w kręgielni. Różne kopanie, ręce, skoki i rzuty będąc na ziemi – to wszystko przychodzi jako jego partnerów sparingowych i przeciwników.

pierwsza walka

W pierwszej walce z mistrzem Yuri walczy inny zaostrzonym rygorze – Galich. Walka idzie krótki, ale kolorowe. Bojko dosłownie gra z wrogiem, pokazując swój potencjał bojowy. Wiele strajki i sztuczki, które wykonuje on w ringu, nie pozostawiają nikogo znudzony w hali. Ponadto, warto zastanowić się, że każdy z jego walce towarzyszy zakładami. Zestaw stóp przychodzi na niego, a tylko kilka z nadzieją, że zdarzenia siły wyższej, umieścić małe ilości na swoich przeciwników, których współczynniki są szaleje. Jest oczywiste, kto wygra.

Yuri brutalnie pobili swojego przeciwnika, pozostawiając mu żadnych szans na wygraną. Kilka minut później Galich zostaje pokonany.

opozycja

Tracąc nadziei, aby odzyskać swoje pieniądze, bukmacherzy (jeśli można nazwać im, że) zaczynają rozwijać sposób na pokonanie mistrza. Aby to zrobić, planowane do walki głównego bohatera wobec mistrz boksu w wadze ciężkiej Chambers, który słyszał o Jurij Bojko. Według prognoz bukmachera, wynik bitwy jest do ich potrzeb i pomóc odzyskać utracone pieniądze wcześniej.

Nie ważne jak smutne walka, aby spełnić oczekiwania bukmacherów i Yuri traci je. Zarządza to amerykański nie od razu, bo najpierw cierpiał serię niepowodzeń. Ale pod koniec walki, udaje mu się uchwycić Bojko i złamać nogę.

szkoda

Po walce z amerykańskiego myśliwca Yuri musi przejść długą rehabilitację. leczy otwarte złamania nogi długie, więc wojownikiem na chwilę staje się normalny mieszkaniec lame Black Hills. Ponadto, jeśli wcześniej miał wiele przywilejów w więzieniu, ale teraz jego pozycja nie byłaby zazdrościł nawet więzienie szczura. Jej przestronny hol został zastąpiony przez zgniłe pomieszczenia toaletowego i innych nieprzyjemnych miejscach Black Hills, które do pewnego czasu cierpi Jurij Bojko. Najlepiej można to zrobić jeszcze – to nadchodzi. Wielokrotnie odmówiono zwolnienia warunkowego, który doprowadzi nikogo poważnego rozpaczy, ale nie on.

Każdego wieczoru Bojko rozwija nogę specjalny symulator, który sam przystosowanego linę, wiadro i łuk łóżka więzienia. on nie przestaje mówić modlitw każdego wieczoru. I pewnego dnia bezczelnie nazywa swoich przełożonych, aby pozwolić mu na ring. Jest to jednak zaprzeczyć, ze względu na obecność na nim mieć nowego mistrza.

Walcz z Saykova

Saikou przed nami ogromny niezdarny miś, bezlitośnie bić ich wieś przeciwnicy zamiatanie uderzeń. Jego styl nie jest obecny albo kopanie lub drgawki. On praktycznie nie działa na ziemi. Jednak udaje mu się zostać mistrzem, choć nie na długo.

Po Bojko wchodzi na ring, od razu dostaje serię ataków na Saykova, przynosząc go z równowagi. Następnie uderzył skok dosłownie powala przeciwnika z ringu Yuri. Zatem Bojko znowu odzyskując status mistrza więzienia MMA Black Hills.

Turniej w gruzińskim więzieniu

Gorgon – więzieniu o zaostrzonym rygorze, znajduje się na terytorium Gruzji w dniach walk bez reguł więziennych, gdzie z całego świata przybywają do najsilniejszych wojowników.

Oto i Bojko. Na granicy nie zmieniło strażnicy z języka rosyjskiego na gruziński, a następnie Yuri uderza mury więzienia. Na początku występów wszystkich uczestników turnieju.

W sumie osiem osób, a pochodzą one z różnych zakątków świata. Ten chorwacki wojownikiem i grecki, jak i bojownicy z Francji i Korei Północnej. Zwraca uwagę na bojownika w stylu capoeira – Silva. Ale przede wszystkim przyciąga wzrok Pins amerykański bokser turbo. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest to trochę do niego podobny Chambers – ten sam, po którym jury miał dużo czasu na rehabilitację.

Gorgon jest członkiem mistrz kolumbijskiego kartelu – dollorov. Ponadto, jest on uzależniony od narkotyków, wbijając sobie pobudzające codziennie, co pozwala mu osiągnąć wyżyny ringu.

bardzo nierówne szanse

Jednak kierownictwo więzienia wszystko jest obliczana, a seria walk odbędzie się z wyniku już zakazana im. Aby osiągnąć swoje cele codziennie wysyłają żołnierzy do pracy wyczerpujący wydobywanie. Opierając się na fakcie, że wyczerpanych więźniów nie są w stanie w pełni trenować, a zatem pokonać dollorov, która jest w tej chwili na wysokim wzgórzu i pod parasolem czyta książkę.

Jednakże, jeśli reszta bojowników stopniowo załamuje się, a następnie prace Bojko nie stać się przeszkodą w treningu. Każdego wieczoru spełnia ciosów, trakcja żelaza. Na dodatek, jest ona połączona przez amerykańskiego boksera turbo. To zaczyna przeszkadzać władzom, i rozwijają się nowe plany.

Przyjaźń z Turbo

Po kilku konfliktów i Yuri Turbo stają się przyjaciółmi i trenowaliśmy razem. Są one rozwój nowych metod, w oparciu o te, które zapewniają im władz więziennych z myślą o zużyciu z nich. Ale to wszystko zamienia ich niepokój. Kamienny wąwóz, gdzie musieli rozbić kamień, staje się dla nich siłownię, gdzie one pochodzić z nowych i nowych ćwiczeń. Treningi odbywają się siłą i szybkością. Z pomocą ogromnych głazów ćwiczą ataków, rzucając je na odległość, a młot pomaga rozwijać silny cios.

I to nie pozostaje bez uwagi kierownictwa więzienia. I nic dziwnego, bo dollorov włożył wiele pieniędzy i nie możemy pozwolić na utratę kolumbijskiej wojownik. Dlatego strażnicy pokonać Turbo, który nie daje mu możliwość kontynuowania walki w turnieju.

Ponadto wiadomo, że wszyscy przegrani nie dotrzeć do żołnierzy i strzał na obrzeżach miasta. Zdając sobie sprawę, że jego amerykański kolega nie był w stanie uczestniczyć w turnieju, Yuri pomaga mu uciec. Oczywiście, to nie znika z niego, a władze pokonać Yuri, a następnie rzuca pierścień do dollorov.

Walk bez reguł. Jurij Bojko. Ostateczny pojedynek

Dollorov, będąc pod wpływem narkotyków pobudzających, ujawnia niezwykłą elastyczność w ich metod. Ma wielką szybkość, wytrzymałość, i po prostu nie czuje wieje Yuri. Różne uderzeń w skoków, ciosów i kopnięć na rzutów Yuri ringu. Jeden z nich rzuca Rosyjski myśliwiec poza nią. Ponadto otwiera stare rany. Krew tryska wręcz z jego nogi.

Na szczęście, to na podłodze obok mopa wilgotną ściereczką. To pozwala na wykonywanie bandaż Yuri i zmartwychwstać. Raz w pierścień z wojownika zmienia dollorov miejsc. Pamiętając, kto jest prawdziwym mistrzem walk więziennych Hall obsługuje Bojko ich krzyki.

Minutę później dollorov jest w złym stanie, a ostatni wysiłek wpada do George, starając się trafić nogą. Co sprawia, że Bojko kontratak, łamiąc nogę kolumbijskiej.

Do wolności!

Po zwycięstwie kierownictwa Rosyjski myśliwiec wierzy jego undeserving wygrać główną nagrodę – wolność. Yuri wysłany na przedmieścia, gdzie oczekuje na rozstrzelanie. Ale najbardziej niespodziewana chwila pojawia Turbo i pomaga kogoś do czynienia ze strażników. Zatem, bohater zostaje zwolniony. Ogólnie rzecz biorąc, film kończy się nutą „Jurij Bojko – najlepszy myśliwiec świata.”