222 Shares 5164 views

Elena Ovchinnikov w kickboxingu światowej klasy

Jeden z najwybitniejszych osobowości u władzy kobiet jest uważane za sztuki walki Elena Ovchinnikov. Ona zdobył honor i chwałę ich back-łamanie pracy i dążenie do nowych zwycięstw.


Początek kariery sportowej

Urodził się 22 kwietnia 1987 roku w mieście Dniepropietrowsk Elena Ovchinnikov Dorastałem w rodzinie sportowych. Jej rodzice są uzależnieni od karate, a dziewczyna została uwzględniona w sporcie w młodym wieku.


W wieku pięciu lat zaczęła uczestniczyć w sekcji gimnastyki sportowej, a następnie była lekkoatletyka i pływanie. Nie zostały zignorowane zajęcia badmintona, tenisa i koszykówki. W wieku trzynastu młodego sportowca do odkrywania świata sportów walki. Na początku byłem kickboxing. Następnie rejestrując się w szkole, Elena był zaangażowany w dziale sportu instytucji. W wieku 19 lat Ovchinnikov otrzymał ofertę do wykonywania MMA.

Pierwsze walki w MMA

Po otrzymaniu zaproszenia na rozmowę w klasie MMA, Elena Ovchinnikov prostu nie mógł zrezygnować, to spalone z pragnieniem, aby wygrać. Zwłaszcza dziewczęta pasja napędzany przez fakt, że jej rywal stał się bardziej doświadczonym sportowcem. Po pierwsze, to był trzy lata starszy, a po drugie, jego doświadczenie w mieszanych sztukach walki było więcej niż 10 lat.


Całkiem naturalnie, wojowniczy charakter dziewczynka, dostosowane do wygrania w każdym przypadku, przesunąć do przodu. Taka postawa Helena, niewątpliwie pomogło jej wygrać swoją pierwszą debiutancką walkę. Po tym, zdobyła laury zwycięzcy nawet w ciągu najbliższych siedmiu walk w MMA. Pięć z nich odbyły się na terytorium Ukrainy. Walki odbywają Elena Ovchinnikov, Moskwa spojrzał z przyjemnością. Międzynarodowy Festiwal Gala odbyła się w Białorusi i Fighters Championship, która zdobyła w Austrii.

okres porażek

Obok Ovchinnikova okres niepowodzeń. Zbiegło się to z współpracy z Super Fight League (2012). Już podczas promocji w Indiach Elena dał Sagnier Suchevich w drugiej rundzie, w trzecim meczu po raz drugi straciła Dzhoenn Kaldervud. Fakt ten jest świadkiem wszystkich sędziów jednogłośnie.
Ovchinnikova zrehabilitowany po dwóch porażek dopiero na wiosnę 2013 roku, wygrywając w pierwszej rundzie Fatiyu Mostafa dzięki zastosowaniu uduszenia.

Plany na przyszłość

Plany na przyszłość Ovchinnikova – występy w wielu organizacjach międzynarodowych, na przykład, Bellator. Elena wiadomo o nabiera tempa Invicta. Ale, pomimo faktu, że ta promocja kontrakty z zawodnikami wystarczająco dobry, nie jest on jeszcze bardzo atrakcyjny sportowiec. Niemniej jednak, w przyszłości, to nie wyklucza uwzględnienia godnych oferty Invicta.

Wielu fanów z niecierpliwością oczekiwany showdown Elena Ovchinnikova Berezkina i Julię, która odbędzie się w maju 2013 roku w sprawie wspierania „Legend”. Jednak oczekiwana walka nie odbyła się, a twórcy nie są informowani o przyczynach rezygnacji z walki z najlepszych kobiet w sile pojedynku byłego Związku Radzieckiego.

Sportowiec wykonuje w różnych stylów sztuk walki, ale wiadomo, że Elena Ovchinnikov kickboxing kocha najbardziej. Korzystne jest, aby wpłynąć na gatunki i walk w szafie. Jej łyżwy są K-1 kickboxing i boks tajski.

Siedem z dziewięciu zwycięstw Ovchinnikov otrzymanych przez wprowadzenie przeciwników. W sześciu z nich Ovchinnikov zastosować swoją ulubioną technikę – Armbar.

Obecnie wiele kobiet postrzega walki na mocy pojedynczej walce z większym zainteresowaniem niż męskich ataki. Elena Ovchinnikov jest już właścicielem następujących tytułów:

• mistrz świata w K-styczeń 2010 (WKF).
• mistrz świata w K-1 2009 (ISKA).
• Champion Thai Boxing World Cup 2010 (WKF).
• MMA mistrzów Europy w 2009 roku (ISKA).
• MMA Interkotinentalnoy 2008 mistrz świata (EMT).

Wentylatory sportowców niecierpliwością oczekują jej nowe zwycięstwa w ringu i, oczywiście, Elena dostarczać im takiej przyjemności.