143 Shares 1570 views

Alexey Papin: dezerter kickboxing

Wielu profesjonalnych bokserów rozpocząć swoją karierę z walk kabiną poprzez przeciwko nie jest zbyt silne pretendentów. To właśnie na tym etapie rozwoju jest obecnie zawodowy bokser Aleksey Papin. Jego sportowiec przeznaczenie raczej nietypowe, ponieważ bojownik z przedmieścia rozpoczął jako kickboxer, zdobył wszystkie najważniejsze tytuły, a potem nagle dla wielu okazało się bokser. Ze względu na jego siedmiu walkach dzisiaj, w ogóle wygrał, ale głównym wydarzeniem dla boksera jest jeszcze przed nami.

Charakterystyka sportowca

Alexey Papin posiada swoje pojedynki w pierwszej ciężkiej kategorii wagowej. Masywnie zbudowany, ma ogromny wpływ i działa na ringu w stylu wymawiane dziurkacz, próbując zdecydować o wyniku walki, zanim upłynie czas.

Od dzieciństwa był zaangażowany w kickboxingu, a dopiero w 2015 roku przeniósł się do pudełka.

W pierwszej walce spuścizny dawnego sportu odczuć Alexey Papin. Kickboxing obejmuje minimalną pracę ciało, ponieważ jest to związane z większym ryzykiem jej prowadzenia do rzutu lub kolana. Przez bezwładności nadal działać w tym samym duchu, jako sportowca w jego pierwszych dwóch meczach wyglądał nieco chwiejny i nie wykorzystywać w pełni swój potencjał ofensywny, nie śmiał się zwodniczej ruchu i śmiałych przełomów.

Wkrótce jednak Aleksey Papin sobie sprawę, że staje się bokser nie wystarczy, aby „wyłączyć” kopanie, i zaczął uczyć się niuansów nowego większych statków.

pretendentów poziom sportowiec, zanim będzie za wysoka, co nie pozwala w pełni mówić o swojej przyszłości, ale jest to już oczywiste Aleksiej dobry potencjał, który działa w agresywnej i spektakularny sposób, niemal wszystkie jego zwycięstw przez nokaut.

Z "Peresvet" CSKA

Alexey Papin urodził się w podmiejskiej Reutov w 1987 roku. Kickboxing zaręczył od dzieciństwa, ale ciężka i ciężka praca na treningach początkowo nie przyniosła chłopca do spełnienia. Często ojciec zmusił go do przezwyciężenia siebie i iść na siłownię.

Alexey Papin był zaangażowany w nauczanie „Relight” środka, który znajdował się w jego rodzinnym mieście Reutov. Początkowo wydawało się, że perspektywy dla człowieka raczej mgliste. On szczególnie nie wyróżnia się wśród swoich rówieśników, a konkurencja poszła bez nagrody. Tylko czternaście lat Alexey Papin zdobył w swoim pierwszym turnieju, wygrywając mistrzostwa Sił Zbrojnych. Potem znowu nastąpił zastój, aw juniorach, nie wyróżniać.

Przełom nastąpił po jego przejściu do sport dorosłych. W ostatnim konkursie pokonał światowej klasy sportowiec i natychmiast wyszedł z obozu pierwszego stopnia na wyższym etapie rozwoju. Po tym Alexey Papin zaproszony do CSKA, gdzie zaczął trenować w szkole sportowej klubu kapitałowym.

Nagrody w kickboxingu

Jego pierwszą główną nagrodę w kickboxingu sportowiec zdobył w 2007 roku, zdobywając Puchar Świata w Jałcie. Nie zdobył ich optymalnej kondycji fizycznej i pojawił się w kategorii do 81 kg.

Kolejne lata Alexey Papin ustala ich status, konsekwentnie wygranej na wszystkich kontynentalnych turniejów kickboxingu. Wszystko zaczęło się w 2008 roku w Portugalii, kiedy został mistrzem Europy w kategorii do 85 kg. Następnie zawodnik wreszcie dorósł i stał się silniejszy, a zaczęły pojawiać się już w dużych ciężarów.

To jednak nie znalazło odzwierciedlenie w jego wygranej tempie. Alexey Papin kontynuuje zdominować kontynent i zbierać tytuły w turniejach w Grecji i Azerbejdżanu.

W 2009 roku zawodnik zaczął wykonywać na mistrzostwach świata, zdobył brązowy medal na początku. Tu zaryzykowałem i postanowił spróbować swoich sił w kategorii powyżej 91 kg. Skoro nie udało, wrócił do pierwszej wagi ciężkiej dla niego. Zostań mistrzem świata miał w 2011 roku na turnieju w Macedonii.

Walki w kickboxingu amator Alexey Papin jest nadal traktowany jako przygotowanie do bardziej ambitnych celów. Od 2012 roku regularnie uczestniczy w profesjonalnych meczów. Z biegiem lat, niewielka liczba bojownika zbierane pasy mistrzowskie kilku organizacji zawodowych, stając się prawdziwą gwiazdą tego sportu.

zmiana zawodu

Tuż po kickboxing, Alexey Papin postanowił spróbować swoich sił w bardziej korzystny finansowo sportu. Wszakże nawet przeciętny profesjonalny bokser jest w stanie dokonać o rząd wielkości większej niż najbardziej zatytułowanego kickboxer.

Najkrótsza droga na szczyt jest przez amerykańskich i europejskich klubów, jednak mieli udaną karierę w boksie amatorskim, Alexey Papin zaczął realizować się jako profesjonalista w swoim kraju. Przygotowania do bitwy odbywa się w Moskwie, sprzężony z nim trener Anatolij Ivichuk.

boks technika ma swoje dziwactwa, a jego pierwszy walczy Papin prowadzona w zwykły sposób, to nie wygląda dość organicznie w ringu. Jednak podczas przygotowań przeprowadzono wiele sparing z obecnych pięściarzy, a sportowiec Moskwa Region stopniowo rozliczane w nowej rzeczywistości.

Debiutancki mecz odbył się w roku 2015 na Arena w Moskwie. Taty przeciwny Sergey Beloshapkin, którego zniszczenie przeważały nad zwycięstw w karierze bokserskiej. Alex pracował w zwykły sposób, a siła pokonany rywal.

Ostatnie mecze

Wygrawszy szereg zwycięstw nad miejscowych sportowców Aleksey Papin udał się do walk z dobrymi heavyweights zagranicznych. Pierwsza naprawdę niebezpieczna dla jego rywalem był Sergio Alberto Anioł. Wysoki, długi uzbrojony, stał się niewygodny przeciwnik dla Alexis, ale udało mu się stłumić argentyńskiej i zakończył walkę wcześnie.

Papin ostatnia walka była przeciwko innym Latino. W maju 2017 roku, walczył przeciwko Omar Rogelio Ros, który był w stanie wbić się w drugiej rundzie. Po tym zwycięstwie, zachował w rankingu Box Rec 43 pozycji, wyprzedzając legendarnego Roya Jonesa.