530 Shares 2485 views

Wushu – co to jest? Jakie są style wushu? Gimnastyka wushu, czy dziecko była pomocna?

W dzisiejszym świecie, kiedy stopniowo wzrasta zainteresowanie sztukami walki, szczególną uwagę należy zwrócić na wushu. Było to sztuka przez długi czas. Jednak do tej pory jest w stanie zainteresować wielu. Wushu – co to jest? To, co zostanie omówione w tym przeglądzie.

Co kryje się pod wschodnich gimnastyki?

W ramach tego pojedynku sztuk walki należy rozumieć, że są w Chinach. Nazwa składa się z dwóch znaków – „Y” i „Shu”. Przeniesienie oznacza sztukę wojenną. Dwa takie jak styl kung fu wushu i podobnie do siebie. Ale jest to drugi termin w Rosji jest zwykle rodzaj sztuki walki. Wushu – co to jest? W Rosji jest to gimnastyka, które są podstawą do doskonałości fizycznej i duchowej.

Od czasów starożytnych, sztuka sztuki walki to kompleks wiedzy, przez które człowiek może przetrwać w niemal każdym środowisku. Praktyka ta pomaga rozwijać możliwości w szybkim podejmowaniu decyzji, a także do natychmiastowego działania. Należy zauważyć jeden prosty fakt, próbując odpowiedzieć na pytanie Wushu – co to jest. Ta sztuka jest konieczne nie tylko dla rozwoju zdolności bojowych. Techniki, które zawierają sztuki walki, pomaga organizmowi, aby odsłonić ukryte możliwości. Dzięki tej wschodniej praktyce będzie można przywrócić środki wydatkowane w stosunkowo krótkim okresie czasu, aby osiągnąć poprawę, samodoskonalenia, etc.

Wushu – co to jest? Jest to kompleks ćwiczeń, który obejmuje zarówno praktyki fizyczne i oddechowe. Medytacja i trening duchowy we wschodniej sztuki nie są obecne. Wushu jest niezbędne dla osoby, aby móc zakupić dużą elastyczność, rozwijać swoje mięśnie i stawy, zwiększa wytrzymałość i poprawić ciała.

Korzyści wynikające z techniki orientalne

Gimnastyka ushu ma wiele zalet. Konieczne jest, aby je rozróżnić.

 1. Dla doskonałego kompleksu ćwiczeń trzeba mieć dobrą elastyczność. Na tej podstawie należy stwierdzić, że w trakcie szkolenia osoba ta będzie rozwijać się nie tylko mięśnie, ale również ścięgien i stawów.
 2. Z pomocą ćwiczeń może rozwijać systemy krążenia i układu oddechowego. Przyczynia się również do konieczności wykonywania ćwiczeń, które mają na celu promowanie elastyczności i rozluźnienie mięśni.
 3. Wykonując Wushu w stanie pozytywnie wpłynąć na układ mięśniowo-szkieletowy i tworzenie postawy.
 4. Ze względu na fakt, iż korzystanie z tej dziedziny wymaga wschodniej gładka i rytmiczny, zawodnik będzie mógł pozbyć się emocji i napięcia mięśniowego.

Niezależnie od tego, co sztuka walki powstała przede wszystkim jako sztuki walki, takie ćwiczenia nie można nazwać naśladowanie ruchów produkowanych w walce. Wszystkie z nich są wykonane płynnie, delikatnie. Jest to niezbędne, aby móc zapobiec rozciągania więzadeł i ścięgien.

Kilka wskazówek, które powinny być brane pod uwagę

Wszelkie mistrz sztuk walki będą rozmawiać o kilka zaleceń. Są one dość ważne, więc muszą być brane pod uwagę. następujące wskazówki:

 1. Zajęcia powinny odbywać się zarówno rano lub wieczorem. Wstępnie należy oczyścić swoje jelita.
 2. Nie jest konieczne do przeprowadzenia ćwiczeń z pełnym żołądkiem. Jednak nie może być głodny.
 3. Zużycie powinno być tylko ubrania, które nie utrudniają ruchu. Tkaniny powinny być naturalne.
 4. Jak starożytnej chińskiej tradycji należy wykonać gimnastykę, stojąc w kierunku północnym.
 5. Wszelkie ćwiczenia, w tym walki sztuki walki, w oparciu o zasadę gradualizmu. Konieczne jest, aby obserwować umiar w obciążeniach.
 6. Ćwiczenia powinny być regularne, więcej niż dwa razy w tygodniu.

Co będzie musiał stawić czoła, robiąc takie ćwiczenia?

Niezależnie od poziomu umiejętności osoby zaangażowane w gimnastyce, każda jednostka powinna rozpocząć szkolenie z podstawowych ruchów. Z ich pomocą można rozwijać elastyczność obręczy barkowej, lędźwiowego, biodra.

Po wykonaniu ćwiczenia rozgrzewki, sztuki walki polega działanie takich systemów jak zębatki i ciosów. Pod słupki należy rozumieć stanowiska nie statyczne i działania, konkretne kroki od siebie będą różne kształty i długości.

Każda Szkoła Wushu w początkowym okresie w praktyce Regały początkujących polecam pewną pozycję rąk. Jest to w następujący sposób: pędzel powinien być wciśnięty do pasa i zaciśnięte w pięści. Łokcie muszą się wycofać.

Jakie rodzaje stojaków powszechnie używane?

Należy notować filary, które są głównym.

 1. Binbu. Stojak dopasowując stopy razem i wyprostowanym kręgosłupem. Masa powinna być równomiernie rozprowadzane.
 2. Mabou. Ważne stoisko w ćwiczeniach bojowych. Dzięki niemu można nie tylko spełniać czynności technicznych, ale również do prowadzenia szkoleń oddech, rozwijać siłę mięśni nóg, zwiększają wytrzymałość. Szerzyć swoją szerokość barków nogi, stopy zwróconą do przodu i równolegle do siebie. Squat, zginanie kolana. Hip jednocześnie powinny być prawie równolegle do podłogi. Trzymaj plecy prosto, wyciągnij swój brzuch, kolana, rozszerzać na zewnątrz.
 3. Z Gunba stojaku może rozwijać zwinność, które pomogą dostarczyć potężny cios. Jedna stopa powinna przeprowadzić długą kroku. Druga noga powinna być zgięte w kolanach. W kończynie, która doprowadza do przodu, palce powinny być zgodne z pięty zgiętej nodze.
 4. Syuybu. Ten stojak jest konieczne zastosowanie na ciosy popełnionych stąpający podczas wycofywania bloku, w odległości przerwy. Konieczne jest, aby postawić stopę na drodze. Usiąść na jednej nodze, wyginając go. Że powinien on być przeniesiony do masy ciała.

Gdy wszystkie stojaki są wyuczone, trzeba zacząć opanować technikę ruchu nie tylko do przodu ale również do tyłu. Student musi być w stanie szybko zmienić rack. Należy pamiętać, że ciało, ręce i nogi powinny być trzymane w prawidłowej pozycji.

Jakie style Sztuki Orientalnej są najbardziej popularne na obecnym etapie?

Istnieje ogromna liczba różnych stylów sztuk walki. Prawie każdy mistrz w sztuce Wschodu miał prawo do tworzenia czegoś własnego. Na obecnym etapie są bardzo popularnym sportem i tradycyjnych sztuk walki. Co oni różnią się od siebie? Gimnastyka jest skierowany przede wszystkim do przygotowania do zawodów. W tej dziedzinie, wszystkie sztuki walki w taki sam sposób jak w sporcie. Jednakże, główną różnicą w porównaniu z tradycyjnym siłowni jest brak wewnętrznej aspektu.

Konieczne jest, aby określić swoje cele

Biorąc pod uwagę te style Wushu, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kierunku rozwoju, konieczne jest, aby zdecydować się na zadaniach, które zostały ustawione. Jeśli chcesz wygrać nagrody, udział w turniejach, trenować swój kształt i nie myśleć o wewnętrznych nauk, wtedy będzie najlepszym wyborem sport wushu. Jeśli chcesz do zapoznania się z takimi praktykami jak qigong i medytacji, musimy zwrócić uwagę na tradycyjnych sztuk walki.

To musi być dokładne podejście do wyboru konkretnej szkoły

Podejście do wyboru szkoły dla siebie wymagać dokładna. Dziś możemy stanąć w obliczu ogromnej liczby oszustów, którzy stwarzają jak Masters, nie są. Więc nie bądź leniwy, aby przejść do trybu online i dowiedzieć się wszystkiego o tej szkole, który Cię interesuje. Ważne jest również, aby dowiedzieć się informacji o tym, kto nauczy Cię tego siłownia.

wniosek

W tym przeglądzie staraliśmy się uwzględnić podstawowe niuanse, które pomagają zrozumieć wczesne stadia że jest Wushu. A jeśli jesteś zainteresowany w tej informacji, a następnie spróbuj znaleźć odpowiednią szkołę dla siebie i zacząć pojąć tajemnice tej starożytnej sztuki orientalnej. Powodzenia na drodze samodoskonalenia!