453 Shares 2881 views

Tayson Fyuri: bokser, komik, Roma

Do tej pory, ze względu na bezwarunkowe hegemonia mistrz wagi ciężkiej Wladimir Kliczko, to trudno sobie wyobrazić, kto nadal będzie w stanie zmusić go do konkurowania i starać się wszystkie tytuły. Eksperci mają skłonność wierzyć, że takie bokserki z pewnością jest, chociaż są one bardzo nieliczne. Jednym z kandydatów na koronie linijki podziału jest Tayson Fyuri.

Ostatnia nadzieja w Wielkiej Brytanii

Olbrzym brytyjskiego królestwa urodził się 12 sierpnia 1988 roku w małym miasteczku Wilmslow. Tayson Fyuri jest synem byłego boksera profesjonalny John Fury, który w tym samym czasie odbyło się 13 walk w pro-ring, nic specjalnego nie jest powiedziane. Nawiasem mówiąc, zdumiewający fakt z biografii Tyson: Urodził się 7 tygodni wcześniej.

Oświadczenia złożone w ringu w amatorów

Tayson Fyuri odbywa się na poziomie amatorskim, nie tyle walki. Ich łączna liczba to 35 meczów, z czego 31 może wygrać (26 nokautów). Pomiędzy występami jako amatorski zawodnik brał udział w licznych turniejach międzynarodowych, mówiąc zarówno dla Anglii i Irlandii.

Najbardziej upokarzająca porażka fiasku Boxer był w walce z Davidem Price. W tej walce, Fury stracił wprost, tracąc 14 punktów wraz z postępem walka. Sam Tyson wyjaśnił tę upokarzającej porażki trochę osobiste doświadczenie.

W 2006 roku młody Brytyjczyk zdobył brąz na World Youth Cup, przegrywając w ostatnim etapie SARDOR Abdulayev.

Rok 2007 upłynął pod znakiem wygrania złoto na Mistrzostwach Europy Młodzieży. Po zakończeniu tego turnieju Tayson Fyuri zaczyna boksować w kategorii dorosłych.

W 2008 roku, gigant z Cheshire był kandydatem na miejsce w olimpijskiej drużynie Anglii, ale stracił swoją cenę. Fury następnie próbował usiąść w Republice Irlandii i Walii, ale nie był rozczarowany – wszyscy kandydaci zostały już zatwierdzone.

Sposób pro

Biografia Tyson Fury jako profesjonalny bokser rozpoczyna się pod koniec 2008 roku. Jego pierwsza walka pełnił przeciwko Bela Dendeshi na Węgrzech, który wyeliminował w ciągu pierwszych trzech minut.

Druga walka na pro-ring zaznaczono również sukces Brytyjczyków. Stycznia 2009 r. Fury idzie walczyć najbardziej doświadczonego niemieckiego Marcel Zeller, który w tym czasie miał 20 nokautów w 24 meczach. Ale Tyson w pełni uzasadnia nazwę nadaną mu przy urodzeniu i pokonuje swojego przeciwnika wcześnie.

Po kilku bitwach młody perspektywa wchodzi do walki z Johnem McDermott o tytuł mistrza Anglii. W gorzkiej walce Fury wygrywa na punkty, a 25 czerwca 2010 roku posiada rewanż i znów wygrywa. Tym razem przez nokaut.

Jednym z najważniejszych walk w karierze Fury'ego można uznać jego walka z Derek Chisora, który odbył się w lipcu 2011 roku. Choć zwycięstwo na punkty, ale to ona wolno mówić o nowych fanów boksu prawdziwego kandydata do tytułu mistrza świata.

słabości

Każdy wie, jak niebezpiecznie boks. Tayson Fyuri nie wydaje się również zbyt przywiązuje wagę do zagrożenia, które mogą pochodzić z ich przeciwnikami. Najprawdopodobniej ten można wytłumaczyć jej niezwykle nieszczelnego obrony. Ponadto, jak pokazano walkę z Nicholasem Firth i Neven Pazhkichem Brytyjczyk nie jest również bardzo silny z natury podbródka. Po tym wszystkim, zarówno tych przeciwników nie są wymawiane puncher, ale nawet oni byli w stanie wstrząsnąć Fury.

Konfrontacja z tyrana

Wladimir Kliczko walczyć „- Tayson Fyuri” – z pewnością najbardziej oczekiwana walka w 2015 roku. Początkowo spotkanie tych dwóch tytanów pierścienia zaplanowano na 24 października, jednak ze względu na fakt, że ukraiński mistrz jest kontuzjowany, walka przeniosła się do 28 listopada.

Ogromna liczba analityków sportowych, bokserów, kibice zgadzają się, że Władimir nadal być w stanie obronić swój pas. Ale, jak powiedział obecny mistrz, walka ta będzie jednym z najtrudniejszych dla całej jego karierze, a on jest bardzo odpowiedzialne podejście do kwestii treningu przed meczem.

Szczególną uwagę zwraca się i oburzające Brytyjska. Dobrym przykładem jest jego podstęp, gdy konferencji prasowej walka „Wladimir Kliczko – Tayson Fyuri” doszedł do stroju Batmana i wykonane starcia z manekina aktor w stroju złoczyńcą.

Status związku

Brytyjski pretendentem do korony władcy ciężkiej jest żonaty i ma dwoje dzieci.