96 Shares 6846 views

Bruce Lee szkolenie: niekończąca się droga do doskonałości ciała i ducha

Bryus Li, legendarny mistrz sztuk walki i aktor, twórca stylu sztuk walki Jeet Kune Do, założony trening fizyczny na otwartości i elastyczności. metody treningowe Bruce'a Lee organicznie połączone najlepsze, co zabrał z różnych szkół sztuk walki, kulturystyki i innych stylów szkoleniowych. To był styl w pełni rozwinięte sportowca, mające na celu uczynienie zwykłe ciało doskonale funkcjonującą, mając jednocześnie szybkość, wytrzymałość i elastyczność.

Wczesne szkolenie Bruce Lee od końca 1950 zamieniły go w niezwykle silny zawodnik i mentora, przyniósł rozkwit jego szkole. Ale wszystko zmieniło się w 1964 roku po bitwie pomiędzy nim a wyzywać go Jae Won Maine. W przypadku zwycięstwa, Lee nadal uczyć nikogo i niczego, w przypadku porażki zamknął szkołę zawsze. A trzy minuty walka Lee przyniósł zwycięstwo, ale był zły, że spędziliśmy dużo więcej czasu i wysiłku niż planowano. Dlatego cały program szkolenia Bruce Lee został radykalnie zmieniony w ich kierunku złożoności i maksymalizacji siły.

Jego trening fizyczny – to Heavy-Duty pięć twarze kryształu, bez których ani razu kruszą się w pył.

run Fringe

Wszystkich ćwiczeń prowadzone Bryus Li dał szczególne znaczenie i uważa się, że jeżeli takie obciążenie jest trudnym człowiekiem w sporcie nic nie robić. Sześć razy w tygodniu, biegł przez co najmniej 15 minut, a w stylu „nierównym rytmie”, czyli z częstymi zmianami tempa. Ponadto, bezpośrednio po wyścigu „oszukać kilometrów” na Velotha renazhere z prędkością do 50 km / h, rozwijającego wytrzymałości.

Fringe sparing

Dokładniej, wolny sparing jako lepszy sposób, aby doskonalić umiejętności bojowych. Każdy sparing przeprowadzone w odzieży ochronnej – to szkolenia i niepotrzebny uraz sportowcem absolutnie nigdzie. Przed rozpoczęciem pracy należy sparing strajków, które musisz mieć drewniane manekiny i torby wypełnione fasolą. Zatem trening przyniósł Bruce Lee Jeet Kune Do do perfekcji.

Fringe naprzemienne

Jeden mały sparing. Lee zmienił kierunek obciążenia (ramiona, nogi) i ostrości (wytrzymałość, siła). Wymagane – ćwiczenia do rozwijania elastyczności, brzucha, połączenie działa z rowerem, skakanka, drążek. Każdego dnia około dwóch godzin spędził gładzenia uderzeń. Obciążenie dziennie poddawane tylko niektóre grupy mięśni, podczas gdy inne spoczywał.

ruch Fringe

Nikt nigdy nie widział Bruce Lee jest szkolenie. To był pan Perpetual Motion. Każda minuta wpadł mięśni jego ciała małej ale obciążenia. Nawet kiedy czytam książkę. On nie został zestrzelony i strony masy. Jednocześnie, był troskliwym ojcem rodziny i potrzeba czasu, aby przeznaczyć duchowego samodoskonalenia.

dyscyplina Fringe

Dyscyplina – niepowtarzalny wskaźnik siły ducha. Wszystkie szkolenia Bruce Lee poszedłby na marne, jeśli co najmniej jeden raz, aby zmniejszyć obciążenie lub na dzień porzucił je. Mistrz nie dać sobie spokój, nawet z dala od domu, gdzie było to konieczne wyposażenie. Wymyślił swój izometryczny trening z nieruchomych obiektów. Na przykład, przez kilka godzin próbuje przełamać miejsca na ścianie w domu.

Trening Bruce Lee przeszkolony sportowca do rzeczywistej sparingu, który eksperci uważają, ostateczny cel wszystkich ćwiczeń, które są jedynie narzędziem.

Najważniejszą rzeczą: mistrz sam nie uważał jego trening pewien wzór zastosowanie do całego świata. Jeśli chcesz, aby prawidłowo uczyć osoby – dostać się do niego indywidualnie. Znajdź techniki, do której jest nachylony, to będzie najbardziej przydatna, to jest potrzeba opracowania. Więc powiedział Bryus Li.