884 Shares 4547 views

Mark Hunt – Champion Nowa Zelandia

Martial Arts świat jest dosłownie pełen różnych gwiazd. Jednak w tym okręgu są chłopaki, które warto płacić więcej uwagi. Był szczególnie godne walki bez reguł. Mark Hunt w tych meczów był pionierem, więc będziemy rozmawiać o tym więcej.

informacje biograficzne

Super Samoa (to pseudonim MMA) urodził się w dość niekorzystnym regionu Auckland 23 marca 1974. Mark Hunt pierwotnie nie planują połączyć moje życie zawodowe walki, ale po jednej nocy znokautował kilku przeciwników na zewnątrz klubu nocnego, jego życie zmieniło się radykalnie. Jeden ze strażników z hali widowiskowej zaproszony Man poćwiczyć w siłowni. Od tej chwili Mark Hunt zaczął nowe życie, w którym główne miejsce zajął szkolenia w najlepszych salach świata sztuk walki.

Wojownik kariera

Pochodzący z Nowej Zelandii nie został uznany za bardzo obiecujący myśliwiec i otrzymała małe opłat. Ale wszystko się zmieniło po turnieju K-1 Mark Hunt dosłownie Oceania świadczonych swoich przeciwników z ringu, ale prawo udać się do Japonii, aby wziąć udział w kwalifikacjach walk K-1, gdzie przegrał w pierwszym meczu.

Ale następny rok był udany dla naszego bohatera. W 2001 roku ponownie zdobył prawo, aby przejść do kraju wschodzącego słońca, które nie tylko wygrał turniej K-1 World Grand Prix, ale także pomścił jego ostatni rok sprawcy Francuz Jerome Le Banna, wysyłając go do ciężkich pukanie w drugim trzy minuty meczu.

W 2002 roku Hunt spędził jedną z najbardziej żywych i brutalnych walk w historii K-1. Po raz kolejny jego przeciwnik stał Le Bunn. Walka okazała nasyconych wzajemnej knockdown, ale w końcu zwycięstwo udał się do Francuza, a kąt Mark rzucił ręcznik.

Powrót Nowozelandczyka w K-1 odbyła się w 2008 roku, kiedy miał walkę o tytuł z ówczesnego lidera dywizji Semmi Shiltom. Niestety dla Brand, stracił, ten nokaut po wyrzuceniu przez wątrobę i odwrócenia.

Przejście do MMA

W 2004 roku Mark Hunt, którego biografia jest bogata zarówno w jasnych zwycięstw i upokarzającej klęski, miał debiutancki mecz w legendarnym już dziś promocja Pride.

Należy zauważyć, że Nowozelandczyk nadal nie jako wybitny bojownik o mieszanym stylu, jak Fedor czy Barnett, który stracił. A wszystko dlatego, że Mark nie jest zbyt wiele, aby zwrócić uwagę na walce na ziemi i chronione przed transferów w walce. W związku z tym, w swojej karierze ma dużo strat jest rozpatrywane. Jednak nie było jasne zwycięstw, szczególnie nad Holender Stefan Struve, który Hunt złamał zderzeniu bocznym szczęki, otrzymujących premię za najlepszy nokaut wieczoru. Jest to również bardzo jasne ze znakomitym walce Mark Brazylijczyk Antonio Silva, dla których oba myśliwce otrzymał premię w wysokości 50 $ 000 EUR.

W tym ostatnim w danej chwili dla siebie walce, która odbyła się w lipcu 2016, Super Samoa stracił decyzję sędziów do innej legendy MMA, American Brock Lesnar.

Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, że Mark jest żonaty z żoną, sześcioro dzieci.