542 Shares 8309 views

Fighter Dmitry Sosnovsky – groźny wagi ciężkiej na świecie mieszanych sztuk walki

Mieszane sztuki walki zyskują na popularności z każdym dniem. Najlepsze Strażacy są prawdziwymi gwiazdami pierwszych sportowych wielkości. Jednakże, w celu pozyskania sobie markę, konieczne jest, aby spotkać się z najmocniejszych zawodników będzie inaczej znikną w zapomnienie. Dmitry Sosnowski, wojownikiem, którego biografia zostaną omówione poniżej, jest najlepszym tego przykładem.

Facet z Jałty

W 1990 roku na Krymie, urodził się jeden z najbardziej obiecujących zawodników MMA dzisiaj. Dmitry Sosnowski dzieciństwo lubiący sztuk walki, szczególne zainteresowanie on spowodował byłego Związku Radzieckiego egzotycznym brazylijskim jiu-jitsu. Młody człowiek osiągnął znaczący sukces i zdobył prawo do niebieskiego pasa.

Dzieci rok przyszły fighter Dmitry Sosnowski odbędzie się w Charkowie, gdzie był zaangażowany w ulubionym sporcie. W świecie mieszanych sztuk walki , on nie przyszedł tak dawno temu, zaczął opowiadać się za ukraińskiego klubu „trzymaj”. 13 października 2012, spędził swoją pierwszą walkę w MMA. Rival myśliwiec był Światosław Shcherbakov, którzy dawno wyciągnął przeciwko mieszkaniec Jałty. Walka została zatrzymana przez TKO.

Ogólnie, pierwsze przeciwnicy Dmitriya Sosnovskogo nie stanowią poważną siłę. Większość z nich miała negatywny bilans zwycięstw i porażek w swojej książce serwisowej.

rozwój kariery

W 2013 roku Dmitrij Sosnowski fighter przeniósł się do Petersburga, gdzie podpisał kontrakt z słynnej firmy promocyjnej Bellator. Niemniej jednak, aż do słynnego meczu z Aleksandrom Emelyanenko on nie tak często spotkał się z silnymi rywalami. Możemy wyróżnić tylko kilka napady młodego sportowca.

Igor Kukurudzyak był mistrzem Ukrainy w kickboxingu i MMA. Walka z nim może być wyzwaniem dla początkujących. Jednak wojownik Dmitry Sosnowski od pierwszej minuty tłumione bardziej doświadczonego przeciwnika. Bez podania odzyskać Igor Dmitry KO już w pierwszej rundzie.

Zwalczanie Dzherri Otto był pierwszym, w którym ekspert w jiu-jitsu był w stanie pokazać swoje umiejętności zapaśnicze. Po serii ciosów sportowiec z Niemiec, okazał się w ringu, potem myśliwiec Dmitry Sosnowski tylny naked choke że zmuszeni do poddania się.

Zwycięstwo nad bratem, "The Last Emperor"

Do tej pory, brat legendarnego Fedor Emelyanenko Aleksandr jest jednym z najlepszych w wadze ciężkiej mieszanych sztuk walki. Według organizatorów turnieju Coliseum FC – New History 2 fighter Dmitry Sosnowski miał być kolejnym pretendentem pokonał rosyjskiego sportowca. Sam Dmitry był świadomy, że w nadchodzącej walce był ulubionym z bardziej doświadczonych Emelianenko, ze względu na które nie było więcej niż dwadzieścia zwycięstw.

Walka odbyła się w styczniu 2014 roku. Każdy oczekuje od biurkiem Sosnowski. Jednak jest to z pierwszych chwil walki postanowił przenieść walkę na ziemię. Została wycięta, odważny wojownik chciał zakończyć mecz, i znowu zaczął pukać nogi Aleksandra. Po nieudanej próbie przeprowadzenia bolesne odbiór fighter Dmitry Sosnowski uwolniona na przeciwnika, który znajduje się na ziemi, a grad ciosów zmusił sędziego do kroku by przerwać walkę przez TKO.

Zwycięstwo nad doświadczonych i wybitny wojownik stał się najjaśniejszym w karierze sportowca. Nie tak dawno temu, że podpisał kontrakt z UFC. Dziś jest – jeden z najbardziej obiecujących zawodników MMA, a wszyscy czekają na swoich nowych walk z najsilniejszych rywali.