374 Shares 2360 views

Menedżer zadań dla android. Najlepsze opcje

System operacyjny "Android" jest najbardziej popularny na świecie. Liczba użytkowników to rekord miliarda. Taki wynik nie mógł zostać osiągnięty przez żadną firmę, która produkuje oprogramowanie dla smartfonów, tabletów i komunikatorów.

Do czego służy menedżer zadań?

Aplikacje tego typu umożliwiają przeglądanie wszystkich uruchomionych procesów i aplikacji w czasie rzeczywistym. Przeładowanie pamięci RAM urządzenia może spowodować stan hibernacji i spowolnienie. Każdy właściciel gadżetu musi mieć w swojej obecności menedżera zadań dla androidów.

DZ umożliwia również monitorowanie pamięci telefonu, poziomu pamięci podręcznej, niepożądanych połączeń i wiadomości SMS. Niektóre typy tego oprogramowania mogą skanować urządzenie pod kątem obecności wirusów i innych programów szpiegujących, które mogą kraść osobiste informacje o użytkownikach (hasła, numery kart kredytowych, logotypy witryn itp.).

Menedżer zadań ES "Android". Właściwości Przegląd

Zespół programistów najbardziej popularny w konsoli sklepowej wydał nowy projekt – menedżera zadań ES – do szerokiego dostępu. Aplikacja posiada bardzo prosty interfejs, który pozwala nawet początkującym użytkownikowi dotrzeć do sedna pracy i monitorować stan systemu i pamięci RAM urządzenia.

Menedżer zadań dla android zapewnia stabilną i sprawną pracę tabletu lub smartfona. Czyść pamięć co kilka godzin. Podstawowe właściwości kontrolera ES:

  1. Usuwa pliki tymczasowe i przestarzałe dane z pamięci podręcznej systemu.
  2. Program jest w stanie przeanalizować, które narzędzia nie zawierają użytkownika. Jeśli istnieją takie aplikacje, dyspozytor zaoferuje pozbycie się ich miejsca w pamięci telefonu lub tabletu.
  3. Narzędzie to może wyczyścić dużą liczbę uruchomionych programów jednocześnie, dzieląc je na grupy.
  4. Menedżer zadań ES dla Androida analizuje stan karty pamięci urządzenia.
  5. Wyświetla informacje o baterii i przybliżonym czasie do końca ładowania.

Najlepszym menedżerem zadań dla "Android". Inne opcje aplikacji

  1. Swapps . Narzędzie to panel widgetów, który pomaga użytkownikowi wyświetlać dane o uruchamianiu aplikacji i wygodnie przełączać się między nimi. Aby otworzyć nową aplikację, nie musisz zamykać już działającej aplikacji. Taka funkcjonalność zapewnia narzędzie.
  2. Zadanie bombowe. Inteligentny menadżer zadań, który niezależnie zatrzymuje niewykorzystane i wiszące procesy systemu. Dzięki temu podejście zwiększa żywotność baterii. System szybko przetwarza informacje, a telefon działa skuteczniej.
  3. Kierownik prochów. Menedżer zadań dla systemu Android, który umożliwia zarządzanie uruchomieniem urządzenia. Możesz zwiększyć szybkość tabletu lub smartfona, usuwając niepotrzebne programy z menu automatycznego pobierania.
  4. CC Cleaner. Usuwa pamięć, zatrzymuje procesy i skanuje system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i oprogramowania szpiegującego.