811 Shares 8267 views

Pasek języka zniknie. Co robić?

Kto nie napotkał podczas użytkowania takiego problemu, jak zniknięcie paska języka w pobliżu tacy, mały lub korzystać z komputera, lub zrobić to bardzo ostrożnie. Nawiasem mówiąc, w zasobniku systemowym – jest notorycznie trójkąt obok zegara, gdzie wiele ukrytych programów, które są uruchomione. Co jeśli znika pasek języka? Istnieje kilka powodów, dla tego i pewnych rozwiązań.

Program z robakami

Jednym z takich programów jest siódmą wersję ICQ. Większość użytkowników zauważyli, że po wyjściu z paska języka Program znika. Jak będzie w tym przypadku? Lub zmiany do wcześniejszej wersji, albo nigdy nie wyłączaj programu. Należy zauważyć, że gdy jest zwinięty w zasobniku, okładka z układu klawiatury pozostaje na swoim miejscu.

Oprócz „ICQ”, te błędy jakieś pełni grać online. Po wydaniu w trybie pełnoekranowym znika pasek języka. Z tej walki, masz dwa sposoby ponownego uruchomienia za każdym razem, gier komputerowych lub grać rozmiar okna. Ale, oczywiście, istnieją inne opcje, dlaczego bar język zniknie. Czasami „leczyć”, otwierając dokument tekstowy. Jeżeli i wtedy nie pojawi się wybrany język ikona, należy zainstalować prosty program – Punto Switcher. Jego zaletą jest to, że nie tylko pokazuje układ, ale także, by go zmienić siebie. Na przykład wpiszesz „ghbdtn”, a program automatycznie tworzy „cześć”. Cóż, w polu wyszukiwania „Yandex” lub „Google”. „Przełącznik Punto” jest zainstalowany na dowolnym systemie operacyjnym z oficjalnej strony producenta i jest bezpłatny.

aby stracić

Często zdarza się, że ustawienia są po prostu „odlecieć” podczas korzystania z komputera. Zwrócić je do miejsca, nie jest zbyt trudne. Tak więc, jeśli co jakiś czas „leci” pasek języka, wykonaj następujące czynności:

 1. Naciśnij przycisk "Start".
 2. Wybierz „Panel sterowania”.
 3. W menu, które zostanie otwarte, wybierz panel zatytułowany „Języki”.
 4. Otworzy się okno, istnieje kilka zakładek. Musimy jedną, która jest wywoływana ponownie, „Języki”.
 5. Nie będzie również przycisk „Więcej”.
 6. Następna chcesz znaleźć w zakładce „Ustawienia”.
 7. W dolnej części okna znajduje się przycisk „pasek języka”.
 8. Już w nowym oknie wybierz zakładkę „Zaawansowane”. Nie powinno być ciągiem „Pokaż pasek języka na pulpicie.” Jeśli pole jest zaznaczone, a język, czy też nie, należy wyjąć i ponownie dostaw. Jeśli przydział nie było, to powinno być zrobione.

Zaledwie 9 kliknięć, a język powinien pojawić się obok Trey. Czasami idzie do zminimalizowanych programów, ale rzadko. Pasek narzędzi Windows XP nie różni się od późniejszych wersjach systemu operacyjnego, jest to, że nazwy zakładki mogą się nieznacznie różnić. Sens pozostaje ten sam. Sprawdź w dwóch kliknięć obecności pasku języka, można:

 • w dolnej części ekranu, które wyświetlane są wszystkie tego programu, kliknij prawym przyciskiem myszy;
 • wybierz "Panel";
 • aby sprawdzić, czy zaznaczone jest pole obok napisu „Język Bar”.

Jeśli tak, oznacza to, że język jest zapisana w panelu sterowania. Nie widzisz go? Spróbuj ponownie zainstalować program MS Office. Czasami jest to również „lag”, wersje zwłaszcza nieformalnych. Pasek języka znika, niezależnie od wszelkich manipulacji? Odnoszą się do pana, być może, „poleciał” Kierowca, który sam jest lepiej nie zmieniać, szczególnie bez wiedzy w tej dziedzinie.