817 Shares 7682 views

Kod 505: Android błąd podczas instalowania aplikacji

Niestety, twórcy mobilnej „operatsinok” może spróbować je poprawić, nowa wersja w dążeniu do oceny wyglądają dość surowe. W szczególności, wielu właścicieli do czynienia z poważnym problemem, kiedy sam system podczas instalacji tego samego app gry rynkowej wyświetla komunikat z kodem 505 „ERROR” (i nieznane) w sprawie przejścia do systemu operacyjnego Android 5.0. Co zrobić w tym przypadku?

Kod 505: Błąd systemu operacyjnego Android 5.0?

Oczywiście, wszyscy właściciele technologii mobilnych z systemem operacyjnym Android w wersji 5.0 na pokładzie natychmiast zasięgnąć odpisać wszystkie błędy na bardzo „poniekąd”, jak mówią, to nie było do końca wyrafinowane. Ale to jest?

Rzeczywiście, pewne problemy z tamtejszym systemem. Ale często są one związane wydajność już zainstalowanych aplikacji i ich aktualizacji. W odniesieniu do nowo zainstalowanego oprogramowania, nie ma problemów.

W niektórych przypadkach istnieje nieznany błąd 505?

Sytuacja z pojawieniem się takich awarii, oczywiście, nikt nie będzie zadowolony. Spróbujmy do czynienia z przypadkiem, gdzie jest i dlaczego jest błąd 505. Co to znaczy? Jest to po prostu, że system nie rozpoznaje tzw „self-signed” aplikacji podczas instalacji. Innymi słowy, że nie ufa nie tego źródła, ale także podpis autora, biorąc pod uwagę, że jest to potencjalnie niebezpieczne lub niepożądane, albo z tego powodu, że ma pracować po prostu nie będzie w środowisku (choć tak nie jest) ,

A najsmutniejsze jest to, że nie wszyscy deweloperzy dla systemu Android powinno być stworzenie rozbudowę własnych produktów oprogramowania w związku z wydaniem nowej wersji systemu operacyjnego. W szczególności dotyczy to rozwój takich «GPS Beltronics” lub HUD Speed.

Ponadto, z jakiegoś powodu, największa liczba awarii tego typu obserwuje się na płytach Nexus 7. Ale narzekać „systemów operacyjnych” nie może być mowy, ponieważ same urządzenia, według twórców, są niedoskonałe, a często po prostu „zawiesić się” bez wyraźnego powodu.

Proste metody korekcji

Tak, bierzemy pod uwagę sytuację, że awaria nadal występowały, a tam była wiadomość z kodem 505. Błąd jest wyeliminowany po prostu na ekranie gadżetu.

Przede wszystkim, jeśli jakaś stara aplikacja nie działa, trzeba po prostu być całkowicie usunięty. Zauważ, że standardowy program odinstalować zwykłe przeciąganie ikon w „koszyku” nie zawsze pomaga. Następnie trzeba oczyścić system za pomocą narzędzi takich jak CCleaner na obecność resztkowych rekordów. Ale to nie wszystko. Fakt, że niektóre aplikacje tworzyć ukryte foldery pamięci podręcznej, które nie zostały usunięte podczas odinstalowywania w ogóle (na przykład klient „VKontakte” czy muzyka sekwencera FL Studio komórkowy).

W przypadku ponownej instalacji jest odniesieniem do istniejących plików, które same są zdefiniowane przez instalatora, jak starszych wersjach, powodując konflikt. Tak więc w przeciwieństwie do tej samej wersji systemu Android System operacyjny Windows nie daje zgody na ich wymianę. Okazuje się, że aplikacja wydaje się być na bieżąco, a stary cache.

Ale wracając do punktu, w którym wystąpił błąd 505. Jak to najprostszy sposób naprawić?

Aby rozpocząć, aby włączyć debugowanie USB w ustawieniach gadżetów. Informacje o urządzeniu, aby uzyskać dewelopera prawo „tapnuv” 7 razy w wersji z linii montażowej systemu (jeśli nie jest korzeniem root, a nawet lepiej).

Teraz podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB, narzędzie wstępnego ustawiania Android Debug Bridge. Teraz uruchom plik run.bat, który znajduje się w folderze ADB (bez względu na to gdzie się znajduje na dysku twardym komputera), a następnie ekran powinien pokazać pomyślne wykonanie instrukcji w nim zawartych. Będzie to komunikat potwierdzenia: Sukces. Teraz mogę uruchomić i zainstalować nowe aplikacje bez żadnych problemów.

Niektóre przypadki, problem może być związany z deweloperów, a raczej narzędzi programistycznych. Wtedy też jest wiadomość z kodem 505. Błąd w tym przypadku wyeliminować tworzenie pliku instalacyjnego nie jest wersja APK-15 dnia Adobe Air i 14 minut. W większości przypadków, to koryguje żadnych problemów z późniejszej instalacji aplikacji z Google PLAY (Play rynku).

wniosek

Jak widać, problem nieznany błąd, w zależności od systemu, w ogóle, jest uznawane bez żadnych problemów i po prostu wyeliminować. W tym przypadku głównym czynnikiem jest zastosowanie specjalistycznego oprogramowania i włączyć tryb programisty.

Jak dla twórców aplikacji dla Androida 5.0, IDE Adobe Air wersja 15-ty zbyt doskonały i dlatego może powodować konflikty. Jak wynika, a następnie rozwiązać problem istnieje.