741 Shares 9580 views

Jak przywrócić system Windows 7? Jak przywrócić system Windows 7, jeśli nie ma punktów przywracania

Dzisiaj zdecydowaliśmy się uporać z pytaniem: „Jak przywrócić system Windows 7?” W tym przypadku będą brane pod uwagę kilka opcji. Być może, każdy użytkownik musi mieć świadomość, w jaki sposób można dokonać szybkiego odzyskiwania systemu, ponieważ mogą pojawić się nawet takie przypadki, gdzie profesjonalni eksperci w dziedzinie technologii komputerowej prostu nie będzie w stanie określić, co jest przyczyną doprowadziło do awarii w systemie komputera osobistego. A zatem, aby rozwiązać określony problem jest niezwykle trudne. Jednak twórcy „Microsoft” spółka zadbał o swoim systemie Windows. W tym przypadku niektórych przypadkach istnieje specjalna funkcja, która jest wywoływana z powrotem system do pewnego momentu, aż nie było żadnych zakłóceń w systemie operacyjnym.

Kiedy?

Więc teraz pomówmy trochę o przypadkach, w których konieczne jest uciekanie się do nadzwyczajnych środków, ale raczej, aby przywrócenie systemu operacyjnego, a także w jaki sposób przywrócić do systemu Windows 7. Zdecydowaliśmy się po prostu daje graficzny przykład, więc prawdopodobnie nadal będą mogli nauczyć się dużo lepiej , Na przykład, użytkownik w pewnym momencie po prostu odmówił pracy biurowej programie Microsoft Office Word. Jest tam i tam był dziwny trzask. Zakładamy, że program został licencjonowany, a użytkownik trzeba było do pracy. W tym przypadku, nie trudno się domyślić, że użytkownik traci nie tylko komfortowe środowisko pracy, lecz również pieniądze, które wydano na zakup licencjonowanego oprogramowania. Za pierwszym razem może rzeczywiście przyszedł strach, ponieważ właściciel po prostu nie mają wiedzy o tym, co zrobić w takiej sytuacji i specjalnych umiejętności. W celu przywrócenia programu i umieścić go z powrotem do pracy, koniecznie trzeba dowiedzieć się, jak przywrócić Windows 7 plecy. Raz można wykonać odzyskiwanie systemu operacyjnego, program pakietu Office należy ponownie zarobić w trybie normalnym. Z tego możemy wywnioskować, że wycofywania systemu powinna produkować nie tylko wtedy, gdy masz coś nie jest zainstalowany, ale także w naszym konkretnym przypadku. Jeśli spadł i po prostu przestał działać niektóre niezbędne i bardzo ważne dla swojego programu, a następnie przywrócić system operacyjny na pewno przyczyni się do rozwiązania tego problemu, w tym przypadku takiego efektu nie wymaga dużo czasu.

W jaki sposób?

Przejdźmy teraz do przeglądu chwilę, na jakiej zasadzie systemu operacyjnego wycofania pracy. Z pewnością ta informacja byłaby bardzo zainteresowani poznaniem. W rzeczywistości, cała zasada przywracania systemu jest bardzo prosta. System operacyjny produkuje specjalny punkt przywracania. Co to jest punkt, jesteśmy z wami analizować. Będziemy również zastanowić się, jak przywrócić do systemu Windows 7, jeśli nie ma punktów przywracania.

wyjaśnienie

Zgodnie z punktami daliśmy kryptonim jako punkt przywracania można ogólnie prirovnyat do zapisanej kopii systemu operacyjnego. Zapisywanie takiego planu pojawia się w momencie, gdy system operacyjny jest stabilny i bez różnych typów błędów. Aby być bardziej precyzyjne, aby mówić tak, że system automatycznie zapamiętuje stabilne warunki pracy i tworzy znak do przypadku wystąpienia błędów, mogła cofnąć się w czasie, kiedy nie było uratować. Z pewnością można się tego nauczyć, bo nie ma naprawdę nic wielkiego. Chociaż po powyższej reakcji może być inny, równie ciekawe pytanie: „Jak cofnąć Windows 7 na dzień temu, i gdzie przechowywać kopię?” Właśnie tam i wtedy chcę zwrócić uwagę na czas, że takie punkty, czy raczej kopie systemu operacyjnego można utworzyć wiele. Teraz zobaczmy, gdzie są wszystkie kopie są i jak mogą one pasować, jeśli ilość pamięci jest zauważalne. Pytanie jest rzeczywiście logiczne i bardzo ciekawy, niech nam teraz o tym bardziej szczegółowo i talk.

W przeszłości …

Aby jak najlepiej radzić sobie z tym problemem, trzeba cofnąć się do czasu, kiedy po prostu zainstalowany nowy system operacyjny na komputerze. W większości przypadków, użytkownicy wolą podzielić dysk na dwa sektory (jeśli masz tylko jedną partycję, to na pewno trzeba je rozdzielić, jednak odbywa się to za pomocą specjalnego programu). Jeden dysk, trzeba będzie tylko dla systemu operacyjnego i zainstalowanych programów później, a druga płyta jest wymagana dla wszystkiego innego, co masz zamiar przechowywać na komputerze, na przykład, może to być gry, muzyka, filmy, zdjęcia i tak dalej. Jeśli zwrócić uwagę na miejsca na dysku, to z pewnością można zobaczyć punkt że kilka gigabajtów znikają natychmiast po instalacji systemu operacyjnego. Na przykład przy zakupie sprzedawca PC powiedział, że dysk ma 250 GB. Jeśli obliczyć, ile miejsca jest na ogół obecny na płycie, to okazuje się, że kilka gigabajtów nie wystarczy. Które są potrzebne do tworzenia kopii zapasowych, jak wspomniano wcześniej, a takie kopie zapasowe mogą być kilka.

w rzeczywistości

Tak, jak wycofać się z Windows 7 i co to jest, to rozumiemy. Przejdźmy teraz do ćwiczeń praktycznych. Teraz pokażemy, w jaki sposób przywrócić wersję Windows 7. Pamiętaj, że do wycofania nie trzeba używać żadnego dodatkowego oprogramowania, wszystko odbywa się wyłącznie przy użyciu standardowych parametrów.

instrukcja

Pierwszą rzeczą, którą należy przejść do menu Start, a następnie wybierz zakładkę „Wszystkie programy”. Po przełączeniu na tej karcie, trzeba będzie znaleźć folder „Akcesoria” i otworzyć go.

Teraz trzeba znaleźć inny folder o nazwie „Narzędzia”, to prawie na dnie. Po otwarciu tego folderu znajdziesz jesteśmy zainteresowani „System Restore” pozycję, a następnie naciśnij je.

Powinieneś zobaczyć na ekranie małe okienko, które oferują, aby można uruchomić systemu operacyjnego. Jednakże, jeśli masz aktywowaną wersję systemu operacyjnego, to okno jest automatycznie ładowany i znikają, ale zamiast otworzyć nowe okno programu, gdzie należy kliknąć przycisk „Dalej”.

Od czego zacząć?

Teraz należy otworzyć nowe okno, w którym będzie można wybrać punkt przywracania systemu operacyjnego. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na daty. Nawiasem mówiąc, jeśli masz chęć, aby zobaczyć wszystkie punkty przywracania, które są obecne na komputerze, a następnie należy nacisnąć zakładkę „Pokaż więcej punktów przywracania”. Jednak, jak widać, kwestia jak cofnąć aktualizację z Windows 7 jest bardzo prosta, a jeśli wziąć go uważnie, a potem żadnych trudności powinny powstać. Najważniejszą rzeczą jest to, że wszystkie procesy ty następnie ostrożnie i powoli, więc nie może się nie udać. Gdy w końcu zdecydowała się skierować odzyskiwanie systemu operacyjnego, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy, a następnie kliknij przycisk „Dalej”, który znajduje się w dolnej części okna programu. Teraz otworzy się nowe okno przed sobą. Twoim zadaniem jest, aby kliknąć na przycisk „Finish”. Należy wówczas podświetlone nowe okno przed sobą, która sama w sobie zawiera specjalne ostrzeżenie, że proces odzyskiwania przerwania system operacyjny zostanie po prostu niemożliwe, dopóki nie zostanie całkowicie zakończone. Jeśli zgadzasz się z tymi warunkami, a następnie należy kliknąć „Tak”.

To jest ważne!

Pamiętaj, aby pamiętać, że podczas odzyskiwania systemu, nie można w żadnym wypadku go przerwać lub uruchom ponownie komputer. W ten sposób można tworzyć nieodwracalne skutki, a zatem po prostu trzeba ponownie zainstalować system operacyjny. W tym przypadku, można również stracić wszystkie dane zapisane na dysku z systemem operacyjnym.

Reasumując

W tej kwestii, jak przywrócić system Windows 7 został w pełni rozwiązany. Z pewnością ta informacja pomoże Ci rozwiązać problem. Jednakże, jeśli nie wiesz, jak przywrócić system Windows 7 lub po prostu boi się to zrobić samemu, a następnie odwołać się do specjalistów. Również podkreślić, że dana metoda przywracania systemu bez wcześniej utworzonego punktu przywracania nie istnieje. Jednakże, jeśli masz problem z nieprawidłowym działaniem sterownika, można spróbować w czasie startu, aby przejść do ostatniej znanej dobrej konfiguracji.