370 Shares 3025 views

Alarm Mongoose – najlepszy system bezpieczeństwa Twojego samochodu!

Każda osoba po zakupie pojazdu napotyka na problem z nabyciem systemu sygnałowego i staje przed trudnym wyborem: jak kupić naprawdę dobre? Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak wybrać najlepsze. Podzielmy się na początek wszystkie systemy zabezpieczeń na kilka typów: konwencjonalny, z informacjami zwrotnymi, z funkcją autorun. Rozważmy każdy z nich.


Typowe alarmy jednostronne

Ten typ systemów bezpieczeństwa dla samochodu jest najtańszy, a tym samym najbardziej przystępny. Pomimo niskiej ceny, dane alarmowe mają całkiem przyzwoitą funkcjonalność: gdy są uderzone, dają sygnały dźwiękowe i lekkie, zamknij i otwórz drzwi samochodu. Takie systemy są na żądanie i popularne wśród kierowców ze względu na ich niską cenę.

Alarmy z informacjami zwrotnymi

W tym typie systemu bezpieczeństwa znajduje się kluczyk, na którym znajduje się stan maszyny. W bardziej kosztownych wersjach można zobaczyć wszystkie parametry samochodu: temperaturę powietrza w kabinie, temperaturę płynu hamulcowego, objętość zbiornika itd. W bardziej prostych modelach można zobaczyć, kiedy alarm jest wyzwalany, a część samochodu została uderzona ciosem. Ponadto, ten system będzie mógł powiadomić Cię, jeśli zapomniałeś zamknąć drzwi lub okna. Ten rodzaj sygnalizacji jest droższy w porównaniu z pierwszym, ale też bardziej niezawodny. Dziś jest to najpopularniejszy rodzaj wśród motoryzatorów na całym świecie dzięki parytetowi ceny i jakości.

Alarmy z informacją zwrotną i autorun

Ten typ systemu zabezpieczenia samochodu jest najdroższy i najbardziej zaawansowany. Obsługuje wszystkie funkcje powyższych typów alarmów, a jednocześnie otwiera nowe możliwości zdalnego sterowania samochodem. Dzięki pilocie z wyświetlanym wyświetlaczem można sterować następującymi procesami w samochodzie z daleka: włączanie i wyłączanie silnika, otwieranie drzwi i bagażnika, włączanie i wyłączanie ogrzewania siedzeń i klimatyzacji. Łapacz kluczy takich systemów ma funkcję ochrony przed dziećmi, a także blokuje przypadkowe naciskanie. Zasięg wynosi około 500 metrów.

Popularni producenci

Obecnie rynek systemów zabezpieczeń samochodowych jest po prostu niesamowity z szerokim wyborem. Możesz kupić alarm od wszystkich prezentowanych. Ale jak się naprawdę dobrze? W tym celu warto kupić systemy zabezpieczeń tylko znanych producentów. Jednym z najbardziej niezawodnych i wysokiej jakości systemów zabezpieczeń jest system alarmowy Mongoose. Innymi mniej popularnymi producentami są szeryf, a także Ranger.

Zalety systemu alarmowego mongoose'a

Pierwszym i najważniejszym plusem w naszych czasach jest stosunkowo niewielki koszt tego systemu. W dość demokratycznej cenie, system alarmowy Mongoose ma kompletny zestaw najbardziej potrzebnych funkcji kierowcy na każdy gust. Możesz kupić i tańsze modele tego producenta (jednostronne). Wśród najbardziej popularnych będzie Base, TT i IQ. Będziemy mówić o bardziej kosztownych i doskonałych systemach bezpieczeństwa samochodu od tego producenta.

M ongoose – najlepszy alarm z sprzężeniem zwrotnym!

Ten producent przedstawił nam w 2012 r. Nowe dzieło tej marki -EMS 1.9 R. Ten system ostrzegania o hybrydach jest najlepszy w chwili, gdy producenci firmy produkowali. Za pomocą tego systemu można całkowicie kontrolować samochód w odległości do 1 kilometra! Możesz włączyć światła, jak również ogrzewania i klimatyzacji, jeśli są, otworzyć drzwi, okap i bagażnik, opuść szklankę. Możesz uruchomić i zatrzymać silnik, zablokować i odblokować drzwi oraz uruchomić samochód. Wszystko to można zrobić dzięki unikalnemu interfejsowi kluczowego fob, który zawiera system alarmowy Mongoose. Zawiera również instrukcję i dodatkowe akcesoria.

Jeśli chcesz chronić samochód, podnieś alarm Mongoose z automatycznym startem i komunikacją dwukierunkową. "Spać spokojnie, a samochód jest strzeżony!" – motto tej firmy.