738 Shares 7704 views

Quadrocycles PM 500 do pracy, odpoczynku, sportu

Firma "rosyjska mechanika" od wielu lat prowadzi krajowy rynek skuterów śnieżnych i terenowych. Dzisiaj jednym z najbardziej popularnych produktów jest PM 500. Rodzina ta obejmuje dwa podobne modyfikacje, z których każdy ma pewne cechy.


Pierwszy w składzie

Rosyjski quadrocycle PM 500 z silnikiem tajwańskim po raz pierwszy wyszedł z przenośników troski w 2011 roku. Ale firma nie pozostała głucha na recenzje klientów, którzy skarżyli się na pewne niedociągnięcia. Wszystkie życzenia właścicieli zostały wzięte pod uwagę w dalszym rozwoju sytuacji.

Obecnie model modelu 2011 można znaleźć tylko na rynku wtórnym, ponieważ został wycofany z produkcji. Ale "młodsi bracia", którzy ją zastąpili, różnią się tylko na lepsze.

Nowe modyfikacje

PM 500 4×4 to prawdziwy kombi, który może stać się zarówno niezawodnym asystentem gospodarstwa domowego, jak i wspólnikiem przygody. Silnik tej modyfikacji jest produkowany w Rosji i ma objętość roboczą 503 cm3. Będzie zadowolony właściciela o pojemności 40,8 litrów. Z.

Silnik PM 500-2 osiąga 493 cm3, a jego moc może zostać przyspieszona do 38 litrów. Z. Ten model jest lżejszy od poprzedniego (375 w porównaniu do 388 kg) i może rozwijać dużą prędkość – do 85 km / h. Ponadto pilot może wybrać pożądany tryb jazdy, wybierając napęd na 4 lub 2. I na drogach dalekiego zasięgu ATV ma nie tylko pnie, ale również wewnętrzne zamknięte przegrody. Jak można przypuszczać, ta łatwiej i szybciej modyfikowana jest częściej wybierana przez osoby, dla których rozrywka jest priorytetem. Ale jest równie godny pod względem utylitarnym, jak jego kolega z klasy.

Oba modele mają napęd na 4 koła, wygodne fotele dla kierowcy i pasażera, bezszczotkowe 26-calowe koła z ochroną terenową i szeroki wybór opcji. Wraz z ATV kupujący otrzyma nowoczesny system oświetleniowy, hak, zestaw luster, elektryczną wciągarkę.

Jest jeszcze jedna maszyna ATV "rosyjska mechanika", której objętość wynosi około 500 cm3. To AM-1, zbudowane na podstawie modelu 500-2. To praktycznie nie różni się od prototypu, ale producent odróżnia go odrębnej kategorii. Ten transport odbywa się na zlecenie państwowe dla Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej i nie jest dostępny do bezpłatnej sprzedaży.

Cel AT 500

Uwagi dotyczące tego pojazdu terenowego można usłyszeć od różnych osób. Często jest to kupowane przez właścicieli dużych gospodarstw i ogrodów, stad i stada. Atrakcyjny budżet skromny pojazd terenowy dla rybaków, myśliwych, leśników, turystów. Ale ten transport nie może być nazwany absolutnym utylitarnym, ponieważ często jest używany przez zawodowych sportowców w poważnych konkursach.

Cennik

Dziś firma posiada dość rozbudowaną sieć dystrybutorów, dzięki której można łatwo kupić dowolny model. Ceny dla modeli 4×4 i 500-2000 RMB zaczynają się odpowiednio na 410 i 349 tys. Rubli. Dostawa do regionów nie jest wliczona w koszt i zależy od firmy transportowej.

Firmowa "rosyjska mechanika" oferuje również szeroki wybór części zamiennych i dodatkowych akcesoriów, które można też nabyć u dealerów.