235 Shares 5633 views

Motocykl Ducati Multistrada 1200: opis, dane techniczne i opinie

Po pomyślany potwora włoskiego Ducati motoproma stworzyć wszechstronny rower, który będzie odpowiadał kochanków i twardy i zrelaksowanym wycieczkę, a słaby na mieszkańców ruchu nowoczesnego magapolisa … Pomysł polegał na koncepcji rozwoju nowego motocykla Ducati Multistrada -. Po raz pierwszy została wprowadzona na świat w 2009 roku w EICMA w Mediolanie.


Podstawą do stworzenia roweru stał się popularny w swoim czasie modelem Ducati 1198 – całkowicie przemyślane i zmodernizowany. Twórcy wyposażyli go z wszystkich możliwych innowacji technologicznych, które zostały wykorzystane na wyścigi WSBK i MotoGP.

pojęcie

Wyobrazić w Motobike klient przychodzi i odpowiada na pytania kierownika tak:

– Chcę być piękna … i szybko, jak to możliwe, aby pojechać. I nie tylko na dobrej drodze podróżowałem, ale na drodze. Oh tak, aby pasowały i bagaż. Oraz w celu dla miasta manewrowej było. I wygodny – jest obowiązkowe. I to było łatwe do zarządzania …

W rzeczywistości większość początkujących są zazwyczaj podobne do wymagań sprzedawców i zagadkowe. Ale jeśli większość zadaniem menedżera jest tylko o znalezienie optymalnego kompromisu Ducati postanowił pójść inną drogą – stworzyć całkowicie bezkompromisowy rower, który znajduje się na liście wymagań. Pomysł Ducati Multistrada 1200 opiera się na czterech filarach:

 • Urban (tryb Miasto).
 • Sport (wysoka prędkość).
 • Enduro (terenowy off-road).
 • Turystyka (komfort w podróży).

Triplet „multi” w tytule mówi sama za siebie: rower jest przeznaczony do rozwiązywania wielu różnych zadań. Ducati Multistrada rzeczywiście dostać wszechstronny. Ten motocykl – prawdziwy wycieczka z sercem Enduro ozdobny sportowej i charyzmatycznego rozpoznawalny wygląd.

powierzchowność

sylwetka motocykla jakby narysowane na kartce śmiałych, zamiatanie uderzeń. Dynamiczna konstrukcja podkreśla kontrastowe zestawienia kolorystyczne kadłuba. Jednak wszystko to odbywa się subtelnie i gustownie wokół kształtu roweru prześledzić niepowtarzalną włoską atmosferą i tożsamość „Ducati”.

Twin Reflektory motocykl wyposażony w najnowsze optyki z diod LED. Przednia szyba jest dość wysoki, z możliwością mechanizm regulacji jest dość prosta. Zwięzły tablica rozdzielcza jest wyposażona w czujniki cyfrowych, jak również po obydwu jego stronach są umieszczone małe komory rękawicy.

Szerokie i wąskie kierownice „garbaty” zbiornik przyłączony do zewnętrznej części motocykla niektóre cechy old-school typowy włoski Motoshkola.

Koła z 17-calowymi kołami, „obute” w opony Scorpion Trail, który Pirelli opracowała specjalnie dla tego modelu.

Należy zauważyć, że guma, która obute rower Ducati Multistrada 1200 – najszybszy na świecie. To pozwala jeździć na rowerze nawet gdy pochylony pod kątem 45 °.

Funkcje modyfikacje

Klasyczny modyfikacja Ducati Multistrada pozwala kierowcy błyskawicznie regulować moc silnika i moment obrotowy, a dodatkowo, w celu przeprowadzenia kontroli trakcji i wyregulować zawieszenie samochodu.

Dostępne są cztery tryby ruchu, który pozwala dostosować rower do każdego indywidualnego stylu jazdy, preferencji cera pilotażowych.

Sportowej S sportowe modyfikacja rower posiada elektroniczny adaptacyjnych Ohlins zawieszenia. Ponieważ system hamulcowy stosowany ABS. Modelu «S» jest również charakteryzuje się obecnością otworu wlotowego bocznych wirówek i zwartej tylnym zderzakiem, który jest wykonany z włókien węglowych. To dodatkowo podkreśla sportowy charakter motocykla.

Zmienności S Touring jest przeznaczony do podróży na długich dystansach. Posiada wszystkie „chipów” w pierwszych dwóch wersjach, ale w dodatku „zaostrzone” w ramach większego komfortu pilota. Modele kierownicy posiadają z możliwością ogrzewania i długich trasach umieszczono 57-litrowych juki ubocznych.

„Inteligentne Systemy”

To zasługuje na znaczną uwagę do ogromnej liczby personelu urządzeń pokładowych, który jest wyposażony w rower Ducati Multistrada. Opinie wskazują, że zestaw jest kompletny i samowystarczalny.

Wbudowany w modelu bezpieczeństwa z funkcją automatycznego restartu jest w stanie rozpoznać kluczyk ze stacyjki w odległości dwóch metrów.

ABS, DTS i technologia DES dla maksymalnego bezpieczeństwa jazdy, ponieważ reagują i działają dużo szybciej niż może to zrobić osoba. Prawdopodobieństwo upadku jest zminimalizowane, zarządzanie czasem ułatwione zwiększona manewrowość.

parametry techniczne

Zdaniem ekspertów, kibiców i zawodników nawet firmy, Ducati Multistrada i tak okazało się dość zaawansowany. Ale w 2013 roku, producent zdecydował się ponownie tylko w przypadku uaktualnienia. Wydaje się, że inżynierowie i marketingu „Ducati” poważnie zadał supergoal. Być może wyzwanie japońskiego mistrzostwo w kwestii produktu masowej? Lub roszczenie się być światową legendę motoproma, wyprzedzając stare dobre „Harley”? Albo w ogóle – aby uzyskać wyprzedza swój czas, tworząc rower przyszłości?

Wymiary zmodernizowane „Multistrady” pozostają bez zmian:

 • długość – 220 cm;
 • szerokość – 94,5 cm;
 • Wysokość siedziska – 82,5 / 85,5 cm (w zależności od zmiany);
 • Podstawa – 153,0 cm.

Suchej masy w zależności od serii. Podstawa waży 196 kg, sport – 206 i Touring – 217. Zbiornik może być wylany 20 litrów paliwa.

Ducati Multistrada (Enduro-sportu rowerowa) jest wyposażony w całkowicie nowy zawiesiną mającą system DSS. Jest on przystosowany do jazdy po każdej drodze.

silnik Testastretta najnowszej generacji wykazują porywający sportowy charakter. W parze z nim hamulców roboczych Bosch-ABS Brembo z ABS, elektryczne jazdy-by-wire. Lista „inteligentnych urządzeń” Augmented nazwach takich jak Ducati Skyhook i Ducati Traction Control – to najnowszy system sterowania na pokładzie do pomocy pilota.

Przednia regulowana Marzocch widelec 25 stopni nachylenia i Trellis ramce jest taki sam dla wszystkich obecnych wersjach. Biorąc pod uwagę zmiany „Multistrady” może wykrywać tę samą obudowę o rozmiarze opony 120 / 17/7 (z przodu) i 190 / 55-17 (tył).

Zalety i wady

Oczywiście, zbyt wcześnie, aby zadzwonić do Ducati Multistrada 1200 najlepszy motocykl na świecie. Jednak seria przewagi konkurencyjnej ten rower ma. Należą do nich:

 • możliwość wyboru pożądanego ruchu programu;
 • zaawansowanej układy sterowania i elementy;
 • stosunkowo niska waga nawet w pełnym wyposażeniem;
 • doskonała zwrotność wysoka dynamika rozprzestrzeniania się;
 • dobra obsługa, szybka reakcja na polecenia;
 • Stylowy nowoczesny wygląd.

Nie należy zapominać o tym, co jest cechą popularnie pojemna nazwa „pełna wypychania”.

Ale eksperci zobaczyć go jako modelu, niektóre niedociągnięcia. Na szczycie listy jest trudne siedzenie. Niektórzy nie zbyt zadowolony z wybitnych lusterku wstecznym.

Nie wszyscy właściciele jak tuningu silnika. Poprzez regulację zawieszenia, też muszą się przyzwyczaić. Ale to jest raczej kwestia gustu, a nie wadą.

Adresatami

Kto mógłby być kupujący zdziwiony Lista sprzedawców wymagań? Według producenta, jest to skuteczne i aktywnym człowiekiem, tempo życia jest dynamiczny i wysoki. Oczywiście, że ma wiele różnych interesów, lubi podbijać nowe horyzonty, a duch konkurencji jest mu obcy. Tym samym widzi jego potencjalny klient firmy włoskiej „Ducati”.

Często ten rower przeszczepione lojalnych fanów marki, zmieniających się go, na przykład, nie mniej spektakularne, ale nie tak wysokiej porywający Ducati Multistrada 1000. Główną cechą jednocząc właścicieli motocykli tej marki – chęć posiadania najlepszy.

Szacunkowy koszt

Pierwszą rzeczą, potencjalny nabywca zainteresowany w każdym motocyklu Ducati Multistrada – cena. Autoryzowani dealerzy oferują model 2015 rok 1,690,000 rubli. Wersja Sport będzie kosztować 1890000 rubli. Turystyczny droższe o sto tysięcy.

Znaleźć i kupić ten rower na rynku wtórnym nie jest łatwe, ale możliwe. Tag cena zaczyna się od 300.000 rubli, w zależności od stanu generacji uwolnienia.