238 Shares 8944 views

Jak zrobić dzwonek dla iPhone

Wszystkie iPhone, jak również każdy inny telefon komórkowy, wyposażony w zestaw standardowych melodii. Ale to istota pojęcia odzwierciedla „standard” – co oznacza, że są one w ogóle. Oczywiście, można po prostu kupić dzwonek, wysłać SMS na określony numer. Ale istnieje inny sposób, bardziej atrakcyjne: Porozmawiajmy o tym, jak zrobić własny dzwonek dla iPhone.


Jak zrobić dzwonek dla telefonu iPhone za pośrednictwem iTunes.

ITunes jest średnia – nieodłącznym towarzyszem wszystkich generacjach iPhone'ów. Pobiera i instaluje na etapie aktywacji urządzenia. Dlatego, aby rozpocząć wystarczy otworzyć go na komputerze.

1. Znajdź element w menu Plik.

2. Naciśnij przycisk „Dodaj do biblioteki”, a następnie dodać swoje ulubione piosenki, z których będziesz robił sobie dzwonek.

3. klikniemy prawym przyciskiem na zakładce „Informacje”.

4. Znajdź w zakładce „Opcje”, zaznaczyć go „Start” i „Stop Time”. Szczelina jest konieczne określenie maksymalnie 30 sekund. kliknij OK

5. Klikamy prawym przyciskiem na melodii, wybierz „Convert to ACC” – Po tej procedurze na podstawie oryginalnego utworu zostaną przycięte melodie 30 sekund o tej samej nazwie.

6. klikniemy prawym przyciskiem i wybrać z okna „show” w systemie Windows Explorera. Otwórz folder, musi to być pojedynczy plik o wadze około 500 kilobajtów w formacie M4A. Format ten powinien być zmieniony na m4r. Upewnij się, że nazwa pliku była w języku angielskim. Lokalizacja pliku trzeba pamiętać.

7. Wróć do iTunes, więc usunięte z folderu muzycznego nasze melodie segmentowe, zamknij program.

8. Otwórz ponownie iTunes, znajdź „Plik” – „Dodaj do biblioteki”. Wybierając naszą przemianowany plik w „dzwonek”.

9. Podłącz iPhone, kliknij na zakładkę „dzwonki”, wybierz żądaną melodię i naciśnij przycisk „Zastosuj” lub „Sync”. Jeśli istnieje plik utworzony w bibliotece i na telefonie nie jest możliwe, aby przenieść, to prawdopodobnie problem z długością toru. Dlatego też, jeśli melodia trwa dłużej niż 30 sekund, konieczne jest, aby spróbować zrobić to krótsze.

10. W zakładce „Ustawienia” – „Sound” – „Melody” stawiają nasz nowy dzwonek dla połączeń przychodzących (lub SMS, MMS, Budzik – jak pragnienia serca).

Jak zrobić dzwonek dla telefonu iPhone za pomocą specjalnych programów (iRinger, GarageBand)

Wcześniej ustanowić swoją własną melodię, nawet zakupione za pośrednictwem iTunes Store było bardzo, bardzo trudne. programiści innych firm są stopniowo wprowadzane własne programy, które pozwoliły tworzyć własne dzwonki dla iPhone. A w czasie, „jabłko”, twórcy ustępstwa. Uruchamianie z iTunes 7.5, można łatwo zapisać nawet „left” dzwonki do telefonu i pakiet do cięcia melodie iLife przewidzianych domyślnie na dowolnym komputerze Mac.

Dwight analizować szczegółowo jak zrobić dzwonek dla iPhone na przykładzie wykorzystania GarageBand iLife.

1. Uruchom program, wybierz kreatora pop-up „Dzwonek do iPhone» – «Przykład dzwonek» ( «Przykład Dzwonek»).

2. W oknie głównym pojawi się gotowy dzwonek utworzony GarageBand jako próbki. Usunąć tę próbkę za pomocą Usuń.

3. przekręcać piosenkę, z której można zrobić dzwonek na telefon, w oknie GarageBand.

Wskazówka: należy sprawdzić prawą stronę programu – istnieje inna przeglądarka gotowe melodie i sygnały SMS.

4. Dzwonek do telefonu iPhone nie powinien być dłuższy niż 40 sekund, aby dźwięk. W naszym programie, długość toru, która będzie wyciąć, pokazując żółty pasek znajdujący się tuż nad nazwą. Wielkość taśmy może być zwiększona lub zmniejszona.

5. Kiedy nasz dzwonek jest gotowy, wybierz zakładkę „Export” i „Wyślij w iTunes Dzwonek”, a następnie zsynchronizować telefon z naszej Mac.

Jak zrobić dzwonki na iphone 3gs

Dla wszystkich pokoleń dzwonki iPhone'ów są wykonane dokładnie w ten sam sposób. Więc spróbuj skorzystać z jednej z powyższych metod.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że producenci starają się teraz, aby uprościć ich rozwoju, więc nie bój się, że nie ma wystarczających umiejętności i wiedzy w celu skorzystania z nich. Instrukcje, które proponujemy wam będzie dosyć, aby spróbować stworzyć swój własny niepowtarzalny dzwonek dla iPhone. To takie miłe – aby utworzyć dzwonek z ich rąk i wybierz telefon z tłumu.