675 Shares 7823 views

Prawdziwe opinie o smartfonach, „Huawei”

Chiński holding Huawei wypuszcza kilka interesujących smartfonów i sprzedaje je w rozsądnych cenach. Urządzenia te są popularne na całym świecie. Wielu właścicieli gadżetów od tego producenta odnotowała wysoką jakość produktów oraz obecność najnowszych osiągnięć branży telefonii komórkowej na świecie. Od wieku wysokiej technologii Intenet prawie każdy, nie jest zaskakujące, że opinie o smartfonach „Huawei” można znaleźć na stronie internetowej dowolnego sklepu internetowego. Spróbujmy rozważyć rzeczywiste opinie właścicieli marki i technologii do rozwiązania, więc czy to jest dobre.


Trochę historii

Huawei rozpoczęła od produkcji modemów i innych mediów komunikacyjnych. W tej dziedzinie nie było równe. Jej pierwszy smartfon na platformie „Android” ekspres wydany w 2010 roku. To był legendarny Huawei U8230. Szczególnie popularne wygrał na Białorusi, jak również lokalny operator „Life” wydał go w ratach atrakcyjnych warunkach. Ale od tego czasu, dużo czasu minęło. Urządzenia z „Huawei” ewoluowała i zmieniła się w nowoczesnym uniwersalnym urządzeniem.

Obecnie firma – znaczącym graczem na światowym rynku telefonii komórkowej. Flagowy Huawei jest popyt na całym świecie. Chińczycy udało się połączyć wydajność swoich urządzeń, atrakcyjny wygląd i wysoką jakość. Recenzje smartfony, „Huawei” to dowód tego twierdzenia. Rozważmy komentarze niektórych z najbardziej popularnych modeli smartfonów z chińskiego gospodarstwa.

Huawei Honor 5X

Urządzenie to zostało stworzone jako budżet wymiana tanich analogów Xiaomi i innych firm. Odwrócił tanie, atrakcyjne i wydajne. Nie jest zaskakujące, że smartfon „Huawei” 5X ma najbardziej pozytywne opinie. Wielu właścicieli tego cudu zaznaczyć najwyższą jakość wykonania, która jest rzadko spotykane w telefonach low-end. Ponadto, użytkownicy są pod wrażeniem gadżetu wydajność. Na wniosek właścicieli, to nowoczesny smartfon nawet gra wyciąga żadnych problemów. Tylko lekko ogrzewa się, jeśli długo grać. Ponadto, wszystkie chwaląc komory. Dla modułu, który jest ustawiony do 5X, jakość zdjęć jest doskonała.

Ale to nie było bez łyżkę smoły. Niektóre snobów kategorycznie nie podoba firmware za pomocą firmowego interfejsu. To nie jest nawet w firmware, a ogromna liczba chińskich oprogramowanie preinstalowane. Ani usunięte, ani nie może być zamknięty. Wymaga dostępu root. Jednak nie wszyscy posiadają umiejętności i reintegracji rutirovaniya smartphone „Android”. Negatywne opinie o smartfonach, „Huawei” 5X zastosowanie tylko do oprogramowania. Artykuły i jakość wykonania wszystkich kolorach. A najważniejszą rzeczą.

Huawei Honor 5C

To jak z oryginałem kopia 5X. Urządzenie zostało stworzone specjalnie dla tych, którzy chcą więcej za te same pieniądze. W ramach tego gadżetu ma nawet chip NFC. Również nieznacznie wzrosła wydajność. Smartphone „Huawei” opinii 5C jest w przeważającej części pozytywny. Jednakże, istnieje skarg od użytkowników. Wiele osób skarży się, że maszyna jest zbyt śliski. Używać go bez wypadku jest po prostu niemożliwe. Ponadto, niektóre z nich nie są zadowoleni z krótką żywotność baterii. Ale dla przyrost wydajności musi jakoś zapłacić. Jeden ostatni zarzut – slow skaner linii papilarnych. Droga, jak nie stać arogancki? Ten telefon budżet! Szukać wad w nim – mauvais tonę.

Na pozytywnych cech jest jasne: jak zawsze nienaganna jakość wykonania, jasny i wyraźny ekran Full HD, niesamowite kamery. Są to główne zalety opisane właściciele. Nawiasem mówiąc, jeśli 5X były skargi dotyczące oprogramowania, nie ma. Podobno firma słuchał tej samej konstruktywną krytykę. Domyślnie gadżet jest ustawiony na „Android” 6, że zbyt wiele osób sądzi, plus, ponieważ jest bardziej oszczędne zużywanie energii akumulatora. Smartphone „Huawei Honor” 5C, opinie , z których mamy tylko pod uwagę, że jest to konieczne do uzyskania. Rozczarowania nie będzie.

Huawei Honor 6X

Urządzenie to można nazwać linię flagowy „honoru”. To nawet ma podwójny aparat fotograficzny, który jest obecnie tak popularna. Jest dość oczywiste, że jego wartość jest bardzo różna od ceny modeli rozważanych powyżej. Ale nie ważne jak drogie było smartphone „Huawei Honor” 6X, nadal istnieją opinie o nim. I nawet tutaj bez jego negatywne. Niektóre szczególnie wybredni użytkownicy nawet flagowe coś nie podoba. Szczególnie dużo skarg na słabą jakość zdjęć podczas fotografowania w nocy. Towarzysze, to nie jest DSLR! Powiesić na inteligentnego dobry obiektyw (istnieje), potężny błysk – i będziesz szczęśliwy!

Jednak aparat jest jedyną wadą urządzenia. Bardziej odpowiednie właściciele smartfonów powiedzieć jej wydajność i przyzwoity czas pracy baterii. Szczególnie zadowoleni z niektórych krokomierz wbudowanym w urządzenie firmware. I ta zabawka jest bardzo zainteresowany ludzi. I najbardziej stabilne użytkowników oprogramowania skomentował osobno, nazywając go najlepszym co kiedykolwiek miałem „Huawei”. Recenzje smartfony, „Huawei Honor” 6X wykazać, że firma okazała się wysoką jakość i nowoczesny produkt przy odpowiedniej cenie.

Huawei Honor 2

Ten starzec, oczywiście, trochę nie pasuje do ogólnej koncepcji, ale może jeszcze konkurować z liczbą pracowników państwowych przez Samsung i inne firmy. Ma bardzo dobre osiągi jak na swój wiek i radzi sobie z grami i aplikacjami. Prawie wszystkie z właścicieli tego gadżetu śpiewać ody do niego i wierzą, że jest to „Honor” to jedna legenda, która rozpoczęła całą znakomity skład. Teraz można go kupić za grosz, a to będzie istotne kilka lat w segmencie budżetowym. Recenzje smartfony, „Huawei Honor” 2 nie ma negatywnego zabarwienia. Jest to absolutny rekord.

streszczenie

Chińska marka „Huawei” oferuje wysokiej jakości, wydajnych i nowoczesnych telefonów w rozsądnych cenach. Recenzje smartfony, „Huawei” jest bezpośrednim dowodem, że produkty firmy z Chin zasługuje na uwagę. Nawet stary model „Honor” może z powodzeniem konkurować z nowoczesnymi pracowników państwowych. Samo to świadczy. Werdykt jest to, że sprzęt Huawei można nabyć. Ona jest warte każdego rubla. Rozczarowany klient nie będzie dokładny.